Kremle Meme Büyütülür mü?

blank
1 Cevap

Merhaba hocam, ben 26 yaşındayım ve göğüslerim çok küçük bur durumdan çok şikayetçiyim ama ameliyat olmaya da korkuyorum. Kremle Meme Büyütmek Mümkün mü?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Mayıs 22, 2020

Merhaba, bana bu tür sorularla gelen çok fazla hastam var keşke öyle bir yöntem olsa fakat maalesef kremle göğüs büyütmek mümkün değil. Şu an internette bu tür ürünler çok fazla satılsa da maalesef işe yaramıyorlar. Gerçekten öyle bir krem olsa bütün doktorlar o kremi önerirdi. Çünkü meme dokusu kremle büyüyebilecek bir organ değildir. Bunun için cerrahi bir müdahale gerekir. Meme büyütmenin en güvenilir, en kalıcı, en konforlu yolu meme büyütme ameliyatıdır. Tek seansla ortalama 2 saat içerisinde vücudunuzla orantılı ve istediğiniz boyutta mükemmel göğüslere kavuşabilirsiniz. Meme büyütme ameliyatı ömür boyu kalıcıdır, zamanla küçülmez ya da tekrarlanması gerekmez. Bu yüzden kolaylıkla tercih edebileceğiniz bir ameliyattır.İki şekilde yapılabilir.Meme dokusu altına protez yerleştirilerek ya da fazla olan yağlarınız alınarak memeye yağ enjeksiyonu yapılır. Eğer protezli meme büyütme yaptırmaya karar verirseniz kullanılan protezler ömür boyu kalıcıdır. Size takılan protezin ömür boyu garanti kartı bulunmaktadır. Daha doğal bir görünüm isterseniz kendi yağınızı transfer ederek göğüs büyütmeyi tercih ediyorum. Yani krem dışında iki yöntemimiz var hangisine karar verirseniz göğüsleriniz mükemmel görünecektir.Ayrıca piyasada satılan kremlerin içerisinde hormonlar kullanılıyor bu nedenle bunlar kanser riskinizi arttırabilir. Bu tehlikeyi göz ardı etmemenizi öneririm.

blank

Merhaba leyla hanım ben gögüslerimden çok rahatsızım hem şekli yamuk hemde küçük. Ameliyat olmama ailem karşı bunun için bir krem ile memel büyütülür mü yoksa sadece ameliyat ile silikon koyularak mı?

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

Merhaba,maalesef bunun bir kremi yoktur, ameliyat dışında spor yaparak büyümez. Ameliyatında iki seçeneği vardır. Meme protezi veya yağ enjeksiyonudur en kalıcı çözümü isterseniz meme protezidir çünkü yağ enjeksiyonunda sizden aldığımız yağı sizin göğüslerinize enjekte ediyoruz ve vücudunuz bunu zamanla eritiyor bu yüzden meme büyütmede en kalıcı çözüm meme protezidir.

blank

Merhaba hocam küçüklükten beri göğüslerim küçük kendimi hiç kadın gibi hissetmiyorum , birkaç yerde gördüm krem ile etki olacağını okudum , krem ile meme büyütülür mü , bu mümkün müdür ?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Haziran 30, 2020

Merhaba, meme büyütme ameliyatı kadınların en çok yaptırdığı ve düşündüğü bir ameliyattır fakat maalesef meme büyütme için yapılan kremler de bitkisel hormonlardan yapılıyor ve sağlık için zararlıdır , ben önermiyorum. Önerebileceğim en kalıcı ve en sağlıklı çözüm silikon ve yağ enjeksiyonu ile meme büyütme ameliyatıdır. İki yöntemde de kalici sonuçlar alırsınız.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar