Baby Face Beauty

Cilt Işıltısı

cilt ışıltısı

Cildinizin daha ışıltılı ve parlak görünmesi için Baby Face Beauty cilt yenileme lazerinden yardım alabilirsiniz. Thulium lazer teknolojisinin en gelişmiş imkanlarını kullanan Baby Face uygulaması, anti-aging maddelerini cildin alt katmanlarına enjekte ederek etkili bir cilt ışıltısı sağlıyor. Her ne kadar makyajla parlak ve pürüzsüz bir cilt görünümü yakalasak da bu geçici bir kusursuzluk yaratıyor. Makyajsız da sağlıklı, canlı, nemli ve dolgun görünmek için Baby Face lazer uygulamasını deneyebilirsiniz. Cilt renginin eşit olmadığı durumlarda Baby Face, cilt tonunu eşitliyor, cildin alt katmanlarına ulaşarak uzun vadede size sağlıklı bir cilt görünümü yaratıyor.

Cilt Işıltısı için Baby Face

Baby Face Beauty, thulium lazer ışınlarını kullanarak deride mikro kanallar açar. Bu açılan kanallardan kişinin cilt problemine göre A veya C vitamini sürülerek tedavi edilir, Tranexamic Acid; Resveratrol, kök hücre içeren nano partiküllü LaseMD ampulleri cildin alt katmanlarına gönderilir. Bu işlemde 1927 nm dalga boyutundaki thulium lazer kullanılır, böylece cilt bakımı cildin alt katmanlarından yüzeyine kadar sağlanır, cilt içten dışa doğru yenilenir. Baby Face Beautynin bu kadar etkili sonuçlar vermesinin nedeni; thulium lazerinin kullanılması ve kullanılan ampullerin antioksidan, anti-aging ve aydınlatıcı etkisinden yararlanılarak cilt ışıltısı sağlamasıdır.

Baby Face Beauty uygulamasının bu kadar yaygın olmasının sebeplerinden biri de işlemin çok kısa sürmesidir. Sadece 10-15 dakika içinde yüzünüzde ışıldama, parlama ve dolgunluk görebilirsiniz. Öğle arasında bile yaptırabileceğiniz Baby Face Beauty uygulamasından sonra iş hayatına dönebilir, günlük rutininizi devam ettirebilirsiniz. Uygulamadan sonra sadece yüzde hafif bir kızarıklık olabilir.

Baby Face cilt Işıltısını nasıl sağlıyor?

Cildi soluk görünen, cansız duran kişiler için en uygun çözümlerden biri Baby Face uygulamasıdır. Yaz sonrası cildin de güneş lekeleri oluşan kişilere de Baby Face uygulaması önerebiliriz. Güneşin cildinizde bıraktığı hasarı yıllarca yüzünüzde tutmaya gerek yok! Güneş lekelerini Baby Face ile açabilir, cilt renginin daha açık tonlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Baby Face uygulamasında öncelikle cildin durumuna göre thulium lazer ışığıyla cilt üzerinde minik mikro kanallar açılır. Dakikada 6.000 adet mikro kanallar açılarak cilt sorununa uygun seçilen ampuller buradan cildin alt katmanlarına gönderilir. LASEMD ampülleri cildin daha sıkı olmasına, parlak görünmesine ve gözeneklerin küçülmesine yardımcı olacaktır. Cilt altına yedirilen ampullerden sonra ortalama 10 dakika boyunca cildin rahatlaması için maske uygulanır. Baby Face acısızdır, iyileşme süreci gerektirmez.

Baby Face uygulaması kişinin ihtiyacına göre 1-2 haftada bir uygulanacak şekilde 3-4 seans yapılabilir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.