Blog, Dolgu Uygulamaları, Saç Ekimi

Saç Dolgusu ile Saç Dökülmesine Son

saç dolgusu Saçlarınız dökülmeye mi başladı? Saçlarınız tamamen dökülmeden saç tellerinize bir şans daha verebilirsiniz! Saç dolgusu, saç tellerinin güçlenmesini ve daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Saçlarında dökülme yaşayanlar için kellik bir kader değildir. Saçlarınızın tamamı döküldükten sonra geri dönüşü neredeyse imkansızdır ama saç dökülmesine dur demek sizin elinizde! Saç dolgusu nedir? Saç dolgusu kimlere uygundur? Saç dolgusuyla ilgili merak ettiğiniz bütün soruları yanıtlıyoruz!

Saç dolgusuyla saçlarınızı gürleştirin

Saç dolgusu, saç tellerinin daha güçlü çıkmasını destekleyen saç bakım uygulamasıdır. Saç dökülmesi, saçları yeni yeni dökülmeye başlayan ve saç telleri zayıflayan kişiler için önerilir. Saç dolgusunun amacı, saçlardaki dökülmeyi durdurmak ve saç sağlığını geri kazandırmaktır. Saç derisindeki hücrelerin yeniden yapılanmasını ve güçlenmesini sağlayan bu saç bakımı, saç dökülmesini yavaşlatarak kelleşmenin önüne geçer! 

Eğer sizde de saç dökülmesi başladıysa, saçlarınızda açılma olmadan saç dolgusuyla kelleşmenin önüne geçin!

Kellik kaderiniz olmasın!

Saç dökülmesinin önüne geçilmediği takdirde kellik kaçınılmaz olur. Saç telleri tamamen döküldükten sonra saç ekimi, saç dolgusu gibi işlemler sizin için imkansız hale gelecektir. 

Saç dolgusu, Hyaluronik asit ve zengin peptit zinciri içerir. Bu karışım, saç hücrelerinin yeniden canlanmasını ve saçların daha hızlı büyümesini destekler. Böylece saç dolgusu yaptırdıktan sonra saç dökülmesi durur, saç kökleri daha sağlıklı saç telleri üretmeye başlar. Saç dolgusuyla kan dolaşımı hızlandırılarak saçların büyümesi sağlanır. Saç dolgusundan sonra kellik kaderiniz olmaktan çıkacak! 

Her tip saç dökülmesi için çözüm: Saç dolgusu

Saç dolgusu, hem erkek tipi saç dökülmesi hem de kadın tipi saç dökülmesi için uygundur. Kök hücre destekli olan saç dolgusu, sadece 2,-30 dakikada tamamlanır. Saç dolgusunu ortalama olarak 3-4 seans şeklinde öneriyoruz. İhtiyacınıza göre haftada bir veya iki haftada bir olacak şekilde saç dolgusu yaptırmalısınız. Saç dolgusu yaptırdıktan sonra iki gün saçlarınızı yıkamamanız gerekir. Seyrekleşen saçlarınız  saç dolgusuyla daha kalın, yoğun ve sağlıklı bir şekilde uzayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir