Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız yüz germe işlemleri hastalara herhangi bir cerrahi işlem gerekmeksizin medikal estetik ile çözüm bulunabilecek işlemlerin hepsine denir.

 

Ameliyatsız yüz germe ve cilt gençleştirme alanında estetik operasyonlara alternatif olarak sunulan, Thermage, Mezoterapi, vitamin enjeksiyonları, Oxy Geneo + Anti-Aging cilt bakımı, dolgu ve botox tedavileri ile hastalara geniş bir tedavi yelpazesi sunmaktadır. Kişinin ihtiyacına göre doktor tarafından belirlenecek olan ameliyatsız bu tedaviler cerrahi girişimlerin alternatifleridir.

 

Yaşlanma, mimikler ve yer çekiminin etkisiyle her geçen gün yüzümüzde derin kırışıklık ve sarkmalar meydana gelmektedir. Birçok kişi cerrahi müdahalelerden uzak durarak yerini tutabilecek daha basit uygulamaları tercih ederek eski görüntülerine kavuşmak istemektedir. Hergeçen gün daha popüler olan medikal estetik tedavileri ile daha genç ve daha canli bir yüze kavuşmak mümkün.

 

Thermage

Radyo frekans dalgalan ile deri altı bağ dokusunu oluşturan kollajen bantlann ısınmasını sağlıyan sistemi ile tek seansta yıllarca etkisini devam ettiren bir sonuç almanız mümkün. Lazer uygulaması olan Thermage her mevsim uygulanabildiği gibi günlük yaşantınızı etkilemeyecektir.Mezoterapi

Yüz ve dekolte derisine uygulanan bir mikro enjeksiyon yöntemidir. Hücrelerin yenilenmesi ve elastikiyetini kaybetmiş derinin tekrar elastikiyetini kazanmasını sağlayacak hücrelerini üretmesini sağlar. Kan dolaşımını düzenlediği gibi leke tedavisinde de kullanılmaktadır.

 

Dolgu ve Botox Uygulamaları

Dolgu yüzde oluşan kırışıklık ya da hacmini kaybetmiş alanların daha hacimli olması için yapılan bir doldurma işlemidir. Dudak kalınlaşması, kırışıklık, göz altı çöküklükleri, elmacık kemiği, burun ucu kaldırma ve kğçük yapılı çeneleri daha dolgun hale getirebilmektedir. Botox ile birlikte yapıldığında göz çevresi ve alın bölgesindeki kırşıklıkların dondurulması işlemi ile birleştirilerek en iyi sonucun alınması sağlanır.

 

Oxy Geneo +

 

Yaşlanma karşıtı formülüyle, ince çizgi ve kırşıklıkların görünümünü pürüzsüzleştirmektedir. Cansızlaşan yüzün tekrar canlanması ve cildin tekrar oksijenlenmesinde yardımcı olur. Yüzü tahriş etmeden haftada 1 kez 6 seans uygulanan tedavi, botox ve dolgu işlemlerinden önce cildin canlanması ve etkisinin arttırılması için güvenle yaptırılabilmektedir. 

  • Ufak Bir Dokunuşla Genç Görünmek Mümkün

    Ufak Bir Dokunuşla Genç Görünmek Mümkün Dolgu enjeksiyonları, cildin güzelleştirilmesi ve eski hacmini kazanması için en çok tercih edilen tedavi yöntemlerinden biridir. Yüzün her bölgesi için farklı çözümler sunan ve genellikle hyalüronik asit bazlı uygulamalarla dikkat çeken bu tedavi ile yüz yeniden şekillendirilir.

  • Thermage ile Yüz Gençleştirme

    Thermage ile Yüz Gençleştirme Yaşlandıkça dokularda bazı değişiklikler meydana gelir. Cildinizdeki kolajen ve  miktarında azalması bu da genel yüz konturunda çöküklüğe  neden olur ve cildin sarkmasına, kırışıklıklara, parlaklığını kaybetmesine  neden olur.