Kol Germe Estetiği Yazın Yapılır mı?

blank
1 Cevap

İyi günler hocam benim kollarımda sarkma var. Kol germe estetiği düşünüyorum ama iznim yazın olacak. Acaba yazın kol germe estetiği yaptırmak uygun olur mu?

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Kol germe estetiği her mevsim yapılabilir fakat yaz aylarında tatile gitmeyi planlayanlar için kol germe ameliyatı uygun değildir. Kol germe estetiğinden sonra ilk 10 gün kollarınızı dinlendirmeli ve mutlaka güneş ışığından korumalısınız. Dikişleriniz kapanana kadar deniz ve havuzdan uzak durmalısınız. Bu nedenle genellikle kol germe estetiği kış aylarında daha rahat ve konforlu olabiliyor. Sevgiler.

blank

Merhaba Leyla Hocam, benim kollarımda aşırı kilo alıp vermemeden dolayı sarkmalar oluştu. Bunları kol germe ameliyatıyla aldırmamı tavsiye etti bir tanıdığım. Kol germe estetiği yazın yapılır mı? Çünkü benim işyerindeki yıllık  iznim ağustos ayına denk geliyor, o yüzden sormak istedim.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

Merhaba, kollardaki sarkmalar aşırı kilo alıp verme sonucunda ve yaşın ilerlemesiyle ortaya çıkabiliyor. Kol germe ameliyatından önce bir muayene randevusu oluşturuyoruz ve kollarınızın genel durumuna bakıyoruz. Kol germe ameliyatından sonraki 15 günlük süreçte kollarınızı dinlendirmeniz, istirahat etmeniz ve güneş ışınlarından korumanız gerekiyor. Dikişlerin kapanması ve enfeksiyon riskinden korunmak için deniz ve havuz gibi ortamlara girilmemeli. Kol germe estetiği her mevsim yapılabilmekle beraber genel olarak kış aylarını hastalarımıza önermekteyiz. Kış aylarında yapılan müdahaleler hastalarımız için çok daha konforlu olmaktadır.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar