Fraxel Dual ile Kırışıklık ve Lekelere Son

Kırışıklık ve leke tedavisinde son yıllarda en etkili sonuçların alındığı uygulamalardan biri Fraxel Dual oluyor. Cilt onarım teknolojisine sahip olan olan Fraxel Dual, cilt dokusunu yeniler, gözenekleri sıkılaştırır ve sivilce/yara izlerini tedavi eder. İki lazer dalga boyuna sahip olan Fraxel Dual tedavisinde cilt tonunu dengelemek için çift lazer birlikte kullanılır. Sadece akne izlerini yok etmek, cilt dokusunu pürüzsüzleştirmek için 1550 nm dalga boyu tercih edilir. Akne izlerini tedavi etmek zordur, özellikle uzun zamandır yüzünüz de olan izleri silmek için etkili bir tedaviye ihtiyacınız olacaktır. İzin derinliğine bağlı olarak Fraxel Dual tedavisi ile üç seansta olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

Fraxel Lazer ile lekesiz bir cilt

Fraxel Lazer, pigmentasyonları hedef alarak cilt dokusunda iyileşme sağlıyor, akne izlerini siliyor, cilt kırışıklarını minimuma indiriyor, gözenekleri kapatıyor ve kahverengi lekelerin açılmasını sağlıyor. Fraxel Dual Lazer, cilt yüzeyinin yenilenmesini sağlar. ABDden gelen devrim niteliğindeki yeni teknoloji, cildin görülemeyen yüz binlerce mikroskobik küçük delik ile tedavi edilmesini sağlıyor. Cilt yüzeyi bozulmadan kaldığı ve tek bir seansta cildin %30- %50sini tedavi ettiği için bu işlem hızlı bir iyileşme sağlar. Üçüncü nesil cilt yenileme teknolojileri arasında gösterilen Fraxel Dual, cildi hızlıca gençleştirir, akne izlerini yok eder.

Fraxel DUAL lazer tedavisi güneşten zarar görmüş ve yaşlanan cilt ile ilgili çeşitli problemleri tedavi etmek için kullanılır. Pigmentasyonu, ince ve orta derinlikteki çizgileri, sivilce izlerini tedavi etmek için etkili bir şekilde kullanılır. Sivilce yara izi üzerinde mükemmel sonuçlar görülür. Ayrıca kolajen üretimini teşvik ederek cilt dokusunda genel bir iyileşme sağlar.

Yüz, boyun, göğüs, el ve bacakları tedavi etmek için kullanılabilir. Tüm cilt tipleri tedavi edilebilir.

Fraxel Dual sonrası

Fraxel lazerin uygulandığı bölgelerde, birkaç gün hafif ila orta şişlik ve kızarıklıklar görülebilir, bu normaldir. Kızarıklığı ve şişmeyi azaltmak için sizlere önereceğimiz losyonları kullanabilirsiniz.

İşlem sonrasında;

Daha pürüzsüz, daha taze, daha genç görünümlü bir cilt

Eşitlenmiş cilt tonu

İstenmeyen kahverengi lekelerin silinmesi

Göz çevresindeki ince çizgiler ve kırışıklıkların iyileşmesi

Akne izleri ve cerrahi yara izlerinin daha iyi görünümünün azalması görülür.

Benzer Yazılar

BİR SORU SORUN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir