Estetik Cerrahi

 • Bacak Estetiği

  Bacak Estetiği Günümüzde bacak estetiği ameliyatları vaser liposuction, yağ enjeksiyonu işlemlerle bacağın şekline göre uygulanabilir. Her kadın güzel ve bakımlı bacaklara sahip olmak ister. Çeşitli kombine yapılan estetik işlemler ile bacaklar istenen forma ve estetiğe ulaştırılabilmektedir.

 • Kol Germe Estetiği

  Kol Germe Estetiği Kol germe estetiği yaşlanma veya kilo vermeye bağlı olarak, kollarda oluşan yağlı ve sarkık görüntünün düzeltilmesini sağlar. Üst kol bölgesinde deri ve deri altı dokusu daha gevşek olmaktadır.

 • Burun Estetiği (Rinoplasti)

  Burun Estetiği (Rinoplasti) Burnunuzda bir şekil bozukluğu varsa ve bunun düzeltilmesi size kendinizi daha iyi, daha mutlu, daha kendine güvenli hissettirecek ise siz bu operasyon için uygun bir aday olabilirsiniz.Burnunuz çok büyük veya küçükse, burun ucunuz düşük, geniş veya sarkıksa, burnunuz önden bakıldığında normalden geniş duruyorsa veya yanlara doğru eğriyse, asimetriler varsa, burun deliklerinde sorun varsa, buru

 • Göz Kapağı Estetiği

  Göz Kapağı Estetiği Göz kapağı estetiği yani Blefaroplasti, alt ve üst göz kapaklarındaki fazla yağların, kas ve cildin uzaklaştırılmasıdır. Daha canlı ve gençleşmiş bir görünüme,  bakışlarınızla kavuşabilirsiniz. Yapılan işlem uygulanacak prosedürlere bağlı olarak lokal anestezi veya genel anestezi altında yapılabilir.

 • Dudak Estetiği

  Dudak Estetiği Dudaklar yaşlandıkça incelir, dolgunluğunu canlılığını yitirir. Dolgun dudaklar daha genç, çekici bir görünüm sağlar. Dudak deformasyonu yaştan bağımsız olarak da görülebilir. Bunun için sizden alacağımız yağ dokularını transfer ederek ya da Hyaluronic Asit denilen vücuda yabancı olmayan bir madde enjeksiyonu yaparak bunu sağlamaktayız. Ancak kalıcı olmayan bu yöntemlerin 4-6 ay aralarla

 • Yüz Germe

  Yüz Germe Yüz germe operasyonları sarkmış, gevşemiş deri, kas, yağ gibi dokuları eski yerine getirerek, fazla olan deriyi uzaklaştırılarak daha genç bir yüz görünümü kazandırmayı amaçlar.

 • Kulak Estetiği (Otoplasti)

  Kulak Estetiği (Otoplasti) Kulak estetiği operasyonları ile yüzdeki digger organlarla uyumluğu sağlanır. Kulak estetiği tek bir seans ile kulak kıvrımları yoksa kıvrımları oluşturmak ve kulağa olması gerektiği şekle sokma girişimidir.

 • Liposuction - Yağ Alma

  Liposuction - Yağ Alma Liposuction artık korkulacak bir ameliyat değil! Vaser teknolojisiyle başka hiç bir dokuya zarar vermeden yağlarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz. Liposuction vaser, ses dalgalarıyla yağ dokusunu parçalama prensibine dayalıdır. Ses dalgaları sadece yağları hedef aldığı için damarlara, sinirlere, bağ dokuya zarar vermeden fazla yağlardan kurtulmanızı sağlar. Sdnç olarak daha az morluk, öde

 • Karın Estetiği

  Karın Estetiği Karın bölgesindeki cildiniz gevşekse, bu bölgede aşırı yağlanmaya ya da kilo alıp vermeye bağlı sarkıklık varsa Karın Germe operasyonu için uygun bir adaysınız demektir. Doğum sonrası kadınlarda ya da aşırı kilo verme sonucu kadın ve erkeklerde karın derilerinde gevşemeler, sarkmalar ve çatlaklar oluşur. Bu kısımların tamamen çıkarılması, doğum sonrası karın kaslarındaki gevşeklik için iç

 • Genital Estetik

  Genital Estetik Cinsel organın fiziksel ve estetik problemleri, kişisel yaşam kalitesini ve cinsel yaşamı olumsuz etkileyebilir. Bu problemi genital bölge estetiği gidermek mümkündür.

 • Jinekomasti

  Jinekomasti Erkeklerde meme büyüklüğünü yani Jinekomastiyi, 18 yaşından sonra tedavi etmek daha doğrudur. Yapılan tetkikler sonucu Jinekomasti olduğuna karar verilen ve operasyon planlanan hastalarda vakaların ağırlığına göre tedavi şekli değişir. Liposuction ile ya da cerrahi yöntemler ile çözüm bulmaya çalışılır.

 • Meme Estetiği

  Meme Estetiği Meme Büyütme, operasyonu tüm meme prosedürleri içinde en sık uygulanan işlemdir. Amaç sadece küçük olanı büyütmek değil aynı zamanda gebeliğe ya da kilo vermeye bağlı olarak kaybolan hacmi yerine koymaktır. Bu operasyonla; meme dolgunluğu ve projeksiyonu artırılır, görüntünüz ve özgüveniniz böylece iyileştirilir.