Cildinizi Altın iğneyle Gençleştirin

Yüz gençleştirme ve akne tedavisinde kullanılan altın iğne tedavisi kişilere daha pürüzsüz bir yüz kazandırıyor. Doğal görünümden vazgeçmek istemeyen aynı zamanda da yüzündeki kusurlardan kurtulmak isteyen kişiler altın iğne mucizesinden yararlanabiliyor. Radyofrekans mikro iğnesi ve minimal olarak enjekte edilen altın iğne yaşlanma, akne, akne izleri, yara izleri ve çatlak izlerini azaltmak için kullanılan etkili bir tedavi seçeneğidir. Tedavi cildin dokusunu geliştirir, genişlemiş gözenekleri daraltır. Uygulamadan sonra hastalar günlük hayatına devam edebilir, tamamen iyileşme 1-5 gün arasındadır.

Fraksiyonel Radyo frekans cilt yenileme, hasarlı cildi onarmak ve gençleştirmek için etkili bir tedavi sağlar. Bu tedavi kırışıklıkların, yara izlerinin, gözle görülen gözeneklerin, çatlakların ve eşit olmayan cilt dokusunun ve pigmentasyonun görünümünü azaltır ve bu sayede daha yumuşak, daha sağlıklı bir cilt yaratır.

Altın iğnenin avantajları nelerdir?

Cildi sıkılaştırıcı ve kaldırıcı etkisi

Doğal sonuç

Kısa iyileşme süresi

Tekrarlanabilir olması

Boyun, dekolte ve el gibi hassas alanlar için kullanılabilir

Akne izleri tedavisinde bilimsel kanıtlanmış etkisi

Cilt Gençleştirme için altın iğne

Altın iğne uygulaması, radyofrekans enerjisi ile birleşerek, cildin yapı taşları olan kolajen ve elastin üretimini tetikler. Altın iğne uygulamasından birkaç hafta sonra kollajen ve elastin üretimindeki bu artış kırışıklıkların görünümünü azaltır, sarkan cildi sıkılaştırır ve doku ve tonu iyileştirmeye yardımcı olur. Altın iğne, cilt kalitesini artırmak isteyenler için harika bir tedavidir.

Altın iğne aynı zamanda göz çevresindeki hassas cildi gençleştirir, buradaki kaz ayağı çizgilerini yok eder. Göz altındaki koyu halkalar için de altın iğne tedavisi önerilir.

Akne tedavisi için altın iğne

Altın iğne, akne ve akne izleri ile mücadele için etkili bir tedavidir. Akne bakterilerini cilt üzerinde tahrip ederek aktif aknenin tedavisine yardımcı olur ve sebum (yağ) üretimini düzenleyerek gelecekteki sivilcelenmeye karşı önlem sağlar.

Altın iğne ayrıca, ciltte kolajen ve elastin üretimini hızlandırırken, aknenin geride bıraktığı akne izinin kaybolmasına yardımcı olur.

Fraksiyonel Radyofrekans ne işe yarar?

Yaşlılık lekeleri

Güneş izleri

Cilt tonu ve dokusunu yeniler

Kırışıklıklar

Cerrahi yara izleri

Sivilce izleri

Deri çatlağı

Fraksiyonel Radyofrekans cilt yenileme, kırışıklıkların, çatlak izlerinin, yara izlerinin, yaşlılık lekelerinin, genişlemiş gözeneklerin ve güneşin tahriş ettiği cilt görünümünü ortadan kaldırmak veya azaltmak için yararlı bir işlemdir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir