Brezilya Poposu (BBL)

BBL (Brazilian Butt Lift)

BBL (Brazilian Butt Lift)

Brezilya tekniği ile yapılan popo kaldırma, kalçanın boyutunu büyüten ve poponun daha kalkık görünmesine yardımcı olan bir yağ transferi uygulamasıdır. Hastanın karın bölgesinden, sırtının alt kısmından veya uyluklardan alınan yağ, özel bir işlemden geçirilerek transfere uygun bir hale getirilir. Uzman hekim tarafından kalçada belirlenen noktalara uygulanan yağ transferi sayesinde kişinin kalçası daha dolgun ve çekici görünür. Latin Amerika’da, özellikle Brezilya’daki kadınların kusursuz popo görünümlerinden ilham alan popo estetiği, ülkemizde de yaygın olarak yapılmaktadır.

Brezilya tekniği (BBL) popo kaldırmanın avantajlarından yararlanın

BBL tekniği ile popo kaldırma estetiği hem kalçanızı şekillendirir hem de vücudunuzun daha ince görünmesine yardımcı olur. Yağ transferi ile yapılan popo estetiği, hastanın kendi vücudundan alınan yağlarla yapılır. Böylece kişinin fazla olan bölgesel yağları Liposuction ile çekilerek popo bölgesine enjekte edilir. BBL tekniği ile popo kaldırma estetiğinden sonra vücudunuzun daha ince, tıpkı kum saati gibi göründüğünü fark edeceksiniz.

Brezilya tekniğinde (BBL) popoyu ne kadar büyütebiliriz?

Uzman hekimler tarafından yapılan popo estetiğinde, kalçanın şekli ve büyüklüğü hastanın yağ oranına, vücuduna ve kalça şekline bağlı olarak değişir. Brezilya tekniğinin amacı kişinin vücuduna en uygun olacak şekilde popoyu büyütmek ve kaldırmaktır.

Brezilya popo kaldırma ameliyatı kalça, bel ve çevresindeki alanları yeniden şekillendirerek genetik olarak gelişen düz kalçanın etkilerinin üstesinden gelmeye yardımcı olur.

Brezilya tekniği ile popo büyütme ile vücut silüetini yeniden şekillendirin

  • Alt vücudunuzu daha kıvrımlı hale getirir
  • Uyluk ve karın bölgenizdeki yağlardan kurtulmanızı sağlar
  • Kıyafetlerinizin daha çekici görünmesini sağlar
  • Düz kalçanızı daha seksi bir hale getirir
  • Alt vücudunuz ile üst vücudunuz arasındaki orantı kusursuz görünür

Popo estetiği nasıl yapılır?

Brezilya tekniği (BBL) ile yapılan popo estetiği üç adımdan oluşur. Öncelikle, bölgesel yağlar kalçalardan, alt sırttan, uyluk, karın bölgesi liposuction ile çıkarılır.Ekstre edilen yağ saflaştırılır ve transfer için hazırlanır.

Uzman hekim tarafından, hacmi arttırmak ve şekli iyileştirmek için kalçadaki belirli noktalara yağ enjekte edilir.

Brezilya tekniği ile yapılan popo estetiği genel anestezi altında yapılır. Ameliyatın sonuçları kalıcıdır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.