VelaShape III

VelaShape III nedir?

Diyet ve egzersizin yetersiz olduğu durumlarda VelaShape III kadınların vücut imajlarıyla ilgili hoşnutsuz olmalarına neden olan problemli bölgelerin tedavisi için cerrahi olmayan mükemmel bir cevaptır. VelaShape III kullanımı kolay, konforlu, derinlemesine etkili, gelişmiş klinik protokolleri ile tutarlı sonuçlar veren, tekrarlanabilir vücut şekillendirme tedavisidir.

 

VelaShape III ‘ün çalışma mekanizması nasıldır?

Bi-Polar RF (Radyo Frekans), IR (Infrared) Mekanik masaj ve vakum uygulaması bir arada hassas bir şekilde dokuyu ısıtarak, yağ hücrelerinin ve bunların çevrelerini saran bağ dokusunun ve altındaki dermal kolajen fiberlerin derinlemesine ısıtılmasını sağlar.


 Bu durum  dolaşımın, lenfatik drenajı, hücre metabolizmasının hızını ve kolajen oluşumunu arttırır. Sonuç olarak cilt gevşekliğinde ve hacminde bölgesel azalma, cildin yapısında genel iyileşme ve selülitli görünümün düzelir. 

VelaShape III hangi bölgelerde uygulanır ? 

VeLaShape en çok kalça, bacak ve karın bölgelerine uygulanır fakat bu cihazda bulunan geniş ve dar bölgeler için tasarlanmış aplikatörler tüm vücut için güvenli ve etkili bir tedavi sunar.

VelaShape III kimler için uygundur?

Bu tedavi hemen hemen herkes için uygundur. Bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit görünümünü hafifletmek konusunda son derece etkili olan bu tedaviyi sadece cilt kalitesini artırmak için bile deneyebilirsiniz. Bazı hastalar zayıf oldukları, hatta selülit problemi yaşamadıkları halde vücutlarından hoşnut değildir. Bunun nedeni ise ciltlerinin diriliğini kaybetmesidir ve VelaShape III bu konuda da son derece etkilidir.

VelaShape III teknolojisinin avantajları nelerdir? 
VelaShape III, bölgesel incelme konusunda FDA tarafından onaylı ve cerrahi olmayan tek teknolojidir. Kızılötesi ışınları, vakum ve mekanik mesajı bir arada kullanan diğer yöntemlerin aksine sadece
VelaShape III klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar, etkinlik ve güvenlik garantisi verebilir.