Prime İncelme ile Daha İnce Kıvrımlar

Accent Prime İncelme en son teknoloji kullanılarak geliştirilen medikal estetik uygulamasıdır. Selülit, yağlanma, sarkma sorunlarının kesin çözümlerinde tercih edilen Accent Prime, vücudun şekillendirilmesinde en hızlı ve etkili bir tedavi imkanı sağlıyor. Accent Prime, yeni nesil guided ses dalgalarıyla etkili bir şekilde yağ parçalama işlemi sağlıyor. Hemen ardından da radyo frekans dalgalarıyla içlerinden geçirilen su moleküllerine saniyede milyonlarca kere rotasyon yapılır. Bu rotasyon, su moleküllerinin tıpkı bir çakının açılıp kapanmasına benzeyen bir harekettir. Saniyede milyonlarca kere yapılan bu hareketin yarattığı sürtünme ısınmaya neden olarak vücudun incelmesine yol açar.

Accent Prime nasıl çalışır?

Accent Prime sayesinde cilt ve cilt altındaki bağ dokusu radyo frekans ile uyarılarak içlerindeki su ısıtılır. Ortaya çıkan bu yüksek ısı dokuda bir yaralanma yaratarak yara iyileşmesi sürecini başlatır. Bu aşamada bölgeye tamirat hücreleri akın eder, yoğun miktarda kollajen üretilir ve bu kollajenler hücrelerin yenilenmesini sağlar. Sonuç olarak ortaya daha genç, sıkı, elastik yapısı artmış bir cilt çıkar. Cildin kırışıklıkları da Accent Prime ile azalır.

Bunların yanı sıra bol su içeren yağ hücreleri parçalandığı için kişinin vücudundaki selülit görüntüsü de ortadan kalkar.

Accent Prime uygulamasının hiçbir yan etkisi yoktur. Uygulama sırasında kişi acı hissetmez. Accent Prime işlemi sonrasında, uygulama yapılan bölgenin direk güneş ışığından uzak tutulması gerekir. Aksi takdirde vücutta istenmeyen lekeler ve morluklar oluşabilir. Accent Prime 4 mevsim uygulanabildiği için yaz tatili öncesinde incelme için uygundur.

Accent Prime ile hangi bölgeler incelir?

Son teknoloji ile birleşen Accent Prime vücut incelmesi ve vücut hatlarının ön plana çıkması için kullanılır. Kollar, omuz, bacaklar, kalça, mide ve karın bölgesinde incelme sağlanabilir. Yaşın ilerlemesiyle birlikte cildin elastikiyeti azalır, yağ dokusunun azalmasıyla sarkma görülür. Accent Prime ile kadınsı vücut hatlarına tekrar sahip olabilir, kum saati vücut görüntüsüne kavuşabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir