Badem Göz Estetiği Kalıcı mı?

1.80K görüntülenmeAlın Germe ve Kaş Kaldırma Estetiği
0
1 Yorum

Merhaba hocam, direkt konuya gireyim gözlerim çok yorgun görünüyor aşağı doğru bakıyor gibi hissediyorum. Bella Hadid gibi gözlerim olsun istiyorum. Benim estetiğim yok dese de badem göz yaptırdığı söylenenler arasında. Benim de gözlerim onun gibi olsun istiyorum. Badem göz yaptırsam onun gibi olur mu gözlerim ve badem göz estetiği ne kadar kalıcıdır?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, badem göz estetiği ortalama 5-6 yıl kalıcıdır, aşağı doğru bakan ve sarkan bir göz yapınız varsa maalesef sürekli yorgun ve baygın bir bakışınız olacaktır. Hafif yukarı doğru çekik gözler yüze çekici, genç ve estetik bir hava katar ve her kadının hayalidir. Ama bu durum için üzülmeyin çünkü çözümü çok basit. Badem göz işlemi her hastaya aynı şekilde uygulansa da her hastadan aynı sonucu alamayız. Her hastadan mükemmel sonuçlar alırız, fakat bu sizin göz yapınıza göre değişir çünkü her insanın göz yapısı farklıdır. Badem göz estetiği daha çekici göz yapısına sahip olmak isteyen herkes için uygundur. Göz kenarında kırışıklar olanlar, yaşlanmanın etkisiyle gözlerinde düşüklük görülen kişiler de badem göz estetiği yaptırabilir. Badem göz estetiği hem göz yapısında değişiklik sağlar, hem de anti-aging etkisi yaratır. Badem göz estetiği 20’li yaşların sonlarından itibaren yapılabilir. Bu nedenle erken yaşlarınızda farklı bir göz yapısını denemek, gözlerinizi daha iri göstermek için badem göz estetiği olabilirsiniz. Bella Hadid’in gözleri son günlerde moda haline geldi. Önceki ve sonraki fotoğraflarına baktığımızda göz çevresinde, alnında, yanaklarında, burnunda ve dudaklarında bariz değişiklikler var tabii ki. Ona benzer göz yapısı istiyorsanız badem göz tek başına yeterli olmayacaktır. Aynı anda 3 ameliyatı kombine ediyoruz. Tamamen ona benzemeseniz de ona çok yakın, çekik gözlü ve yüksek kaşlı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Bunun için badem göz, şakak germe ve kaş kaldırma işlemlerini kombine bir şekilde yapıyoruz. Bu sayede hem genç ve gergin şakaklarınız hem de çekik gözleriniz ile mükemmel bakışlara sahip oluyorsunuz. Fakat maalesef yer çekimine henüz bir çözüm bulunamadığı için zamanla tekrar aşağı doğru inecektir, bu yüzden ortalama kalıcılığı 5-6 yıldır. Dilerseniz 6 yılda bir yeniden yaptırabilirsiniz.

0

Doktor Hanım merhaba, son günlerde ünlülerde badem göz estetiği görüyorum. Göz şekilleri inanılmaz güzel. Ben de yaptırmak istiyorum. Yaşım 20. Badem göz estetiği kalıcı mı? Hemen olsam ömür boyu kullanır mıyım?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, badem göz dediğiniz gibi bakışlara derinlik katar ve yüze estetik bir görünüm katar. Ancak badem göz estetiği ömürlük değildir. Belli dönemlerde tekrarlanması gerekir. Bu ameliyatta kalıcılık süresini 3 ila 6 yıl arasında düşünebilirsiniz. Yalnız tecrübeli bir hekime operasyonu yaptırdığınızdan mutlaka emin olun. Sevgiler…

0

Merhabalar hocam, son zamanlarda gözlerimde bir düşüklük seziyorum. Önceleri bu durumu yorgunluğa bağlamıştım ancak bir türlü geçmeyince endişem arttı. Bu durumu düzeltmek için badem göz estetiğinin uygun olduğunu araştırdım. Peki badem göz estetiği kalıcı mıdır? Bilgi alabilirsem çok sevinirim. Sevgiler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, badem göz estetiği birçok kadının hayalindeki daha çekici ve estetik göz yapısına kavuşmasını sağlayan cerrahi bir işlemdir. İşlemin kalıcılık süresi kişiden kişiye değişse de genellikle 3 ila 6 yıl arasında süren bir kalıcılık süresi vardır. Badem göz estetiği sonrası daha seksi bakışlara sahip olacak, yüzünüzde daha önce görülmemiş bir ışıltı ve canlılık hissedeceksiniz. Badem göz estetiği alanında uzman bir hekim tarafından uygulandığında hiçbir yan etkisi olmayan oldukça başarılı sonuçlar alabileceğiniz bir uygulamadır. Sevgiler.

0

 Leyla Hanım merhaba, 25 yaşında genç bir bayanım. Uzun süredir badem göz estetiği olmak istiyorum ancak endişelerim var. Acaba badem göz estetiği kalıcı bir uygulama mıdır? Rica etsem bilgi verir misiniz? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, badem göz estetiği özellikle kadınların çok sık tercih ettiği ve hastalarımın sonuçlarından oldukça memnun kaldığı bir işlemdir. Badem göz ameliyatı ile bakışlar daha çekici ve estetik görünür. Yüze canlılık gelir. Badem göz estetiğinin kalıcılık süresi kişiden kişiye değişse de genellikle 3 ila 6 yıl arasında etkisi devam eden bir işlemdir. Uzman bir cerrah tarafından uygulandığında sonuçları mükemmel olacaktır. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, badem göz yaptıran kişilerin göz şekli inanılmaz hoşuma gidiyor. 22 yaşındayım. Bu estetiği yaptırsam ileriki yaşlarda tekrarlamak gerekir mi? Badem göz estetiği kalıcı mı? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, badem göz estetiği çok hastamın tercih ettiği bir estetik operasyon. Gözleri iri göstermesi ve bakışlara derinlik kazandırması açısından da oldukça beğenilen bir işlem. Bu operasyonda gözlerinizin üst köşelerinden ufak bir kesi atıyoruz ve medikal iplerle gözün yukarı doğru çekilmesini sağlıyoruz. Bu operasyondan alınan sonuçların kalıcılığı 3- 6 yıl arasında oluyor. Sizin için net bir öneride bulunmak ve uygunluğunu belirlemek için öncelikle sizi muayene etmem çok daha iyi olacaktır. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba, geçen gün sosyal medyada bir influencer ın badem göz ameliyatı olduğunu gördüm. Göz şekli inanılmaz güzel olmuştu. Aynı ameliyatı ben de olabilir miyim? Bir de badem göz estetiği kalıcı mı? Bilgi verebilir misiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, badem göz estetiği gözlerinizin daha iri görünmesini sağlar ve bakışlara derinlik katar. Estetik açıdan birçok kişinin beğendiği ve yaptırmak istediği bir estetik operasyondur. Gözlerin sağ ve sol üst köşelerinden açılan minik kesiler ile bu kesilere yerleştirilen medikal ipler aracılığıyla gözün yukarı doğru çekilmesi ile gerçekleştirilir. Gözlere kazandırılan bu etkinin kalıcılık süresi 3- 6 yıl arasında kalıcılık gösterir. Sizin bu operasyon için uygun olup olmayacağınızı size ancak muayene sonrasında söyleyebilirim.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar