Erkeklere Vaser Hi-Def Nasıl Yapılır?

Erkeklere Vaser Hi-Def Nasıl Yapılır?

Atletik ve kaslı görünmek isteyenler için Vaser Hi-Def yöntemi ile artık kaslarınıza şekil verilebiliyor ve muhteşem bir fiziğe kavuşabiliyorsunuz! Daha atletik görünmek isteyen erkekler tarafından yeni zayıflama sistemlerinden tercih edilen High Definition Vaser Liposculpture  cerrahi bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Fit ve kaslı bir vücut için spor salonlarında aylarca ter dökmek gerekir. Bu yöntem ile aylarca değil, en fazla dört saat sonra hayalinizdeki fit vücuda kavuşuyorsunuz, düzgün bir vücutta hangi kaslar görülebiliyorsa  tam olarak o kaslar ortaya çıkartılır.

Erkeklerde Vaser Hi-Def Nerelere Yapılır?

1)Göğüs bölgesi

2)Bacaklar

3)Karın ve bel bölgesi

4)Sırt bölgesi

5)Üst ekstremite yani kollar

Vaser Hi-Def uygulamasına başvuran erkek hastalardan aldığımız yağlar, ihtiyaç duyulan ve kasların daha belirgin olarak ön plana çıkmasını istediğimiz (karın bel bölgesi ve göğüs) bölgelere transfer ediliyor.

Erkeklerde Vaser Hi-Def Liposuction işleminde nasıl etkiler görülür?

Göğüs bölgesinde yapılan işlem pektoral, latissimus dorsi, ve serratus kaslarının belirginliğini arttırır. Kollarda yapılan işlem ise deltoid, biceps ve triceps kasların belirginliğini arttırır. Karın ve bel bölgesinde yapılan işlem ile rectus abdominis ( six pack veya baklava dilimleri de denilebilir), oblique ve para vertebral kaslar ile sırt bölgesindeki trapezius kasi ortaya çıkartılır. Bacak bölgesinde ise vastus, lateralis, vastus medialis, rectus femoris, gastrokinemus kaslarına Hi-Def işlemi yapılır.

Vaser Hi Def sonrası iz kalır mı?

Sadece 3 mm genişliğinde deliklerden girişim yapılır bu işlemler için vücutta kesi yapılmaz. Tüm delikler kıvrım bölgelerinden yapılarak gizlenmesi sağlanır. Operasyon sonrası gözle görülür izler kalmayacaktır.

İyileşme sürecine dair bilmeniz gereken bilgiler

Operasyon hastanede genel anestezi altında yapılan ve 2-4 saat süren bir işlemdir.

Operasyon sonrası hasta özel hi-def korsesi giyer ve bu korseyi 2 -4 hafta kullanır.

Operasyonun hemen sonrasında sonuçları ortaya çıkar. Herhangi bir bekleme süresi yoktur.

Operasyon sonrası şişlik ve morluklar olabilir ama bunların tamamı 7-10 gün içinde geçer. Hastalar 2-6 gün içinde normal yaşantılarına dönebilirler.

Erkek Hi Def için ideal hastalar kimlerdir?

Spor yapılmasına rağmen kasları ortaya tam olarak çıkmayan kişiler

Genç ve orta yaşlı erkekler

Vücut kitle endeksi 30’un altında olan kişiler

Derisi aşırı kilo vermeye bağlı olarak veya bir başka sebepten dolayı çok gevşememiş hastalar

Genel olarak şişman olmayıp bölgesel yağ fazlalıkları olan hastalara uygulanan bir yöntemdir. Yapılan işlemin sonuçları kalıcıdır.

Eğer işlemi yaptırdıktan sonra spor yaparsanız kaslarınız daha belirgin hale gelir, sporu tamamen keserseniz daha az belirgin olur ancak o kaslar hep oradadır. Eğer işlemden sonra kilo alırsanız belli bir kiloya kadar örneğin 8-10 kiloya kadar çok büyük değişiklik olmaz ama daha fazla kilo alınırsa sonuçta kasların belirginliği azalmaya baslar. Kilo vermenin ise olumsuz bir etkisi yoktur.

Çok zayıf olan erkeklere de Hi Def ile kaslı bir görüntü yaratılabilir mi?

Hi Def uygulaması için hastanın ne çok şişman ne de çok zayıf olması gerekir. Hastanın spor geçmişinin olması bu işlemin başarısı için önemlidir. Çok zayıf olan erkeklerde Hi Def uygulanmaz. Bunun yerine hasta spor ve diyet programıyla kilo almaya teşvik edilir, sonrasında Vaser Hi-Def ile vücudu şekillendirilebilir.

Vaser Hi-Def ile ilişkili diğer konular
  • Vaser Hi-Def ile Vücut Şekillendirme

    Vaser Hi-Def ile Vücut Şekillendirme Vücut şekillendirmek için saatlerce spor salonlarında ter döken kişiler için yeni gelişen teknoloji Vaser Hi-Def yöntemi sayesinde kaslı ve ideal bir vücut görünümüne sahip olmak artık çok daha kolay. Bu yöntem ile bölgesel yağlar özel bir teknik ile...

  • En Hızlı Karın Kası (Six Packs) Yapma

    En Hızlı Karın Kası (Six Packs) Yapma Diyet ve egzersiz yapmak size zamanla kaslı ve şekilli bir vücut kazandırabilir. Fakat yalnızca Vaser Hi-Def teknolojisi belirgin kaslara doğrudan sahip olmanıza olanak sağlar.

  • Vaser Hi-Def Fiyatları

    Vaser Hi-Def Fiyatları Vaser Hi-Def  vaser cihazı ile yapılan bir liposuction yöntemidir. VHD ‘nin klasik liposuctiondan farkını anlamak için öncelikle liposuction hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Liposuction vücuttaki bölgesel yağ fazlalıklarına bağlı olarak ortaya çı...