Badem Göz Estetiği Kalıcı mı?

blank
1 Cevap

Merhaba hocam, direkt konuya gireyim gözlerim çok yorgun görünüyor aşağı doğru bakıyor gibi hissediyorum. Bella Hadid gibi gözlerim olsun istiyorum. Benim estetiğim yok dese de badem göz yaptırdığı söylenenler arasında. Benim de gözlerim onun gibi olsun istiyorum. Badem göz yaptırsam onun gibi olur mu gözlerim ve badem göz estetiği ne kadar kalıcıdır?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Mayıs 27, 2020

Merhaba, badem göz estetiği ortalama 5-6 yıl kalıcıdır, aşağı doğru bakan ve sarkan bir göz yapınız varsa maalesef sürekli yorgun ve baygın bir bakışınız olacaktır. Hafif yukarı doğru çekik gözler yüze çekici, genç ve estetik bir hava katar ve her kadının hayalidir. Ama bu durum için üzülmeyin çünkü çözümü çok basit. Badem göz işlemi her hastaya aynı şekilde uygulansa da her hastadan aynı sonucu alamayız. Her hastadan mükemmel sonuçlar alırız, fakat bu sizin göz yapınıza göre değişir çünkü her insanın göz yapısı farklıdır. Badem göz estetiği daha çekici göz yapısına sahip olmak isteyen herkes için uygundur. Göz kenarında kırışıklar olanlar, yaşlanmanın etkisiyle gözlerinde düşüklük görülen kişiler de badem göz estetiği yaptırabilir. Badem göz estetiği hem göz yapısında değişiklik sağlar, hem de anti-aging etkisi yaratır. Badem göz estetiği 20’li yaşların sonlarından itibaren yapılabilir. Bu nedenle erken yaşlarınızda farklı bir göz yapısını denemek, gözlerinizi daha iri göstermek için badem göz estetiği olabilirsiniz. Bella Hadid’in gözleri son günlerde moda haline geldi. Önceki ve sonraki fotoğraflarına baktığımızda göz çevresinde, alnında, yanaklarında, burnunda ve dudaklarında bariz değişiklikler var tabii ki. Ona benzer göz yapısı istiyorsanız badem göz tek başına yeterli olmayacaktır. Aynı anda 3 ameliyatı kombine ediyoruz. Tamamen ona benzemeseniz de ona çok yakın, çekik gözlü ve yüksek kaşlı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Bunun için badem göz, şakak germe ve kaş kaldırma işlemlerini kombine bir şekilde yapıyoruz. Bu sayede hem genç ve gergin şakaklarınız hem de çekik gözleriniz ile mükemmel bakışlara sahip oluyorsunuz. Fakat maalesef yer çekimine henüz bir çözüm bulunamadığı için zamanla tekrar aşağı doğru inecektir, bu yüzden ortalama kalıcılığı 5-6 yıldır. Dilerseniz 6 yılda bir yeniden yaptırabilirsiniz.

blank

Hocam, badem göz ameliyatının kalıcılık süresi ne kadar. Hangi yaşta yapılırsa kalıcılığı fazla olur?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Temmuz 1, 2020

Merhaba, badem göz estetiği her yaştan insana yapılabilecek bir uygulamadır. İp askı uygulamasıyla 4 ila 6 ay iken, cerrahi badem göz estetiği ise, 5 ila 6 yıl kalıcılığa sahip. Bu farklılık kişinin isteğiyle şekilleneceği gibi, kişinin cilt yapısıyla da belirlenir.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar