Ameliyatsız Estetik


 • Prime İncelme

  Prime İncelme Accent Prime oldukça konforlu bir incelme sağlar. Uygulama acısız ve son derece konforludur. Deri altında maksimum enerji verilerek en iyi sonuçlar alınması hedeflenir.Accent Prime, diğer cihazlardan farklı olarak odaklı derinlik kontrol teknolojisi sayesinde kişinin cilt tipine göre otomatik ayarlanarak kişiye özel bir tedavi imkânı sağlar.

 • HydraFacial

  HydraFacial İçerdiği 4 farklı bakım ile eşsiz bir görünüm!! Ağrısız, acısız bu uygulama ile hem konforunuzdan ödün vermeyin hem de capcanlı, ışıl ışıl bir cilde kavuşun!! Hydrafacial cilt bakımı klasik cilt bakımlarından farklı bir yapıya sahiptir. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanabilen bu bakım her yaş ve cilt tipine uygulanabiliyor.

 • İğneli Radyofrekans

  İğneli Radyofrekans Altın iğnelerden oluşan başlığından dolayı “Altın İğne” olarak da adlandırılan “İğneli Radyofrekans” uygulaması ile daha sıkı, genç ve yenilenmiş bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Mikro-iğneler ile donatılmış başlığı ile radyofrekans cihazı derinin üst tabakası olan epidermisi geçerek orta tabakaya, dermise ulaşır.Radyofrekans sayesinde yüzde daha gergin bir görünüm sağlanır, sarkma toparlanır.

 • Baby Face Beauty

  Baby Face Beauty Bebek gibi porselen bir cilde sahip olmak yeni gelişen teknoloji Baby Face Beauty ile artık çok kolay! Baby Face Beauty; 1927 nm dalga boyu kullanan thulium lazer cihazı ile yapılan cilt bakımı uygulamasıdır. Günümüzde yapılan klasik cilt bakımları istediğimiz sonucu vermeyebilir. Bu aşamada Baby Face Beauty lazer destekli cilt bakımı ile daha dinamik ve güzel bir cilde kavuşabilirsiniz.

 • VelaShape III

  VelaShape III VelaShape III kullanımı kolay, konforlu, derinlemesine etkili, gelişmiş klinik protokolleri ile tutarlı sonuçlar veren, tekrarlanabilir vücut şekillendirme tedavisidir.Diyet ve egzersizin yetersiz olduğu durumlarda VelaShape III kadınların vücut imajlarıyla ilgili hoşnutsuz olmalarına neden olan problemli bölgelerin tedavisi için cerrahi olmayan mükemmel bir cevaptır.

 • OxyGeneo - GeneO+

  OxyGeneo - GeneO+ Cildinize kaybettiği oksijeni geri veriyoruz!Yeni yöntem anti-aging tedavisi ile cildiniz arınıyor, pürüzsüzleşiyor, canlanıyor ve dengeleniyor.Oksijenin deri hücreleri açısından önemi çok uzun yıllardır biliniyor; yoğun oksijen desteği, iyileşmesi güç yaraların kolayca iyileşmesini sağlıyor. Deriye dışarıdan uygulanan yüksek saflıkta oksijenin arındırıcı, yenileyici ve deri hücrelerini taz

 • Ultrashape V3

  Ultrashape V3 Bölgesel incelme, gerek sağlık gerek estetik gerekçelerle pek çok insanın ilgisini çekiyor. Tüm dünyada bu alanda cerrahi yöntemleri başarıyla uygulayan merkezler var.Ancak cerrahi yöntemlerin ideal olmadığı hastalar da olabiliyor. Bu aşamada medikal estetik çözümlerinden yararlanabilirisiniz. UltraShepe V3 ile karın, kalça ve bel bölgesinde bulunan fazlalıklardan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır

 • Fraxel Dual

  Fraxel Dual Fraxel Dual lazer tedavisi, patentli fraksyonel lazer teknolojisini kullanarak yaşlanan ve güneşten zarar gören ciltlerde etkili yenilenme ve daha iyi bir görünüm sağlamayı hedefler.Fraxel DUAL Dalgaboyu Sistemi, yaşınız kaç olursa olsun veya cilt tonunuz ne olursa olsun en az rahatsızlığı yaşatarak cildiniz için zamanı geriye alabilen, çığır açan bir cilt yenileme teknolojisidir.

 • Thermage CPT

  Thermage CPT Ameliyatsız yüz germe işlemi Thermage CPT ile sarkmış cildin toparlanması ve yenilenmesi hedeflenir. Tek seans uygulanan uygulama ile cerrahisiz cilt iyileştirmede 3 boyutlu toparlama ve yenileme hedeflenir. Böylece daha sıkı bir cilt ve en önemlisi genç bir görünüm sağlar. Yüz, göz kapakları, karın, kol, bacak ve el gibi bölgelere uygulanır. CPT Thermage tüm cilt tiplerine uygulanabilir.

 • Ameliyatsız Yüz Germe

  Ameliyatsız Yüz Germe Ameliyatsız yüz germe işlemleri hastalara herhangi bir cerrahi işlem gerekmeksizin medikal estetik ile çözüm bulunabilecek işlemlerin hepsine denir. Ameliyatsız yüz germe ve cilt gençleştirme alanında estetik operasyonlara alternatif olarak sunulan, Thermage, Mezoterapi, vitamin enjeksiyonları, Oxy Geneo + Anti-Aging cilt bakımı, dolgu ve botox tedavileri ile hastalara geniş bir tedavi sunmaktadır

 • Mezoterapi

  Mezoterapi Mezoterapi estetik amaçlı kullanılan tıbbi bir işlemdir. Mezoterapi uygulamaları selülit tedavisi, lokal zayıflamada, ciltteki çatlaklar ve yara izlerinin giderilmesinde, saç dökülmesinde, estetik olarak cildin genç tutulmasında etkilidir. Bu uygulamaya kişinin ihtiyacına göre uzman hekimin değerlendirmesi ile 5-20 seans arasında değişen sayıda uygulanabilir.

 • Dolgu Uygulamaları

  Dolgu Uygulamaları Hyalüronik asid içeren dolgu uygulamaları ile derin kırışıklıklar giderilir ve yüze hacim kazandırılır. İşlem çökük ve sarkık görünümü tamamen yok eder. Dudak dolgusu, gözaltı ışık dolgusu ve göz çevresi kırışıklığını giderilmesinde de kullanılır.Tedavi sonrasında günlük yaşantınıza devam edebilir, öğlen arasında bile yaptırabileceğiniz işlem için 30 dakikanızı ayırmanız yeterlidir.

 • İple Askı Yöntemi

  İple Askı Yöntemi Burun tıkanıklığına son veren bu yeni ve kolay yöntemle 5 dakikalık bir işlem sonrasında anında daha iyi nefes almaya başlamak mümkün. Özellikle geceleri uyanma ve horlama problemi yaşayanlar için basit, ameliyatsız ve etkili bir yöntem olması nedeniyle tercih ediliyor.Bu yöntem sayesinde kişinin cilt kalitesi artar, hücreleri yenilenir ve daha genç bir görünüme kavuşur.

 • PRP

  PRP Platelet Rich Plazma kelimelerinin kısaltılmasından oluşmuştur. Hücresel tedaviyle cilt gençleştirme yöntemleri arasında en etkin olanlardan biridir. Platelet, yani trombositler kanımızda var olan hücrelerdir. Kanın pıhtılaşmasında ve yaraların iyileşmesinde etkin rol oynayan hücrelerdir. Bu hücrelerden salınan büyüme faktörleri ile dolaşım artar, kollajen ve elastik liflerin üretimi artar.

 • Botox®

  Botox® Yüzümüzde aşırı çalışan mimik kasları dinamik yüz çizgilerine yol açarak bizi olduğumuzdan daha yaşlı gösterir. Bu çizgilerin cerrahi ile giderilmesi çok zahmetlidir. Geçici etkili ama daha kolay uygulanan Botoks maddesini yüzdeki seçilmiş mimik kaslara enjekte ederek en az dört ay süreyle daha çekici ve daha genç bir görünüm kazanabilirsiniz.