Bölgesel Zayıflama

Schwarzy

Yeni nesil spor anlayışı! Egzersiz Yapmadan Kas Yap…

Shwarzy Nöromusküler  Stimülasyon Teknolojisi Yoluyla Zahmetsizce Yağ Azaltma tekniğidir.

Schwaryz diğer kas yapma tedavilerinden farklı mı?

Schwarzy Schwarzy farklı vücut bölgelerine etki edebilen ve birkaç seansta lokalize yağları azaltarak, kasları hacimlendirir ve vücut şeklini iyileştirir.

Uygulama yapıldığı bölgedeki kas dokuları ile etkileşir ve kasılma ve bırakmaya neden olan bir elektromanyetik alan sağlar.

Kasın kasılma aktivitesinin amacı, kasların büyüyerek görünür olmasını sağlarken ve çevresindeki yağ azalmasını hedefleyen güçlü bir metabolik reaksiyon uyandırmaktır.

Yağ azaltma ve kas gelişimi, tip 2 diyabet, yüksek tansiyon, kalp hastalığı ve hamilelik sonrası sorunları gibi birçok probleminde üstesinden gelerek sağlık sorununun azalmasını sağlayabilir.

Schwarzy, karın, kalçalar, bacaklar, ve kollar için etkili iki başlığı ile farklı vücut bölgelerinde çalışabilen hızlı bir sonuç yaratmak için tasarlanmıştır.

Yeni nesil spor aktivitesini, sizi yormadan kas yapmanızı sağlayarak hizmetinize sunuyoruz…

Schwarzy Teknolojisinde kullanılan FMS Nedir?

“Odaklanmış Manyetik Uyarı”

Kan Dolaşımını ve Kasları Kasarak Güçlendirmeyi Tetikleyen bir teknolojidir:

  • Derinlemesine Kas Stimülasyonu yaparak Supramaksimal kasılmalar sağlar,
  • Yağ hücreleri içinde yoğun yağ yakımını tetikler,
  • Hızlı sinir ateşlemesi ve lif kasılmalarının stresi nedeniyle kasların büyümesini sağlar.

Size Özel Planlama!

Schwarzy Programı, kişinin fiziksel durum seviyesine göre, fiziksel aktivitenin yeniden başlatılması veya güçlendirilmesi için uygulanır: hareketsiz – orta derecede aktif ve formda insanlar için farklı kas yapma programları belirlenir.

Hastanın kondisyon düzeyine bağlı olarak, 3 farklı protokol mevcuttur ve her protokol kronolojik olarak ard arda gerçekleştirilecek artan yoğunlukta 2 planlamadan oluşur.  

3 ANA PROTOKOL olarak uygulanır

  1. AEROBİK – “YAĞ AZALTMA” hareketsiz insanlar için başlangıç ​​antrenmanı gibi düşünülebilir. Etkisi daha hafiftir. Yavaş yavaş kaslara yüklenmek daha doğru olacağından spor yapmayanlarda ilk seans uygulamalarında tercih edilir. 
  2. ŞEKİLLENDİRME –”KAS TETİKLEME” kas büyümesini ve tonunu iyileştirmeyi amaçlayan daha yoğun kas çalışmasıdır, spor yapanlarda bu protokol ile başlanabilir.
  3. GÜÇ – kas gücünü artırmayı ve kas kütlesini geliştirmeyi amaçlayan son adım çalışmasıdır. İlerleyen seanslarda tercih edilir.

Schwarzy yalnızca 30 dakikada, 35 bin mekik çekmişsiniz gibi kalori yakar ve kas oluşumu tetikler. Böylece kısa sürede çok daha etkili sonuçlar sağlanır.      

Kaslara fokuslu manyetik stimülasyon sağlayan sistem, daha güçlü ve kalıcı kasların inşa edilmesinde sizlere destek olur. Yağ oranında da sağladığı Lipoliz sebebiyle, bölgesel yağlar da dâhil olmak üzere incelmenizi sağlar. Liflerin kasılmasına yardım ettiği için kas dokuları etkin şekilde büyüterek, belirgin hale geltirir.

Schwarzy, vücudun yeniden şekillenmesine tamamen yeni bir yaklaşımdır! Bu teknoloji, beynin verdiği komutlardan bağımsız olarak bir kası hareket ettirebilmektedir. Bu ön çalışmada Schwarzy sisteminin güvenliği ve etkinliği değerlendirilmiştir.

Değerlendirmede kişilerin tedavinin etkinliğini değerlendirmek için kilo ve bel çevresi ölçümleri yapıldı. Ayrıca tedavi öncesi ve son tedaviden 1 ve 3 ay sonra önden dijital fotoğrafları çekildi. Çalışma protokolü, tedaviden 1 ay ve 3 ay sonra ziyaret değerlendirmesi yapılan tüm hastalar tarafından tamamlandı. 1 ve – 3 aylık takip değerlendirmelerinde bel çevresinde belirgin bir incelme var. Sonuçlar tonlama, kasların güçlendirilmesi ve lokalize yağlanmanın azaldığını gösterdi; cihaz, güçlendirme sonuçları, kas tonlaması ve etkilenen bölgelerin sıkılaşmasını sağlayarak aynı metabolik etkileri yeniden harekete geçiriyor. Karın bölgesinde estetik bir düzelme ve küçülme dijital fotoğraflarla gösterildi. Tüm hastalar yüksek tedavi memnuniyeti göstermektedir. Tüm tedavi süresi boyunca hiçbir yan etki kaydedilmedi. Bulunan tek yan etki, 48 saat içinde düzelen kas yorgunluğuydu. 

Kaç Seans Schwarzy Uygulaması Yapılmalıdır?

Schwarzy Schwarzy Uygulaması seans sayısı kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Ortalama olarak haftada 2 defa toplam 8 seans önerilmektedir. İşlem süresi uygulama yapılacak olan alana göre değişmekle beraber ortalama, 20 ila 45 dk arasındadır. İşlem bittikten sonra etkisini hemen görmeye başlarsınız. Schwarzy cihazı kas yapmanıza ve bununla beraber yağ yakmanıza yardımcı olur. Hem kadin hem de erkekler için uygundur. Uygulama sırasında herhangi bir acı hissedilmez. Uygulama süresinin kısa olması açısından öğle arasında bile tercih edilebilir. Kısa sürede zahmetsiz şekilde hem bölgesel incelme hemde kas yapmanızı sağlayan son teknoloji bir cihazdır.

Schwarzy Fiyatları Nedir? 

Yağ yakarken, kas yapmanızı sağlayan Schwarzy fiyatları uygulanacak seans sayısına göre değişmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. 02122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Schwarzy fiyatları ve Bölgesel incelme fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir