Lip Lift Ameliyatı Sonuçları Doğal mıdır?

blank
1 Cevap

İyi günler Leyla hanım ben 42 yaşındayım şimdiye kadar hiç estetik yaptırmadım ama sizin yaptığınız lip lift ameliyatlarını gördüm gerçekten ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Ama her zamanda doğallıktan yanayım bu ameliyatı çok istiyorum ama tek endişem lip lift estetiği sonuçları doğal olur mu? bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Lip lifting estetiğinin sonuçlar kesinlikle dudak dolgusundan daha doğaldır. Dudak dolgusu dudaklarda bir şişlik yaratırken lip lifting ameliyatında herhangi bir dolgu maddesi kullanılmadan üst dudak yukarı doğru çekilir ve dışarı doğru kıvrılır. Böylece üst dudağa herhangi bir ekleme yapmadan var olan dudak daha dolgun gösterilir. Lip lifting estetiğinin sonuçları çok doğal ve çekicidir. Eğer dudak dolgusunun sahte görüntüsünden korkuyor ve dolgu yaptırmaya bir türlü cesaret edemiyorsanız lip lifting ameliyatının öncesi ve sonrası fotoğraflarına bakmanızı öneririm. Bu estetik uygulaması sadece dudakları kalın göstermek ile kalmıyor aynı zamanda yüzünüze genel olarak daha mutlu, enerjik ve genç bir hava katıyor. Sevgiler.

blank

Hocam Merhaba, iyi günler dilerim. Ben liplift operasyonu olmayı düşünüyorum fakat sonuçla ilgili tek soru işaretim doğal durup durmayacağı yani ördek dudak denilen hale gelmek istemiyorum aydınlatırsanız sevinirim. Liplift ameliyatı sonuçları doğal mıdır?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 14, 2021

Üst dudak kısalığını ortadan kaldırmak ve kendi dudağınızın hacmini ortaya çıkarmak olarak bilinen angel lip lifting ameliyatı, üst dudak bölgesinin uzunluğundan memnun olmayan hastalara uygundur. Dudakların vermilyon bölümü az gözüktüğünde üst dudak kısa ve dudak-burun mesafesi uzun gözükür. Özellikle kadınlar bu durumda dudaklarını belirginleştirmek için ruju yukarıdan taşırarak sürerler. Yine dudağa aşırı dolgu yaparak dudakları belirginleştirmeye çalışmak geçici ve kaçınılan sahte görüntüye sebebiyet verebilir. Bununla birlikte, bu aralık kişilerin yüz hatlarına ve yüzünün büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Lip lifting yani dudak kaldırma ameliyatında kişilerin bu bölgesindeki mesafeyi azaltarak dudaklarına melek kanadı etkisi yaratmayı amaçlıyoruz. Kendi dudak hacminiz kadar işlem yapıldığı için de sahte bir görüntüye sebebiyet vermek doğru yapılan bir cerrahi sonucunda oldukça zordur.

blank

İyi günler Leyla Hocam, 37 yaşındayım, size Edirne’den yazıyorum. Hocam ben sizin sosyal medyadan sıkı bir takipçinizim. Sizin paylaşımlarınızdan lip lift uygulamasını gördüm, yaptırmak istiyorum ama doğal görünüyor mu çünkü ben estetik yaptırmamışım gibi doğal görünmek istiyorum. Lip Lift ameliyatının sonuçları doğal mıdır? Bana bu konuda bilgi verebilir misiniz?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

İyi günler, lip lift ameliyatında dudaklarınız dolgu gibi estetik uygulamalardan çok doğal bir biçimde görünür. Bu ameliyatı yaparken dudak ile burun arasındaki mesafeyi öncelikle ölçüyoruz. Gerekli işaretlemeleri yaptıktan sonra burun altına belli olmayacak biçimde küçük bir kesi yapıyoruz. Bu kesiden dudak üstündeki parçayı yukarıya doğru melek kanadı şeklinde çekip, burun alt çizgisine dikiyoruz. Bu işlemle üst dudak yukarı doğru kıvrılıyor ve sizin zaten var olan ancak iç tarafta bulunan üst dudak yapısını görünür hale getiriyoruz. Dudağınıza dolgu gibi bir ekleme olmadan, doğallığını koruyarak yaptığımız bu işlemde yeni dudaklarınızla daha genç ve sağlıklı bir yüz ifadesine kavuşuyorsunuz. Lip lift estetiği dudak dolgusu gibi işlemlerden çok daha doğal görünür. Dolgu işleminde zamanla burun ile dudak arasındaki mesafe öne doğru uzarken, lip lift ameliyatında tam tersine yukarıya doğru kalkık bir dudak yapısı kişiye daha sempatik ve dolgunluğuyla aynı zamanda çekici bir hava katar.

blank

Merhaba Leyla Hocam. Lip lift ameliyatı olmak istiyorum ve araştırma yapıyorum. Bir çok farklı öncesi sonrası fotoğrafı gördüm ve bir doktora sormak istedim. Sizce lip lift ameliyat sonuçları doğal mıdır?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Aralık 17, 2020

Merhaba. Lip lift ameliyatını üst dudak ve burun mesafesi çok uzunsa, bu mesafeyi kısaltıp kişiye daha estetik bir görüntü vermek için öneriyoruz. Eğer üst dudak çok ince ise de hastalarıma lip lift öneriyorum. Lip lift operasyonu oldukça doğal sonuçlar verir. Üst dudak ve burun mesafesini kısaltmak için fazla deri kesip alındığında, üst dudak kaldırıldığında, üst dudağın kontürü, çerçevesi netleşir ve gülüşünüz de daha estetik görünür.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar