Bölgesel Zayıflama, Prime İncelme

Prime İncelme ile Daha İnce Kıvrımlar

Prime İncelme ile bölgesel zayıflama, en son teknoloji kullanılarak geliştirilen cihazlı estetik uygulamasıdır. Prime incelme ile daha ince kıvrımları yakalarken, selülit, yağlanma, sarkma sorunlarının kesin çözümlerinde ve vücudun şekillendirilmesinde en hızlı ve etkili bir tedavi imkanı sağlar. Prime incelme ile bölgesel zayıflama, yeni nesil odaklanmış ses dalgalarıyla etkili bir şekilde yağ parçalama işlemi sağlıyor. Hemen ardından da radyo frekans dalgalarıyla içlerinden geçirilen su moleküllerine saniyede milyonlarca kere rotasyon yapılır. Bu rotasyon, su moleküllerinin tıpkı bir çakının açılıp kapanmasına benzeyen bir harekettir. Saniyede milyonlarca kere yapılan bu hareketin yarattığı sürtünme ısınmaya neden olarak vücudun incelmesine yol açar. Böylece Prime incelme sonrası vücudunuzun daha kıvrımlı bir şekil aldığını fark edersiniz.

Prime incelme ile bölgesel zayıflama nasıl çalışır?

Prime sayesinde cilt ve cilt altındaki bağ dokusu radyo frekans ile uyarılarak içlerindeki yağ hücreleri ısıtılır. Ortaya çıkan bu yüksek ısı dokuda kontrollü bir yaralanma yaratarak yara iyileşme sürecini başlatır. Bu aşamada bölgeye tamirat hücreleri akın eder, yoğun miktarda kolajen üretilir ve bu kolajenler hücrelerin yenilenmesini sağlar. Sonuç olarak ortaya daha genç, sıkı, elastik yapısı artmış bir cilt çıkar. Cildin kırışıklıkları da Prime incelme ile tedavi edilir.

Bunların yanı sıra bol su içeren yağ hücreleri parçalandığı için kişinin vücudundaki selülit görüntüsü de ortadan kalkar.

Prime İncelme ile bölgesel zayıflama uygulamasının Riskleri Nelerdir?

Prime incelme uygulamasının hiçbir yan etkisi yoktur. Uygulama sırasında kişi acı hissetmez. Accent Prime işlemi sonrasında, uygulama yapılan bölgenin direk güneş ışığından uzak tutulması gerekir. Aksi takdirde vücutta istenmeyen lekeler ve morluklar oluşabilir. Accent Prime 4 mevsim uygulanabildiği için yaz tatili öncesinde incelme için uygundur.

Accent Prime ile hangi bölgeler incelir?

Son teknoloji ile birleşen Prime incelme ile bölgesel zayıflama ve vücut hatlarının ön plana çıkması için kullanılır. Kollar, omuz, bacaklar, kalça, mide ve karın bölgesinde incelme sağlanabilir. Yaşın ilerlemesiyle birlikte cildin elastikiyeti kaybolur, yağ dokusunun azalmasıyla sarkma görülür. Accent Prime ile kadınsı vücut hatlarına tekrar sahip olabilir, kum saati vücut görüntüsüne kavuşabilirsiniz.

Prime İncelme ile bölgesel zayıflama Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

  • Tek bir seansta hem incelme ve sıkılaşma sağlar, hem de selülitlerin görünümünü azaltır. 
  • FDA onaylı güvenli bir uygulamadır.
  • 20 dakikada ağrısız ve acısız bir incelme sağlar.
  • Accent Prime cihazının sonuçları kalıcıdır.
  • Odaklı derinlik kontrolü sayesinde kişinin ihtiyaçlarına yönelik kişiselleştirilebilir etkiye sahiptir.
  • Tüm cilt tipleri ve her cilt rengi/kalınlığı için uygundur.
  • Yılın her mevsimi güvenli uygulama imkanı vardır.
  • Uygulamadan sonra iyileşme süreci yoktur, günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.
  • Kombine teknolojilere uygundur. 

Prime İncelme İle bölgesel Zayıflama fiyatları?

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +902122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak prime incelme ile bölgesel zayıflama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.