Kremle Meme Büyütülür mü?

687 görüntülenmeMeme Estetiği
0
1 Yorum

Merhaba hocam, ben 26 yaşındayım ve göğüslerim çok küçük bur durumdan çok şikayetçiyim ama ameliyat olmaya da korkuyorum. Kremle Meme Büyütmek Mümkün mü?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, bana bu tür sorularla gelen çok fazla hastam var keşke öyle bir yöntem olsa fakat maalesef kremle göğüs büyütmek mümkün değil. Şu an internette bu tür ürünler çok fazla satılsa da maalesef işe yaramıyorlar. Gerçekten öyle bir krem olsa bütün doktorlar o kremi önerirdi. Çünkü meme dokusu kremle büyüyebilecek bir organ değildir. Bunun için cerrahi bir müdahale gerekir. Meme büyütmenin en güvenilir, en kalıcı, en konforlu yolu meme büyütme ameliyatıdır. Tek seansla ortalama 2 saat içerisinde vücudunuzla orantılı ve istediğiniz boyutta mükemmel göğüslere kavuşabilirsiniz. Meme büyütme ameliyatı ömür boyu kalıcıdır, zamanla küçülmez ya da tekrarlanması gerekmez. Bu yüzden kolaylıkla tercih edebileceğiniz bir ameliyattır.İki şekilde yapılabilir.Meme dokusu altına protez yerleştirilerek ya da fazla olan yağlarınız alınarak memeye yağ enjeksiyonu yapılır. Eğer protezli meme büyütme yaptırmaya karar verirseniz kullanılan protezler ömür boyu kalıcıdır. Size takılan protezin ömür boyu garanti kartı bulunmaktadır. Daha doğal bir görünüm isterseniz kendi yağınızı transfer ederek göğüs büyütmeyi tercih ediyorum. Yani krem dışında iki yöntemimiz var hangisine karar verirseniz göğüsleriniz mükemmel görünecektir.Ayrıca piyasada satılan kremlerin içerisinde hormonlar kullanılıyor bu nedenle bunlar kanser riskinizi arttırabilir. Bu tehlikeyi göz ardı etmemenizi öneririm.

0

Doktor Hanım merhaba, kremle meme büyütülür mü? Önerebileceğiniz güvenli bir marka var mıdır?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, açıkçası bununla ilgili özellikle çok fazla soru alıyorum. Gerek sitemiz üzerinden gerek maille gerek telefonla gerekse kliniğimize gelen danışanlarım hep soruyor. Ameliyata gerek kalmadan meme büyütme fikri elbette ilgi çekici ama bunun gerçeklik payı asla yok. Bununla ilgili yayınlanan hiçbir yazı, reklam asla gerçeği yansıtmıyor. Bu kremler ne yazık ki hala satın alınıyor ve kişide maddi zarar aynı zamanda manen de bir hayal kırıklığı yaratıyor. Meme büyütmenin tek yolu meme büyütme ameliyatıdır. Kremle meme büyütme asla mümkün değildir. Bu tip bilgilere itibar edilmemesini rica ediyorum. Sevgiler…

0

Leyla Hanım merhaba, kremle meme büyütmek mümkün mü? İyi çalışmalar.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, hayır kremle meme büyütülememektedir. Meme büyütmek istiyorsanız silikon protez veya yağ enjeksiyonu yöntemleriyle meme büyütme ameliyatı yaptırmanız gerektirmektedir. Başka bir çözüm yolu bulunmamaktadır. İyi günler dilerim.

0

Merhaba hocam, meme büyütmek istiyorum ancak cerrahi operasyon beni ürkütüyor. Krem yardımıyla meme büyür mü?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, krem ve kozmetik ürünler yardımıyla meme büyümesi söz konusu değildir. Kremler yalnızca cilt yüzeyine etki eden ürünlerdir. Meme büyütmek istiyorsanız mutlaka cilt altında işlem yapılmalı, bu nedenle de cerrahi operasyon geçirmeniz şart olmaktadır. Yağ enjeksiyonu ve silikon protez yöntemleri ile meme büyütme arzunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Her ikisi de korkulacak ve endişe duymanızı gerektirecek operasyonlar değildir. Uzman bir cerraha muayene olduğunuz sürece hiçbir sorun yaşamazsınız. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hocam merhaba, sosyal medyada bir reklam gördüm. Aslında meme büyütme için ameliyat olmayı düşünüyordum ama kremle meme büyütülür mü? Öncelikle bu yolu denesem? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, sosyal medyada ya da internette bahsettiğiniz reklamlar benim de karşıma çok çıkıyor ve verilen vaatleri gördüğümde gerçekten üzülüyorum. Çünkü konu ile ilgili bilgisi olmayan bazı kişiler gerçekten inanıyor, sonucunda da maddi ve manevi hayal kırıklıkları yaşanıyor. Kremlerle ya da doğal ürünlerle meme büyütme yapmak ne yazık ki imkansız. Meme büyütmenin tek ve en geçerli yolu meme büyütme ameliyatları. Eğer böyle bir şeye ihtiyaç duyduğunuzu hissediyorsanız müsait olduğunuzda lütfen merkezimizi ziyaret edin. Sizi muayene edelim, gerekli analizleri yapalım. Beklenti ve ihtiyaçlarınız üzerine konuşalım ve etkili bir operasyon planlayalım. Kesin ve kalıcı sonuçlarla kendinizi çok daha iyi hissedeceğinizden şüphem yok. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım iyi günler, ben göğüslerimin bir beden daha büyük olmasını istiyorum. İnternette kremle de meme büyütüldüğünü gördüm. Ameliyat olmasam olur mu? Kremle meme büyütülür mü? Bilgi rica ediyorum. İyi günler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, bir çok kadın göğüslerinin vücuduna oranla daha küçük olmasından şikayetçi ve daha iri göğüslere sahip olmayı ister. İnternette bazı reklamlar kremle göğüs büyütmenin mümkün olduğuna dairdir. Ancak bu doğru değildir. Kremle, doğal ürünlerle veya egzersizle meme ölçünüzü büyütemezsiniz. Meme büyütmenin en hızlı ve garantili yolu meme büyütme estetiğidir. Vücudunuzun uygunluğunu ve beklentilerinizi göz önüne alarak sizin için ideal göğüs ölçülerini belirleriz. Sonrasında ortalama 1- 2 saatlik genel anestezi altında uygulanan bir ameliyat ile genellikle meme altına açtığımız küçük kesilerden silikon protezi yerleştiririz. Ameliyat sonrasında size önerilerimizi tam olarak uygularsanız kısa sürede iyileşme sağlarsınız. Eğer göğüslerinizin küçüklüğünden şikayetçiyim diyorsanız tek seçeneğiniz meme büyütme estetiğidir. Sevgiler.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar