İnce ve Kıvrımlı Hatlar için Ultrashape V3

UltraShape V3, yağ hücresi hasarı için odaklanmış, darbeli ultrason kullanan ve FDA tarafından onaylanmış vücut şekillendirme işlemidir. Mevcut diğer vücut şekillendirici teknolojilerinden farklıdır. Liposuctiondan farklı olarak, UltraShape Power cerrahi değildir; bu da iz, anestezi veya iyileşme süresinin olmadığı anlamına gelir. Diğer yağ azaltma işlemlerinden farklı olarak, UltraShape V3 ağrısızdır ve görünür bir tedavi izi bırakmaz. Böylece uygulamada çıkıp günlük hayatınıza daha ince ve biçimli hatlarla dönebilirsiniz. Genellikle sonuçlar ilk tedaviden sonra 2 hafta gibi kısa bir sürede görünürken iyi sonuç tedaviden 12 hafta sonra gerçekleşir.

İncecik bir vücut için: Ultrashape V3

UltraShape V3, yağ hücrelerini kalıcı olarak ortadan kaldırır. Uygulamada ağrı olmaz, iz kalmaz. İşlem sırasında yağ dokularını çevreleyen kas ve sinirlere zarar verilmez. Tamamen güvenli olan Ultrashape V3 kişilerin karın bölgesindeki yağ tabakasının kalınlığını %32i azaltır. Bu sonuç, izsiz medikal yağ azaltma teknolojileri arasındaki en iyi sonuç olarak bilinir.

UltraShape, yağ hücrelerini seçici olarak yok etmek için odaklanmış, darbeli ultrason enerjisini kullanan ilk ve tek FDA onaylı, non-invaziv vücut şekillendirme prosedürüdür. Diyet ve egzersiz programlarıyla ne kadar yoğun çalışsanız da bazı bölgelerdeki yağı eritmek zor bir süreçtir. Özellikle karın, bel, basen, kalça gibi bölgelerdeki yağ dokusunu azaltmak uzun uğraşlar gerektirir. UltraShape, rahat ve invaziv olmayan bir teknik kullanarak yağı yok etmek ve cilt tonunu iyileştirmek için darbeli ultrasonik dalgaları kullanan yenilikçi bir vücut şekillendirme mekanizmasıdır.

Ultrashape, vücut konturunu ön plana çıkarmaya, yağ ve selülit görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Kalıcı olarak incelme sağlayan bu uygulama, yenilikçi ve devrim yaratan bir teknoloji olarak görülür.

Ultrashape V3 uygulamasının etkileri

Uyluk, karın ve bel bölgesindeki yağ birikimini azaltmak

Cilt tonunu ve sıkılığını artırma

Selülit çukurlarının görünümünü azaltmak

UltraShape teknolojisi, yağ hücrelerinde patlayan odaklanmış, ultrasonik dalgaların kullanımı yoluyla çalışır, güvenli, etkili ve uzun ömürlüdür. UltraShape, inatçı yağları hedefler ve onları yok etmek için kontrollü derinlikte odaklanmış, darbeli ultrasonik enerji dalgaları yayar. Yağ hücrelerini çevreleyen cilt dokusu, sinirler, kan damarları ve kaslar bu süreçte zarar görmez. Yağ hücresi zarları bozulduktan sonra, lipitler vasküler ve lenfatik sistemden karaciğere taşınır ve burada vücudun doğal mekanizmalarıyla dışarı atılır.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir