OxyGeneo - GeneO+


Cildinize kaybettiği oksijeni geri veriyoruz!

Yeni yöntem anti-aging tedavisi ile cildiniz arınıyor, pürüzsüzleşiyor, canlanıyor ve dengeleniyor.

Oksijenin deri hücreleri açısından önemi çok uzun yıllardır biliniyor; yoğun oksijen desteği, iyileşmesi güç yaraların kolayca iyileşmesini sağlıyor. Deriye dışarıdan uygulanan yüksek saflıkta oksijenin arındırıcı, yenileyici ve deri hücrelerini tazeleyici özelliği bir çok cilt bakım sistemi tarafından kullanılıyor. Fakat Geneo+ ile oksijeni dışarıdan değil, kan dolaşımı ile içerden sağlıyor.

İçerden oksijen tedavisi nedir?

Geneo+ anti-aging tedavisi, kalsiyum karbonat ve sitrik asit karışımından oluşan, efervesan tablete benzer bir başlıkla çalışıyor. Cilde jel şeklinde zengin bir karışım sürüldükten sonra başlık bu jel üzerinde yavaşça gezdiriliyor. Sonrasında jel hafifçe köpürmeye başlıyor, çünkü jelin ve başlığın bir araya gelmesi deri yüzeyinde bir karbondioksit oluşumunu başlatıyor, cildimiz de deri yüzeyinde artan bu karbondioksit miktarını dengelemek için yüzeysel kan dolaşımındaki oksijen miktarını artırıyor. Artan oksijenle birlikte cilt arınıyor, temizleniyor ve kendisine verilecek bütün yararlı "besinleri" almaya hazır hale geliyor Oksijenasyon. Bu yöntem "karboksiterapi" adıyla bilinen ve vücut uygulamalarında kullanılan bir yöntem. Oysa şimdi GeneO+ sayesinde yüz, boyun ve dekolte bölgesinde, hatta istenirse vücutta da uygulanabiliyor. Oksijeni "dışarıdan" uygulamaya çalışmak yerine "içerden" cilde akışını sağlamak ciltte eşine az rastlanır bir ferahlık ve arınmanın yanı sıra bir çok ek fayda sunuyor.

Aslında bu efervesan başlık ve jelin marifetleri sadece içerden dışarı doğru bir oksijen akışı sağlamakla sınırlı değil. Öncelikle jelin üzerine uygulanan bu efervesan başlık köpürerek eridikçe bir yandan da pürüzlü bir yüzeye sahip oluyor; bu da derideki ölü hücre katmanının mekanik yolla sıyrılıp atılmasını sağlıyor (Eksfoliasyon). Diğer yandan jel oldukça zengin bir etken madde içeriğine sahip. Peptidler, renk tonunu eşitleyici maddeler, vitaminler, bitkisel ekstrelerle dolu olan jel sağlanan oksijen desteği sayesinde "aç" hale gelmiş cildin mükemmel biçimde besliyor. Efervesan başlık ölü deri katmanının sıyrılıp atılmasını sağladığı için bu besinler derin katmanlara kolayca inebiliyor (İnfüzyon).

Ikinci aşamada deri katmanlarını kontrollü biçimde ısıtarak kolajen lifleri gerginleştiren ve sıkılaştıran, cilde daha diri, dolgun, pürüzsüz bir görünüm veren Radyofrekans uygulaması bu yetenekli platform tarafından etkili, güvenilir ve acısız biçimde yapılabiliyor. GeneO+ ile uygulanan radyofrekans yüz hatlarının şekillendirilmesine yardımcı oluyor, ağız ve göz çevresi gibi cilt yaşlanmasının sık görüldüğü alanlarda daha ilk uygulamada dahi fark edilen bir düzelme sağlıyor.

Bu besinler iki farklı jel aracılığıyla verilebiliyor, biri NeoRevive adı verilen yaşlanma karşıtı bir karışım, diğeri de NeoBright adında renk tonunu eşitleyen, leke oluşumu, matlaşmış cilt görünümü gibi cilt sorunlarında kullanılan bir karışım. Hastanın ihtiyacına göre bu iki üründen biri seçiliyor ve uygulanıyor.


NeoBright, cildin dokusunda iyileşme ve renginin parlaklaşmasında kullanılıyor. Cilt dokusunu iyileştirerek, kahverengi lekelerin beyazlaşmasına yardımcı oluyor. Hafif soyma işlemi ile cildin rengini açıp güçlü oksijenlemeyle cildi yeniden canlandırıyor.

NeoRevive ise ciltteki pütürlü görünümün yani elastoz iyileşmesinde kullanılıyor. Aynı zamanda anti-aging etkili formülü ile göz, alın, el ve boyun kırışıklıkları tedavisi için de kullanılıyor. Cilt dokusunda ve görünümde ciddi farklar yaratan ürün, hafif soyma, zengin penetrasyon ve güçlü oksijenleme yaparak cildin daha genç gözükmesini sağlıyor.

Işıl Işıl bir cilt için 6 seans yeter!

Geneo+ ile kullanılan iki farklı tedavi Neobright ve NeoRevive 6 ayrı seansta 6 günde bir kez uygulanıyor. İlk seansta farkı hemen görebileceğiniz gibi pürüzsüz, canlanmış ve dengelenmiş bir cilde acısız, ağrısız elde edebiliyorsunuz.

oxygeneo