HydraFacial

Hydrafacial ile Sudan Gelen Güzellik

Cilt bakımı yaptırmanın ne kadar önemli olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Cilt bakımı için doğanın yapıtaşlarından en önemlisini kullanmaya ne dersiniz? Su, insan cildine en iyi gelen tedavilerden biridir. Hydrafacial ile sudan gelen güzelliğin mucizevi gücünden faydalanarak sizlere kusursuz bir cilt görünümü yaratıyor. Cildinizi derinlemesine temizleyen, gözenekleri sıkılaştıran, ince kırışıkların yok olmasını sağlayan bu uygulama daha genç ve taze bir cilt hazırlıyor.

HydraFacial ile suyun etkisini hissedin!

HydraFacial tedavisi cilt yapınıza ve ihtiyacınıza göre şekillenir. En hassas ciltlere bile uygun olan bu tedavi ortalama 30 dakika sürüyor. HydraFacial cihazı, her biri spiral bir tasarıma sahip olan başlıkla cildi temizlemek, üst tabakasındaki ölü hücreleri temizlemek, gözenekleri arındırmak ve antioksidanlar ile beslenmesini sağlamak için üretilmiştir. Tedavinin her adımı için farklı bir başlık kullanılır. Toplam dört adım vardır.

  • İlk adım Vortex Eksfoliyasyonudur. HydraFacialin bu kısmı sırasında, cildiniz nazikçe temizlenir ve cilt yüzeyindeki ölü deri atılır. Bu adım ölü cilt hücrelerini cildinizin yüzeyinden temizler ve altındaki taze, sağlıklı cilt hücrelerini ortaya çıkarır.
  • İkinci adım Vortex Peeldir. Bu adımda, daha derin peeling için glikolik asit ve salisilik asidin gücünden yararlanılır.
  • Vorteks Ekstraksiyonu üçüncü adımdır. Bu HydraFacial adımı, gözenekleri tıkayan siyah noktaları ve gözenekleri vakumla geçerek temizler.
  • Son olarak, dördüncü adım Vortex-Fusion. HydraFacialın son adımında, antioksidanlar, peptitler ve hyalüronik asit gibi cildinize iyi gelen maddeler bir serum halinde cildinize sürülür.

HydraFacial öncesinde ne yapmalısınız?

HydraFacialden 48 saat önce retinol, glikolik asit ve salisilik asit içeren ürünler kullanmaktan kaçınmalsınız. Botoxtan beş gün sonra ve diğer medikal uygulamalardan iki hafta sonra bir HydraFacial yaptırabilirsiniz. Eğer yüzünüze lazer yaptırıyorsanız, HydraFacial yaptırmak için ortalama 1 ay beklemenizi öneririz.

Hydarfacial Sonrasında ne yapmalı?

HydraFacial tedavisinden sonra, 48 saat boyunca direkt olarak güneşe çıkmamalısınız. Güneşe çıkmadan önce mutlaka SPF 30 içeren güneş kremi sürmeli ve büyük bir şapka takarak yüzünüzü korumalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.