En Hızlı Karın Kası (Six Packs) Yapma

Vücut geliştirme sporu yapmıs dergi, gazete, ve filmlerde gördüğümüz kaslı görünümlü erkek vücuduna ulaşabilmek artık çok kolay ! Belirgin karın kaslarına sahip olmak, eğer karın bölgenizde istenmeyen yağlanmalar mevcutsa ya da belde simit denilen bölgelere sahipseniz zorlayıcı olabilir. Diyet ve egzersiz yapmak size zamanla kaslı ve şekilli bir vücut kazandırabilir. Fakat yalnızca Vaser Hi-Def teknolojisi belirgin kaslara doğrudan sahip olmanıza olanak sağlar. 


Vaser Hi-Def ile karın kaslarınızı ortaya çıkarın ! 


Vaser Hi-Def hastaların şekillenmiş atletik bir görünüme sahip olabilmesi için yapılan vücut  şekillendirme tekniğidir. Operasyon kas gruplarını etrafındaki yağı titizlikle ayırarak  kasların belirginleştirerek ortaya çıkarılması işlemidir. Vaser Hi-Def deri altındaki kas grubu formlarına etkiyerek şekillenmiş bir görüntü kazandırır. İşlem sonrası atletik bir erkek vücudunda hangi kaslar görülebiliyorsa, bu kaslar ortaya çıkarılmış olur. Bu işlem normal bir erkek vücudunda sahip olunan kasların ortaya çıkarılması işlemidir, Herhangi bir medikal malzeme veya implant kullanılmaz. İşlem sonucu gerçek, atletik görünümlü karın kaslarına sahip olabilirsiniz.

 

Göğus bölgesi, Sırt bölgesi, Kollar, Bacaklar, Karın ve bel bölgesi işlem yapılabilen bölgelerdir.

Başvuran erkek hastaların genellikle en çok tercih edilen karın, bel bölgesi ve göğüs bölgesidir. Bu işlemler için vücutta herhangi bir kesi işlemi yapılmaz 3 mm genişliğinde vucutun kıvrım bölgelerinden gişirim yapılarak bunların gizlenmesi sağlanmış olur.

Göğüs bölgesinde yapılan işlemler; pektoral, latissimus dorsi, ve serratus kaslarının belirginliğini arttırır. 

Karın ve bel bölgesinde yapılan işlemler;  rectus abdominis ( six pack veya baklava dilimleri), oblique ve para vertebral kaslar ile sırt bölgesindeki trapezius kasi ortaya çıkartılır. 

Kollarda yapılan işlemle deltoid, biceps ve triceps kasların belirginliğini arttırır. 

Bacak bölgesinde ise vastus, lateralis, vastus medialis, rectus femoris, gastrokinemus kaslarına hi-def işlemi yapılır.


Operasyon sonrası iyileşme süreci nasıldır?

Vaser hi-def sonrası vücudunuzda mevcut karın kaslarınıza bağlı yağlar alınarak, kas gruplarınız doğal bir şekilde belirginleştirilir. İşlem sonrası spor yaparsanız kaslarınız daha belirgin hale gelir.İşlemden daha sonra 8-10 kilo arası bir artış olursa çok büyük bir değişiklik olmaz , fakat daha fazla kilo alımı kasların belirginliğinin azalmasına neden olur.

Vaser liposuction operasyonları genel olarak başka amelihyatlarla kombine edilebilir , alınan yağlar erkeklerde pektoral kaslar, yüz ve popo gibi vücudun diğer bölgelerine enjekte edilerek daha iyi şekillenme ve gelişmiş kas görünümü sağlanabilir.

Vaser Hi-Def ile ilişkili diğer konular
  • Vaser Hi-Def Fiyatları

    Vaser Hi-Def Fiyatları Vaser Hi-Def  vaser cihazı ile yapılan bir liposuction yöntemidir. VHD ‘nin klasik liposuctiondan farkını anlamak için öncelikle liposuction hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Liposuction vücuttaki bölgesel yağ fazlalıklarına bağlı olarak ortaya çı...

  • Vaser Hi-Def Sonuçları

    Vaser Hi-Def Sonuçları Vaser Hi Def bir yağ aldırma yöntemiyle 2-4 saatten kısa bir sürede, baklava gibi karın kaslarına sahip olmak mümkün. Operasyon süresinin yaklaşık olarak 2-4 saat arasında değişiyor.

  • Vaser Hi-Def Uygun Olan Hastalar

    Vaser Hi-Def Uygun Olan Hastalar İstenmeyen bölgelerdeki yağlar özel bir teknikle alınıyor, ihtiyaç duyulan ve kasların daha belirgin olarak ön plana çıkmasını istediğimiz (erkeklerde göğüs, kadınlarda popo) bölgelere transfer ediliyor. Bu işlem için uygun olan hastaların genellikle...