Gözaltı Morluğunu PRP ile Yok Edin!

Göz altındaki morluklar kişilere her daim sağlıksız ve yorgun bir hava katar. Genetik faktörler, yetersiz beslenme, yaşlanma gibi nedenler bir araya geldiğinde göz altındaki morluklar kaçınılmaz olabiliyor. Sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösteren bu durumdan kök hücre yöntemiyle kurtulabilirsiniz. PRP yani kök hücre tedavisi kendi kanınızın işlem görmesiyle meydana gelir. Kendi kanınızın kullanıldığı bu uygulama oldukça güvenlidir, alerji riski neredeyse yoktur. Göz altı morluklarından kurtulmak, kırışıkları silmek ve göz çevresine dolgunluk kazandırmak için PRP yönteminden faydalanmanızı öneririz. Etkisini ömür boyu göreceğiniz bu uygulama sizleri en az 5 yaş genç gösterecektir.

Prp ile hangi alanları tedavi edebilirsiniz?

Göz altındaki koyu halkalar

Koyu renkli göz altı boşlukları

Göz altı ince çizgiler, kırışıklıklar ve zayıf doku

Göz altı kırışıklıkları, esneklik ve sıkılık kaybı

Göz altı torbaları

Prp ile göz altı morluklarını nasıl yok edebilirsiniz?

PRP, kök hücre tedavisi anlamında gelir. Kök hücre tedavisi cildi onarır, gençleştirir. Cilt sorunlarında kullanılan en doğal yöntemlerden biri PRP tedavisidir. Göz çevresinde PRP tedavisi olumlu sonuçlar yaratır. Kişinin kolundan alınan kanın özel yöntemlerden geçirildikten sonra platelet hücrelerinden zengin bir seruma dönüştürülür. PRP tedavisinde plateler hücrelerinin miktarı arttırılarak yoğun miktarda büyüme faktörü ortaya çıkarılır.

PRP serumu, özel iğnelerle göz altına uygulanır. Göz altı morluklarının tedavisinde 3 PRP seansı önerilir. Tedavi her 2-4 haftada bir önerilir. 3 seans sonrasında göz altında daha aydınlık ve genç bir görünüm fark edeceksiniz.

PRP tedavisi sadece göz altı morluklarını tedavi etmekle kalmaz, göz altına sanki doğal bir dolgunluk kazandırır, göz altındaki torba görünümünü azaltır, göz çevresini sıkılaştırır ve kırışıkları azaltır.

Prp uygulamasının etkisi

Göz çevresinde daha genç bir dokuya kavuşacaksınız. Prp uygulamasının kalıcılığı 6 aydır. 6 ay boyunca, göz çevrenize uygulanan kök hücre, cildinizi tamir eder ve onarır. Prpnin gençleştirme ve onarma etkisi kalıcıdır. Bu nedenle yaşlanma sürecinin devam etmesiyle birlikte altı ayda bir veya yılda bir 2 seans göz çevresi Prp uygulaması yaptırmanızı öneriyoruz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir