Ameliyatsız Estetik

Ameliyatsız estetikle maksimum gençlik için neştersiz güzellikte cerrahisiz uygulamalarla yüz ve vücut estetik tedavileridir. Doğal ve en uzun süren gençliğe ulaşmak için tek seanslık uygulamalarla, iyileşme süresine ihtiyaç duyulmadan girişimsel ve teknolojik estetik uygulamalar çözüm sunuyor. Ameliyatsız estetik uygulamaları daha genç ve dinç bir görünün bir cilt botoks, dolgu maddeleri ve radyo ferakans uygulamaları.

 • HydraFacial

  HydraFacial İçerdiği 4 farklı bakım ile eşsiz bir görünüm!! Ağrısız, acısız bu uygulama ile hem konforunuzdan ödün vermeyin hem de capcanlı, ışıl ışıl bir cilde kavuşun!!

 • İğneli Radyofrekans

  İğneli Radyofrekans Altın iğnelerden oluşan başlığından dolayı “Altın İğne” olarak da adlandırılan “İğneli Radyofrekans” uygulaması ile daha sıkı, genç ve yenilenmiş bir cilde kavuşun.

 • Baby Face Beauty

  Baby Face Beauty Bebek gibi porselen bir cilde sahip olmak yeni gelişen teknoloji Baby Face Beauty ile artık çok kolay!

 • VelaShape III

  VelaShape III VelaShape III kullanımı kolay, konforlu, derinlemesine etkili, gelişmiş klinik protokolleri ile tutarlı sonuçlar veren, tekrarlanabilir vücut şekillendirme tedavisidir.

 • OxyGeneo - GeneO+

  OxyGeneo - GeneO+ Cildinize kaybettiği oksijeni geri veriyoruz!Yeni yöntem anti-aging tedavisi ile cildiniz arınıyor, pürüzsüzleşiyor, canlanıyor ve dengeleniyor.Oksijenin deri hücreleri açısından önemi çok uzun yıllardır biliniyor; yoğun oksijen desteği, iyileşmesi güç yaraların kolayca iyileşmesini sağlıyor. Deriye dışarıdan uygulanan yüksek saflıkta oksijenin arındırıcı, yenileyici ve deri hücrelerini taz

 • Ultrashape V3

  Ultrashape V3 Bölgesel incelme, gerek sağlık gerek estetik gerekçelerle pek çok insanın ilgisini çekiyor. Tüm dünyada bu alanda cerrahi yöntemleri başarıyla uygulayan merkezler var. Ancak cerrahi yöntemlerin ideal olmadığı hastalar da olabiliyor.

 • Fraxel Dual

  Fraxel Dual Fraxel Dual lazer tedavisi, patentli fraksyonel lazer teknolojisini kullanarak yaşlanan ve güneşten zarar gören ciltlerde etkili yenilenme ve daha iyi bir görünüm sağlamayı hedefler.

 • Thermage CPT

  Thermage CPT Ameliyatsız yüz germe işlemi Thermage CPT ile sarkmış cildin toparlanması ve yenilenmesi hedeflenir. Tek seans uygulanan uygulama ile cerrahisiz cilt iyileştirmede 3 boyutlu toparlama ve yenileme hedeflenir

 • Ameliyatsız Yüz Germe

  Ameliyatsız Yüz Germe Ameliyatsız yüz germe işlemleri hastalara herhangi bir cerrahi işlem gerekmeksizin medikal estetik ile çözüm bulunabilecek işlemlerin hepsine denir.

 • Mezoterapi

  Mezoterapi Mezoterapi estetik amaçlı kullanılan tıbbi bir işlemdir. Selülit, saç dökülmesi ve yüz gençleştirme amacı ile kullanılabilmektedir. Cilt yapısına gore 2-3 seans sonrasında istenilen sonuç alınmaya başlar.

 • Dolgu Uygulamaları

  Dolgu Uygulamaları Hyalüronik asid içeren dolgu uygulamaları ile derin kırışıklıklar giderilir ve yüze hacim kazandırılır. İşlem çökük ve sarkık görünümü tamamen yok eder. Dudak dolgusu, gözaltı ışık dolgusu ve göz çevresi kırışıklığını giderilmesinde de kullanılır.

 • İple Askı Yöntemi

  İple Askı Yöntemi Burun tıkanıklığına son veren bu yeni ve kolay yöntemle 5 dakikalık bir işlem sonrasında anında daha iyi nefes almaya başlamak mümkün. Özellikle geceleri uyanma ve horlama problemi yaşayanlar için basit, ameliyatsız ve etkili bir yöntem olması nedeniyle tercih ediliyor.

 • PRP

  PRP Platelet Rich Plazma kelimelerinin kısaltılmasından oluşmuştur. Hücresel tedaviyle cilt gençleştirme yöntemleri arasında en etkin olanlardan biridir. Platelet, yani trombositler kanımızda var olan hücrelerdir. Kanın pıhtılaşmasında ve yaraların iyileşmesinde etkin rol oynayan hücrelerdir. Bu hücrelerden salınan büyüme faktörleri ile dolaşım artar, kollajen ve elastik liflerin üretimi artar.

 • Botox®

  Botox® Yüzümüzde aşırı çalışan mimik kasları dinamik yüz çizgilerine yol açarak bizi olduğumuzdan daha yaşlı gösterir. Bu çizgilerin cerrahi ile giderilmesi çok zahmetlidir. Geçici etkili ama daha kolay uygulanan Botoks maddesini yüzdeki seçilmiş mimik kaslara enjekte ederek en az dört ay süreyle daha çekici ve daha genç bir görünüm kazanabilirsiniz.