Hydrafacial ile cildinizi şımartın!

Cildiniz, vücudunuza giren toksinlerin ve UV ışınlarının zararlı etkilerinden korunmasında hayati bir rol oynar. Cildin derinlemesine temizlenmesi ve nemlendirilmesi, gözeneklerin iyi çalışması için gereklidir. İşte bu yüzden cildinizi sağlıklı ve nemli tutmaya yardımcı olacak HydraFacial tedavisini sizlere öneriyoruz. Cildinizi canlandıracak ve parlamasına yardımcı olacak bu uygulama sonrası cildinizde ferahlık ve arınmışlık hissedeceksiniz.

HydraFacial ile sağlıklı bir cilt

HydraFacial, ölü deriyi ve kirleri temizleyen yeni bir cilt bakım tedavisidir. Yeni bir cilt tabakasını nazikçe ortaya çıkarmak için cildinizi derinlemesine temizler ve cilt yüzeyini yeniler. Ardından, vakum kullanılarak gözeneklerden kir ve makyaj birikintilerini çıkarır. Son olarak, cildiniz HydraFacialin antioksidan ve peptit açısından zengin nemlendirici serumu ile nemlendirilir.

Uygulama hızlı ve kolaydır, 30 dakika içinde cildinizde gözle görülür bir temizlik meydana gelir. İşlem sonrası işinize veya günlük hayatınıza dönebilir, hatta yüzünüze makyaj yaparak kliniğimizden ayrılabilirsiniz.

HydraFacial kimlere uygundur?

HydraFacial kişinin ihtiyaçlarına ve cilt tipine göre ayarlanabilir. Bu uygulama hassas ciltler de dahil olmak üzere her cilt tipine uygundur.

İnce çizgiler ve kırışıklıklardan kurtulmak isteyenler,

Cildinde ton farkı olanlar,

Daha fazla esneklik ve sıkılık elde etmek isteyenler,

Cildine canlı ve sağlıklı bir ışıltı vermek isteyenler,

Cilt dokusunu geliştirmek isteyenler,

Çok yağlı cilde sahip olanlar,

Kahverengi lekelerden kurtulmak isteyenler,

Geniş gözenekleri olanlar için HydraFacial uygundur.

HydraFacial Sonuçlar

HydraFacial tedavisi olan kişiler, ilk tedaviden sonra cildindeki renk eşitsizliğinin dengelendiğini ve cildinin daha sıkılaştığını fark edeceklerdir. Uygulamanın tam sonuçlarını görmek 5-7 gün arasında değişir. Düzenli olarak HydraFacial yaptıran kişilerin zamanla daha iyi cilde sahip oldukları, ciltlerinin daha nemli olduğu, koyu lekelerinin azaldığı ve ince kırışıkların kaybolduğu görülmüştür.

Suyun cilt bakımında önemi

Suyun, cilt bakımındaki önemini bilmeyen yoktur. Fakat cildimizi suyla temizlerken dikkat etmemiz gereken noktalardan biri de suyu nasıl kullandığımızdır. Yüzümüzü sıcak su ile temizlemek gözeneklerimizi açar ve cildimizin nem emilimini azaltır. Cilt temizliği için cildimizi suyla temizlemekten daha fazlasına ihtiyacımız vardır. Gözeneklere dolan yağ, kir, makyaj artıkları ileri durumlarda siyah nokta ve sivilceye dönüşür. HydraFacial gözeneklerinize dolan kirleri temizleyerek cildinizin nefes almasını sağlar, gözeneklerinizi sıkılaştırır ve daha fresh görünmenize yol açar.

Cilt bakımı ile ilgili bilmeniz gereken gerçekler

Cildiniz, 20 yaşından sonra her yıl yüzde bir daha az kollajen üretir.

Cildiniz yaşlanmayla birlikte elastikiyetini kaybeder ve incelir. Bu da cildinizde daha çok kırışıklık olmasına ve sarkmasına yol açar.

Erken yaşlanma, çiller, renk değişikliği ve azalan kolajen üretimi gibi problemlerin %90ı güneş ışığına maruz kalmaktan doğar.

Güneş ışığı, kullandığınız ilaçlarla, antibiyotiklerle veya parfümlerle reaksiyon içine girerek cildinizde hasar bırakabilir.

Sadece açık günlerde değil, bulutlu günlerde de güneş cildinize etki eder.

Dışarı çıkarken mutlaka SPF içeren bir koruma ile cildinizi koruyabilir ve yaşlanma etkilerini geciktirebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir