Kliniğimiz bünyesinde yapılan Ameliyatsız Estetik Operasyonlar'ın tümünü burada görebilirsiniz.

Ameliyatsız Estetik Operasyonlar

Cilt Bakım Uygulamaları

Cilt bakımı genç, kusursuz ve estetik görünmenin en önemli adımıdır. Düzenli cilt bakımı yaptırmak cildinizdeki kırışıkların azalmasını sağlar, cildinizdeki sivilce izi, güneş lekesi gibi oluşumların azalmasına yardımcı olur. Baby Face cilt bakımı, Hydrafacial cilt bakımı ve OxyGeneo cilt bakımları düzenli uygulandığında cildinizdeki değişimi göreceksiniz. Cilt altındaki kolajen oluşumunu destekleyen ve cildin ışıldamasını sağlayan cilt bakımları cildinizin kalitesini arttırır. Mevsim geçişlerinde cildinizin matlaştığınızı düşünüyor, cilt sorunlarını kozmetik kremlerle tedavi edemiyorsanız size en uygun cilt bakımını seçmek için iletişime geçebilirsiniz!

Ameliyatsız Yüz Germe

Son yılların en popüler estetik uygulamalarının başında ameliyatsız yüz germe teknikleri geliyor. Ameliyatsız yüz germe, yüzünüzde doğal bir gençlik yaratır, yüzünüzdeki sarkmaları toparlar ve cildinizin daha gergin görünmesini sağlar. Eğer cildinizde kırışıklar belirmeye başladıysa ve cildinizde minimal derecede sarkmalar belirdi ise sizin için en uygun yöntem ameliyatsız yüz germe yöntemleri olacaktır. İple askı, Thermage, Ulthera ve mezoterapi uygulamaları en yaygın ameliyatsız yüz germe yöntemleridir. Ameliyatsız yüz germe teknikleri yüzünüzde belirgin bir iz bırakmaz, yüzünüzün yukarı doğru toparlanmasını ve lifting etkisi yaratmasını sağlar.

Ameliyatsız yüz germe uygulamaları tekrarlanabilir, farklı uygulamaları kombine ederek daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Ameliyatsız yüz germe estetiğini, yüz germe ameliyatından sonra da yaptırmak mümkündür.

Buz Lazer Epilasyon

Vücudundaki istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak isteyenler için Soprano Ice Buz Lazer epilasyonu öneriyoruz. Acısız olarak uygulanan ve oldukça konforlu geçen bu epilasyon tedavisi ile bir sene içinde tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Soprano Ice Lazer, yazın da vücuda uygulanabildiği için ara vermenize gerek kalmadan epilasyon sürecini hızlıca tamamlayacaksınız.

Ameliyatsız Gençlik Uygulamaları

Yüzünüzdeki kırışıklar sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösteriyor ise ameliyatsız gençlik uygulamaları ile tanışma zamanı gelmiştir. Botox, gençlik aşısı, H-100 aşısı, iğneli radyofrekans, Sunekos Matriks aşısı, Somon DNA enjeksiyon, PRP gibi uygulamalar yüzünüzdeki kırışıklarla savaşarak cildinize daha genç ve sıkı bir görünüm kazandırır.

Ameliyatsız gençleşme yöntemlerini 20’li yaşlarınızdan itibaren yaptırarak yaşlanmanın etkilerini yüzünüzden silebilirsiniz. Yaşlandıktan sonra ameliyatsız gençlik uygulamalarını yapmak yerine kırışıklarınız başladığında önlem alırsanız yaşlılığınızda çok daha estetik ve genç görünebilirsiniz.

Dolgu Yöntemi

Dolgu uygulamaları vücudun şekillenmesini ve daha dolgun görünmesini sağlar. Göz altı ışık dolgusu, dudak dolgusu, yanak dolgusu, jawline ve Hollywood dolgusu yüz hatlarınızın ön plana çıkmasına yardımcı olur. Yüz dolgusu, yüzdeki kırışıkların açılmasını sağlar. Yaşlandıkça deri altındaki yağ dokusu azaldığı için yüzde hacimsiz ve çökük bir görünüm oluşabilir. Eğer siz de bundan şikayetçiyseniz Hyaluronik asit dolgusu ile yüzünüzü yeniden yapılandırabilirsiniz. Yüz dolgusununun kalıcılığı 1-2 sene arasında değişir. İhtiyacınız olduğunda yüz dolgusunu yeniletebilirsiniz.

Ameliyatsız İncelme Yöntemleri

Liposuction ameliyatı olmak yerine ameliyatsız incelme yöntemlerini araştırmanızı öneririz. Accent Prime incelmeVelashape III, Ultrashape V3 gibi teknolojik uygulamalar radyo frekans ışınları ile vücudunuzda yağ yakımına yardımcı olur. Kum saati gibi bir vücuda sahip olmak ve spor programlarından daha hızlı sonuç almak için ameliyat olmadan incelmek için ameliyatsız incelme yöntemlerini değerlendirebilirsiniz. Yağlanmadan dolayı vücudunuzda oluşan selülit ve çatlaklar için selülit tedavilerini de yaptırabilirsiniz. Lenf drenaj uygulaması spor ve diyet programları ile daha hızlı şekillenmenizi sağlar ve vücudunuzda ki selülitlere savaş açar. Eğer karın germe ve ya Liposuction gibi ameliyatlar geçirdiyseniz Fraxel Dual iz tedavisi sayesinde ameliyat izlerinden ve skar izlerinden kurtulmanız da mümkündür.

Doktora Sor

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.