Lip lifting estetiğinden ne kadar sonra dudak dolgusu yaptırabilirim?

918 görüntülenmeAngel Lip Lifting
0
1 Yorum

İyi akşamlar, ben lip lift dudak kaldırma ameliyatı düşünüyorum. Burun ile dudak mesafem çok fazla ama dudaklarımda ince ameliyat sonrasında dolgu uygulamasına da devam etmek istiyorum. Size sormak istediğim lip lift estetiğinden ne kadar sonra dudak dolgusu yaptırabilirim. Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Öncelikle şunu söyleyelim; lip lifting estetiğinden sonra dudak dolgusuna ihtiyaç duymayacaksınız. Fakat illa ki dolgun ve büyük dudaklar istiyorum diyorsanız lip lifting estetiğinden 6-8 hafta sonra dudak dolgusu yaptırabilirsiniz. Dudak dolgusunun kalıcılığı ortalama olarak 5 ay sürdüğü için deneme amaçlı dudak dolgusu yaptırabilirsiniz. 5.ayın sonunda dudaklarınızın daha büyük görünmesini isterseniz dudak dolgusunu yeniletebilir veya kalkık dudaklarınızı daha doğal bir şekilde kullanmak için dudak dolgusuna ara verebilirsiniz. Lip lifting sonrasında hastalar genellikle dudak dolgusuna ihtiyaç duymuyorlar fakat bu tamamen kişinin özel isteklerine bağlıdır. İsteyen kişilere dudak dolgusu yapılır. Sevgiler.

0

Doktor Hanım merhaba, 1 ay önce lip lift yaptırdım. Aslında güzel de oldu ama ben biraz daha dolgun bir görünüm olsun istiyorum. Lip lifting estetiğinden ne kadar sonra dudak dolgusu yaptırabilirim?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, lip lift üst dudağa kıvrım kazandırarak dudaklara bir miktar hacim kazandırsa da dudağa dolgunluk kazandıran asıl işlem dudak dolgusudur. Ben dudak dolgusu için lip lift işleminin iyileşme sürecinin tamamlanmış ve son şeklini almış olmasını bekliyorum. Bu süre de ameliyat edilen bölgeye dikkatli bakıldığı takdirde ortalama 4- 6 hafta arasında sürüyor. Sizi muayene etmeden şu an bir şey söylemem mümkün değil. İsterseniz 1 hafta daha bekleyip muayene için gelin. Eğer iyileşme tamamlandıysa dudak dolgunuzu da yapabiliriz. Sevgiler…

0

Merhaba hocam, bir ay önce lip lift ameliyatı oldum ancak istediğim sonucu göremedim. Dudak dolgusu yaptırmak istiyorum. Acaba lip lifting estetiğinden ne kadar sonra dudak dolgusu yaptırabilirim? Rica etsem bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, lip lift ameliyatından istediğiniz sonucu elde edemediyseniz uygulamadan 6-8 hafta sonra dudak dolgusu yaptırabilirsiniz. Ancak her halükarda dolgu öncesi uzman bir hekime muayene olmanızı öneririm. Sevgiler.

0

Merhaba Leyla Hanım, 2 ay önce lip lift yaptırdım fakat şimdi de dudak dolgusu düşünüyorum. Ancak 2 ay önce ameliyat olduğum için şüphelerim var. Sizce yakın zamanda dudak dolgusu yaptırsam bir sorun yaşar mıyım?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, lip lift ameliyatından sonra işlem bölgesindeki ödem ve morlukların geçmesi için bir süre beklemek gerekir. Komplikasyonların geçmesi ve ameliyatın sonuçları tam olarak görmemiz için 4-6 hafta gibi bir süre zarfı geçmelidir. Elbette bu süre kişiden kişiye değişir ama hastalarımız ameliyat sonrası yeterince dikkatli olursa iyileşme süreci 6 haftada tamamlanır. Tam bir iyileşme gerçekleşmeden dudak dolgusu yapmak doğru değildir. İyileşme sağlanmadan uygulanan dudak dolgusu sonrası dudaklarınızda asimetri meydana gelebilir. Bu sebeple hastalarımıza genellikle tam iyileşme sonrası dudak dolgusu yapmaktayız. Sağlıklı günler.

0

Leyla Hocam merhaba, 2 ay önce Lip Lift ameliyatı oldum. Ancak dudak dolgumun da yenilenmesi gerekli istediğim görüntü için. Lip lifting estetiğinden ne kadar sonra dudak dolgusu yaptırabilirim? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Lip Lift ameliyatlarını çoğu zaman dudak dolgusu ile de destekliyoruz ve birçok hastamız da sonuçlardan inanılmaz mutlu oluyor. Lip Lift sonrasında dudak dolgusu yapmak için iyileşme sürecinin tamamlanmış olmasına dikkat ediyoruz. Hasta gerekli özeni gösterdiğinde iyileşme genelde 4- 6 hafta arasında gerçekleşir. 2 ay yeterli bir süre olmuştur diye düşünüyorum ancak muayene öncesinde kesin bir şey söylemem ne yazık ki mümkün değil. Sizi bir muayene edelim. İyileşmenin tamamlandığını gözlemlersek dudak dolgunuzu hemen yapabiliriz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, ben kısa bir süre önce size lip lift ameliyatı olmuştum. Ellerinize sağlık, şu an o kadar memnunum ki görüntüden. Yüzüme resmen canlılık getirdiniz. Operasyon öncesi biraz kararsızdım ama sonuçlar o kadar güzel ki şimdi de dudaklarımı biraz daha dolgunlaştırmak istiyorum. Sonrasında dudak dolgusu yapabiliriz demiştiniz o zaman. Lip lifting estetiğinden ne kadar sonra dudak dolgusu yaptırabilirim? Hemen gelmek istiyorum 😊

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, öncelikle Lip lift ameliyatımızın size memnun kaldığınız sonuçlar vermesine çok sevindim. Lip Lift ameliyatı sonrasında yapacağımız dudak dolgularında, iyileşme sürecinin mutlaka tamamlanmasını bekleriz. Genellikle bu süre 4-6 hafta aralığında olur. Ama öncesinde kesinlikle bir muayene etmeliyim. Ameliyatınızdan sonra 1 ay geçtiyse gelin muayenenizi yapalım. İyileşme süreciniz de bittiyse dudak dolgunuzu hemen gerçekleştirebiliriz.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı