Erkeklere Vaser Hi-Def Nasıl Yapılır?

Atletik ve kaslı görünmek isteyenler için Vaser Hi-Def yöntemi ile artık kaslarınıza şekil verilebiliyor ve muhteşem bir fiziğe kavuşabiliyorsunuz! Daha atletik görünmek isteyen erkek tarafından yeni zayıflama sistemlerinden tercih edilen High Definition Vaser Liposculpture ise cerrahi bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor.  Fit ve kaslı bir vücut için spor salonlarında aylarca ter dökmek gerekir. Böylece günler değil, en fazla dört saat sonra hayalinizdeki vücuda kavuşuyorsunuz, düzgün bir vücutta hangi kaslar görülebiliyorsa tam olarak o kaslar ortaya çıkartılır.

1-   Göğüs bölgesi

2-  Bacaklar

 3- Karın ve bel bölgesi

4- Sırt bölgesi

5- Üst ekstremite yani kollar

Başvuran erkek hastaların ihtiyaç duyulan ve kasların daha belirgin olarak ön plana çıkmasını istediğimiz (karın bel bölgesi ve göğüs) bölgelere transfer ediliyor.

Göğüs bölgesinde yapılan işlem ise pektoral, latissimus dorsi, ve serratus kaslarının belirginliğini arttırır. Yapılan işlem kollarda deltoid, biceps ve triceps kasların belirginliğini arttırır. Karın ve bel bölgesinde yapılan işlem ile rectus abdominis ( six pack veya baklava dilimleri), oblique ve para vertebral kaslar ile sırt bölgesindeki trapezius kasi ortaya çıkartılır. Bacak bölgesinde ise vastus, lateralis, vastus medialis, rectus femoris, gastrokinemus kaslarına hi def işlemi yapılır.

Sadece 3 mm genişliğinde deliklerden girişim yapılır bu işlemler için vücutta kesi yapılmaz. Tüm delikler kıvrım bölgelerinden yapılarak gizlenmesi sağlanır.

Operasyon hastanede genel anestezi altında yapılan ve 2-4 saat suren bir işlemdir.

Operasyon sonrası hasta özel hi-def korsesi giyer ve bu korseyi 2 -4 hafta kullanır.

Operasyonun hemen sonrasında sonuçları ortaya çıkar. Herhangi bir bekleme süresi yoktur.

Tabii ki sislik ve morluklar olabilir ama bunların tamamı 7-10 gün içinde geçer. Hastalar 2-6 gün içinde normal yaşantılarına dönebilirler.

Erkek Hi Def için ideal hastalar kimlerdir:

1-  Spor yapılmasına rağmen kasları ortaya tam olarak çıkmayan kişiler

2-  Genç ve orta yaşlı erkekler

3- BMI 30 un altında olan kişiler

4- Derisi aşırı kilo verme veya bir başka sebepten dolayı çok gevşememiş hastalar

5-  Zayıf hastalar

6-   Genel olarak şişman olmayıp bölgesel yağ fazlalıkları olan hastalar. Yapılan işlemin sonuçları kalıcıdır.

Eğer işlemi yaptırdıktan sonra spor yaparsanız kaslarınız daha belirgin hale gelir, sporu tamamen keserseniz daha az belirgin olur ancak o kaslar hep oradadır. Eğer işlemden sonra kilo alırsanız belli bir kiloya kadar örneğin 8-10 kiloya kadar çok büyük değişiklik olmaz ama daha fazla kilo alınırsa sonuçta kasların belirginliği azalmaya baslar. Kilo vermenin ise kotu bir etkisi yoktur.

 

Vaser Hi-Def ile ilişkili diğer konular
  • En Hızlı Karın Kası (Six Packs) Yapma

    En Hızlı Karın Kası (Six Packs) Yapma Diyet ve egzersiz yapmak size zamanla kaslı ve şekilli bir vücut kazandırabilir. Fakat yalnızca Vaser Hi-Def teknolojisi belirgin kaslara doğrudan sahip olmanıza olanak sağlar.

  • Vaser Hi-Def Fiyatları

    Vaser Hi-Def Fiyatları Vaser Hi-Def  vaser cihazı ile yapılan bir liposuction yöntemidir. VHD ‘nin klasik liposuctiondan farkını anlamak için öncelikle liposuction hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Liposuction vücuttaki bölgesel yağ fazlalıklarına bağlı olarak ortaya çı...

  • Vaser Hi-Def Sonuçları

    Vaser Hi-Def Sonuçları Vaser Hi Def bir yağ aldırma yöntemiyle 2-4 saatten kısa bir sürede, baklava gibi karın kaslarına sahip olmak mümkün. Operasyon süresinin yaklaşık olarak 2-4 saat arasında değişiyor.