Cildiniz mat ve yorgun mu görünüyor?

İçerdiği 4 farklı bakım ile cildinizdeki ince kırışıkları giderir ve cildiniz ışıldar!

Son dönemlerin en popüler cihazı FDA onaylı Hydrafacial cilt bakımı klasik cilt bakımlarından farklı bir yapıya sahiptir. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanabilen bu bakım her yaş ve cilt tipine uygulanabiliyor, bakım sonrasında ciltte herhangi bir tahriş ya da kızarıklık oluşmuyor.

Hydrafacial Cilt Bakımı nedir?

Hydrafacial, cildinizi derinlemesine temizler ve nemlendirir. Üst düzey cilt bakımı tedavisi sunan Hydrafacial ilk adımda peeling ile cildinizdeki ölü derileri atar ve sağlıklı deriyi ortaya çıkarmak için derinlemesine cilt temizliği yapar. Daha sonra siyah nokta ve gözeneklerin temizlenmesi için glikolik asitten yardım alarak cildi hazırlar. Vakum gücüyle gözenekler temizlenir, siyah noktalar yok edilir. Son olarak da cildi koruyan ve daha sağlıklı görünmesini sağlayan hyalüronik asit ve antioksidanlar cilde uygulanır.

HydraFacial® MD tedavileri, belirli alanları ve ya sorunları hedeflemek için tasarlanmış bir cilt bakımı paketi sunar. Tedavinin her adımı farklı bir patentli HydroPeel® ucu ile gerçekleştirilir. Bu uçlar cildi dikkatli bir şekilde temizler ve hassas başlığı sayesinde cildi çizmez, hasar bırakmaz. Benzersiz spiral şekilli tasarımı, ölü cilt hücrelerini ciltten atar ve cildi genel olarak tıkayan en etkin işlem olan Vortex-Fusion® olarak adlandırılan bir vakum etkisi yaratır. Vortex-Fusion® ayrıca özel terapötik antioksidan serumlar, peptidler ve hyalüronik asit uygulaması sırasında maksimum etkinlik sağlar.

ÇOK SORULAN SORULAR

Hydrafacial cilt bakımı cildin ihtiyacı olan 4 ana bakımı içerir. Temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan koruma…Öncelikle cilt vakum sistemi ve peeling solüsyonları kullanılarak temizlenir. Bu sırada ciltteki lekeler, akne izleri ve ya gözenekler tahriş edilmez. Daha sonrasında cilt serumlar kullanılarak nemlendirilir. Nemsiz ciltler ve ince kırışıklıklar için hyalüronik asit bazlı serumlar kullanılırken, genişlemiş gözenek problemi olan, siyah noktaları bulunan ve T bölgesinde aşırı yağlanma görülen ciltlerde yağı dengeleyici serumlar kullanılır. Bu solüsyonlar sayesinde cilt nemini ve elastikiyetini geri kazanır, lekeler, siyah noktalar, ince kırışıklıklar iyileştirilir ve yağlı ciltlerde sebum dengesi yeniden kazanılır. Son bakım ise Led terapisinden geçer. Akneye meyilli ciltlerde mavi ışık kullanılarak akneyi oluşturan bakteriler yok edilir; ince kırışıklıklar için ise kırmızı Led terapisi kullanılır, bu sayede kollajen lifler uyarılarak sentezlenir ve cilt sıkılaşır. Bakımın hemen ardından ince kırışıklıklarda azalma görülür.

1.Adım: Derinlemesine temizlik

Sağlıklı bir cilt ortaya çıkarmak için ölü hücreleri deriden temizler.

2.Adım: Peeling

Gözeneklere dolan kiri ve yağı temizlemek için cilt hazırlanır.

3.Adım: Vakum

Otomatik vakum sayesinde cilt gözenekleri derinden temizlenir

4.Adım: Nemlendirici

Son tedavi adımı: Hyalüronik asit ve cildi koruyan, besleyen güçlü antioksidanlar ile cilt nemlendirilir.

Yaklaşık 30-40 dakika süren bu bakım, dört mevsim uygulanmasıyla da öne çıkıyor. Özellikle de mevsim geçişlerinde güneşin zararlı ışınlarına karşı sizi korurken, kışın cildin nemsiz kalmasına karşı da onu besliyor.

Bakım sonrasında ise çoğu diğer cilt bakımında görüldüğü üzere herhangi bir yanma, morarma, kızarıklık, tahriş oluşmaz. Kişi günlük hayatına hemen dönebilir. Tek dikkat etmeniz gereken nokta bakımın cildin bütün katmanlarına yoğun şekilde etki etmesi için o gün cildi suyla temas ettirmemektir.Hem bakım sonrası ışıl ışıl bir cilde de sahip olacağınızdan makyaj yapmaya bile gerek duymayacaksınız!

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. 02122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Hydrafacial  fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konu: Hydrafacial Cilt Bakımı

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir

SAĞLIKLI BİR YAŞAM HAKKIMIZ

Haber Bültenimize Katılın

Haber bültenimize üye olarak güncel yazılarımızı takip edebilirsiniz.

HYDRAFACİAL CİLT BAKIMI

Bir Sorunuz mu Var ?

Hydrafacial hakkında sorulan soru ve cevaplara buradan ulaşabilirsiniz ya da bize mesaj gönderebilirsiniz.

Hyrafacial Soru ve Cevapları

Sorgunuzla eşleşen soru yok veya bunları okuma izniniz yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir