Vaser Hi-Def Nedir?

Vaser Hi-Def Nedir?

Vaser Hi-Def  vaser cihazı ile yapılan bir liposuction yöntemidir. VHD ‘nin klasik liposuctiondan farkını anlamak için öncelikle liposuction hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Liposuction vücuttaki bölgesel yağ fazlalıklarına bağlı olarak ortaya çıkan kontur bozukluklarını düzeltmek için yapılan bir ameliyattır. Vücut kontur bozukluklarını düzeltmek, kontur bozuklukları kadınlarda daha çok diz içi, uyluk içi, basen, popo alt kısmı, alt ve üst karın, ve kollarda görülür. Erkeklerde ise kontur bozukluklarının en çok görüldüğü yerler: bel, love handle bölgesi, üst karın, memeler ve gıdı bölgesidir. İşte liposuction bu bölgelerdeki yağ fazlalıklarını alarak daha güzel bir vücut şekli oluşturmayı sağlar. Ultrasonik liposuction ve vaser yöntemi diğerlerine göre daha iyi bir deri toparlanması sağlar. Lazer liposuction yöntemi ise diğerlerine göre daha kısa bir yöntemdir bazen yağı almaya bile gerek yoktur ancak küçük alanlarda uygulanabilir.

Vaser Hi-Def  vaser cihazıyla yapılan üç boyutlu bir liposculpturing işlemidir. Gerçek anlamda hastanın vücudu, tıpkı bir heykele şekil verir gibi hastanın kendi topografik fiziksel yapısına uygun olarak kas gölgeleri daha belirgin hale getiriliyor. Güzel bir vücut yapmak demek düz bir karın, ince bir bel dümdüz basenler oluşturmak demek değildir. Aksine gerekli yerlerde kıvrımların oluşturulup aynen bir resimde olduğu gibi gölgelerin verilmesi demektir. Özellikle erkek hastalarda yapılan liposuctionlarda hiç de güzel sonuçlar görmüyoruz. Hâlbuki VHD liposculpture ile erkekde karın bölgesinde baklava dilimi kaslar oluşturulabildiği gibi, pektoral bölgede göğüs kaslarının ortaya çıkartılmasına ek olarak, latissimus dorsi, m. serratus, oblque, m. trapezius, musculus paravertebralis, deltoid, biceps, triceps belirgin hale getirilebilir. Yani olay yağ fazlalıklarını almaktan çıkıp klasik anlamda heykel gibi bir vücut yapmaya dönüşür. Kadınların hi-def liposculpturunda tabii ki ortaya çıkartılacak kaslar ve gölgelerin yeri farklıdır. Ama amaç aynıdır. Kontur bozuklukları düzelmiş daha zayıf bir vücut değil, klasik anlamda güzel, atletik görünümlü bir vücut elde etmek.

Vaser Hi-Def ile ilişkili diğer konular
  • En Hızlı Karın Kası (Six Packs) Yapma

    En Hızlı Karın Kası (Six Packs) Yapma Diyet ve egzersiz yapmak size zamanla kaslı ve şekilli bir vücut kazandırabilir. Fakat yalnızca Vaser Hi-Def teknolojisi belirgin kaslara doğrudan sahip olmanıza olanak sağlar.

  • Vaser Hi-Def Fiyatları

    Vaser Hi-Def Fiyatları Vaser Hi-Def  vaser cihazı ile yapılan bir liposuction yöntemidir. VHD ‘nin klasik liposuctiondan farkını anlamak için öncelikle liposuction hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Liposuction vücuttaki bölgesel yağ fazlalıklarına bağlı olarak ortaya çı...

  • Vaser Hi-Def Sonuçları

    Vaser Hi-Def Sonuçları Vaser Hi Def bir yağ aldırma yöntemiyle 2-4 saatten kısa bir sürede, baklava gibi karın kaslarına sahip olmak mümkün. Operasyon süresinin yaklaşık olarak 2-4 saat arasında değişiyor.