Blog, PRP

Gözaltı Morluğunu PRP ile Yok Edin!

göz altı morluğu

Gözaltı morlukları kişilere her daim sağlıksız ve yorgun bir hava katar. Genetik faktörler, yetersiz beslenme, yaşlanma gibi nedenler bir araya geldiğinde göz altındaki morluklar kaçınılmaz olabiliyor. Sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösteren bu durumdan kök hücre yöntemiyle kurtulabilirsiniz. PRP yani kök hücre tedavisi kendi kanınızın işlem görmesiyle meydana gelir. Kendi kanınızın kullanıldığı bu uygulama oldukça güvenlidir, alerji riski neredeyse yoktur. Göz altı morluğundan kurtulmak, kırışıkları silmek ve göz çevresine dolgunluk kazandırmak için PRP yönteminden faydalanmanızı öneririz.

PRP ile göz çevresindeki hangi alanları tedavi edebilirsiniz?

  • Göz altındaki koyu halkalar
  • Koyu renkli göz altı boşlukları
  • Göz altı ince çizgiler, kırışıklıklar ve zayıf doku
  • Göz altı kırışıklıkları, esneklik ve sıkılık kaybı
  • Göz altı torbaları

Gözaltı morluğuna PRP nasıl etki eder?

PRP, kök hücre tedavisi anlamında gelir. Kök hücre tedavisi cildi onarır, gençleştirir. Cilt sorunlarında kullanılan en doğal yöntemlerden biri PRP tedavisidir. Göz çevresinde PRP tedavisi olumlu sonuçlar yaratır. Kişinin kolundan alınan kanın özel yöntemlerden geçirildikten sonra platelet hücrelerinden zengin bir seruma dönüştürülür. PRP tedavisinde platelet hücrelerinin miktarı arttırılarak yoğun miktarda büyüme faktörü ortaya çıkarılır.

PRP serumu, özel iğnelerle göz altına uygulanır. Göz altı morluklarının tedavisinde 3 PRP seansı önerilir. Tedavi her 2-4 haftada bir önerilir. 3 seans sonrasında göz altında daha aydınlık ve genç bir görünüm fark edeceksiniz.

PRP tedavisi sadece göz altı morluklarını tedavi etmekle kalmaz, göz altına sanki doğal bir dolgunluk kazandırır, göz altındaki torba görünümünü azaltır, göz çevresini sıkılaştırır ve kırışıkları azaltır.

Göz çevresinde PRP uygulamasının etkisi

Göz çevresinde daha genç bir dokuya kavuşacaksınız. PRP uygulamasının kalıcılığı 6 aydır. 6 ay boyunca, göz çevrenize uygulanan kök hücre, cildinizi tamir eder ve onarır. PRP’nin gençleştirme ve onarma etkisi kalıcıdır. Bu nedenle yaşlanma sürecinin devam etmesiyle birlikte altı ayda bir veya yılda bir 2 seans göz çevresi PRP uygulaması yaptırmanızı öneriyoruz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.