Lip Lift Ameliyatı Sonuçları Doğal mıdır?

955 görüntülenmeAngel Lip Lifting
0
1 Yorum

İyi günler Leyla hanım ben 42 yaşındayım şimdiye kadar hiç estetik yaptırmadım ama sizin yaptığınız lip lift ameliyatlarını gördüm gerçekten ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Ama her zamanda doğallıktan yanayım bu ameliyatı çok istiyorum ama tek endişem lip lift estetiği sonuçları doğal olur mu? bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Lip lifting estetiğinin sonuçlar kesinlikle dudak dolgusundan daha doğaldır. Dudak dolgusu dudaklarda bir şişlik yaratırken lip lifting ameliyatında herhangi bir dolgu maddesi kullanılmadan üst dudak yukarı doğru çekilir ve dışarı doğru kıvrılır. Böylece üst dudağa herhangi bir ekleme yapmadan var olan dudak daha dolgun gösterilir. Lip lifting estetiğinin sonuçları çok doğal ve çekicidir. Eğer dudak dolgusunun sahte görüntüsünden korkuyor ve dolgu yaptırmaya bir türlü cesaret edemiyorsanız lip lifting ameliyatının öncesi ve sonrası fotoğraflarına bakmanızı öneririm. Bu estetik uygulaması sadece dudakları kalın göstermek ile kalmıyor aynı zamanda yüzünüze genel olarak daha mutlu, enerjik ve genç bir hava katıyor. Sevgiler.

0

Doktor Hanım merhaba, benim üst dudağım çok ince olduğu için burnum ve dudaklarım arasındaki mesafe çok fazla. Bunun için araştırdım lip lift olmak istiyorum. Ama bunu yaptıran bazı kişilerin dudakları gerçekten kötü. Lip Lift ameliyatı sonuçları doğal mıdır? Yaptırsam nasıl olur?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, lip lift ameliyatlarında amacımız üst dudak ve burun arasındaki mesafeyi kısaltmanın yanı sıra üst dudağa kaybolan kıvrımını geri kazandırmaktır. Bu işlem üst dudağa hafif bir hacim de kazandırır. Ancak tabi üst dudak inceliğinin de ne oranda olduğuna bakmak lazım. Bazı durumlarda lip lift ameliyatını dudak dolgusu ile kombine halde uyguluyoruz ve etkileyici sonuçlar alıyoruz. Eğer alanında yeterli bilgi ve tecrübe sahibi bir doktora işlem yaptırırsanız emin olun istediğiniz sonuçları elde edersiniz ve doğal görünümünüzü kaybetmezsiniz. Sevgiler…

0

Merhaba hocam, dudaklarımı daha kalın göstermek için estetik işlem yaptırmak istiyorum. Dudak dolgusu ile lip lift arasında kaldım. Acaba lip lift ameliyatı sonuçları doğal mıdır? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, lip lift ameliyatından oldukça doğal sonuçlar aldığımızı belirtmek isterim. Hastalarımızın çoğu operasyondan memnun ayrılmaktadır. Lip lift ameliyatında dudak dolgusunda olduğu gibi ek bir maddeye ihtiyaç duyulmaz. Üst dudak hafifçe yukarı doğru gerdirilerek daha dolgun bir dudak görünümü elde edilir. Lip lift ameliyatı ile yalnızca daha dolgun dudaklara kavuşmuyor, aynı zamanda daha genç ve dinamik bir yüz profiline de sahip olmuş oluyorsunuz. Sevgiler.

0

Merhaba, 3 yıldır düzenli olarak dudak dolgusu yaptırıyorum ancak sonuçtan hiç memnun değilim. Dudaklarımın şekli çok daha yapay görünüyor ve işin kötüsü bu durum yüzüme de yansıyor. Aynaya bakınca kendimi beğenmiyorum. Lip lift uygulamasının daha doğal durduğu yönünde duyumlar aldım ama size de sormak istedim. Acaba lip lift ameliyatı sonuçları kalıcı mıdır hocam?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, öncelikle lip lift uygulamasının dudak dolgusu işlemine göre çok daha doğal durduğunun garantisini verebilirim. Zaten lip lift uygulamasında amacımız dudak ile burun arasındaki açıklığı azaltarak üst dudağı daha kıvrımlı ve kalkık göstermektir. Ameliyat sonucunda elde etmek istediğimiz ise daha estetik ve daha enerjik, neşeli bir yüz ifade ortaya çıkarmaktır. Bu sebeple lip lift ameliyatının sonuçlarının doğal durması konusunda oldukça titiz çalıştığımızı belirtmek isterim. Lip lift ile daha dolgun, estetik ve genç bir yüze kavuşabilirsiniz.

0

Leyla Hocam merhaba, ben 3 yıl önce ve 8 ay önce dudak dolgusu yaptırdım. İlk zamanlarda görüntü çok güzel oluyor ama sonuçları kalıcı değil. Şimdi Lip Lift yöntemini duydum. O kalıcıymış. Ama Lip Lift ameliyatı sonuçları doğal mıdır? Sonuçta cerrahi bir işlem emin olamadım. Yanıtlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Lip Lift ameliyatlarında üst dudağa kaybettiği kıvrımını geri kazandırmak, dudak ile burun arasında fazlalaşan aralık mesafesini kısaltmak ve üst dudak kıvrımını daha belirgin bir hale getirmek amaçlanır. Bu sayede, hem yüzünüz çok daha estetik ve genç bir görünüm kazanır hem de dudaklarınız hafif bir hacim kazanmış olur. Bu ameliyatta yüzü kaybettiği formuna ulaştırmak istemiyle müdahale yaptığımızdan zaten sonuçlar oldukça doğal olur. Hatta dudak dolgusuna göre daha doğal bir sonuç bile elde edilebilir. Bu noktada endişe duymanızı gerektiren bir durum söz konusu değildir. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, Lip Lift ameliyatını araştırdım ve yaptırmayı düşünüyorum. Özellikle kalıcı sonuçları olması çok hoşuma gitti. Ama kafama takılan ve beni endişelendiren bir durum var. Aşırı kalkık, yapay bir görüntüye sahip olmak istemiyorum. Genel olarak hayatımda da hep sade şeyleri tercih ederim. Fiziki görüntüde de doğallıktan yanayım. Lip Lift ameliyatı sonuçları doğal mıdır?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Lip Lift uygulamasında asıl amaç dudak ile burun arasında oluşan boşluk mesafesini kısaltmak, üst dudağa hafif bir hacim katarak ve dudak kıvrımını belirginleştirerek yüze kaybettiği canlı ve estetik görünümünü yeniden kazandırmaktır. Ameliyat ile hedeflenen görüntü zaten yüzü eski normlarına kavuşturmak olduğu için ortaya çıkan görüntü de doğal sonuçlar verecektir. Lip Lift ameliyatlarında dudağa hacmi arttırmaya yönelik bir dolgu maddesi de enjekte edilmez. Dolayısıyla endişe ettiğiniz gibi yapay bir görüntüye bu ameliyat sonrasında maruz kalmazsınız.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı