Thermage ile Yüz Gençleştirme

thermageYaşlandıkça  dokularda bazı değişiklikler meydana gelir. Cildinizdeki kolajen ve  miktarında azalması bu da genel yüz konturunda çöküklüğe  neden olur ve cildin sarkmasına, kırışıklıklara, parlaklığını kaybetmesine  neden olur. Yüz son derece zayıf ve yaşlı bir görünüme oluşur. Thermage  genç görünümlü cilt için yeni kolajen gelişimini destekler ve mevcut olan kolajeni canlandırır ve kusursuz bir sıkılaştırma çözümü sunuyor.

Son yıllarda anti-aging tedavi yöntemleri içerisinde oldukça popüler bir yer edinen  Thermag uygulaması, radyo frekans dalgalan kullanılarak deri altı bağ  kısmını güvenli şekilde ısıtan kullanır. Güvenle cilt altındaki katmanlara kollajen bantlanı ısınmasını sağlarken cildin yüzeyini soğuk tutarak seans süresince hiçbir zarar görmemesini sağlıyor. Derin ısı verme işlemi, kollajen oluşumunu sağlıyor var olan kollajenin sıkılaşmasını sağlıyor. Zamanla sarkmaların veya kırışık cildin yerini kollajen bakımından zengin, canlı ve yapısıyla daha pürüzsüz, daha sıkı bir cilt alırken genel olarak daha genç bir görünüm elde edilmiş oluyor. 

Thermage; cilt sarkması, ağız çevresi, göz ve alındaki kırışıklıklar, ince çizgiler, yorgun görünen gözler, karın, diz, kol, bacak ve el bölgelerinde iyi sonuçlar veriyor. Tedavi edilen bölgeye göre 20-60 dakika süren seans  hızlı ve ağrısız. Tek bir seans uygulaması ile yıllarca etkisini devam ettiren tedavinin sonuçlarını ilk haftadan itibaren gözlemlemek mümkün. Uygulamadan hemen sonra gündelik yaşamına devam edilen Thermage yüz uygulamaları her cilt türünde ve renginde etkilidir ve her mevsim uygulanabiliyor. 


Thermage, yüzünüzdeki cildin pürüzsüzleşmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olurken yüzünüzdeki ve vücudunuzdaki doğal şeklin yeniden belirginleşmesini sağlıyor. Bütün bunlar tek bir oturum sonucunda iyileşme sürecine gereksinim duyulmaksızın elde ediliyor.


Thermage, Yüz-Göz ve Vücut Prosedürleri hangi problemleri tedavi ediyor:

ThermageYüz; Ailt sarkması, ağız çevresi, göz ve alındaki kırışıklıklar, ince çizgiler, yorgun görünen gözler veya ince çizgiler

Göz; Göz çevresinde kırışık veya ince çizgi (Kaz Ayağı)

Vücut; Karın bölgesinde, kollarda, dizlerde, bacaklarda,kalçada kırışma bölgesi veya  cilt sarkması

Sonuçlar: 
Daha pürüzsüz ve sıkı, diri cilt,Hafif kırışıklıkların ve ince çizgilerin yumuşatılması. Çene çizgisinde, göz çevresinde ve çene altında belirginleşen yüz hatları. Çene altında, göz çevresinde, karın, diz ve kalça bölgesinde fazla cildin azaltılması. Karında, dizlerde, kollarda, bacaklarda, ellerde veya kalçada sıkılaşma ve belirginleşen vücut hatları.