Soprano Ice Buz Lazer

Soprano ICE bugün mevcut olan en etkili lazer epilasyon çözümlerinden biridir. Ayrıca dört mevsim uygulanabilir. Birden fazla lazer dalga boyu ve teknolojisi ile Soprano ICE, kullananların tüm yıl boyunca en geniş hasta ve kıl tiplerini tedavi etmelerine, tedavileri hızlı ve rahat bir şekilde yönetmelerine ve mümkün olan en iyi klinik sonuçlara ulaşmalarına izin verir. Her zaman inovasyonun ön safında yer alan Alma markası, size sektördeki en gelişmiş epilasyon çözümlerini getiriyor. Alexandrite dalga boyunun avantajlarını bir diyot lazerinin avantajlarıyla birleştirerek, Soprano ICE, tüy alma teknolojisinde ve tedavi yöntemlerinde son teknolojiyi kullanıcılarına sunuyor.

Soprano Ice Buz Lazer Teknolojisi

ICE ™, daha uzun süre tedavi sırasında cildi soğutan gelişmiş bir soğutma teknolojisidir. ICE ™ soğuk safir ucu, kıl foliküllerinin tedavi edildiği dermis içindeki ısıyı korurken cilt yüzeyindeki yanık riskini en aza indirir. Temas Soğutma, hasta konforunu artırır, tedavileri her zamankinden daha keyifli hale getirir.

Soprano ICE, Alexandrite dalga boyuna dayalı bir diyot lazeri kullanarak, melanin kromoforu tarafından daha iyi enerji emilimine olanak sağlayan atılım epilasyon teknolojisi sunar. Alexandrite dalga boyunun temas soğutması, tedavi kapsamı, rahatlığı ve diyot lazerin az bakım gereksinimiyle birleştirilmiş güçlü emilimi, en geniş kıl tipleri ve renk yelpazesi için, -özellikle açık renkli ve ince tüyler için- ideal bir çözüm sağlar.

Soprano ICE, Alma Lasers’ın en yeni epilasyon lazer sistemidir. 2012 yılında İngiltere’de kullanılmaya başlanan bu cihaz Türkiye’de de yaygın olarak kullanılıyor.

Konforlu bir lazer epilasyon teknolojisi

Soprano ICE lazer epilasyon sistemi, devrim niteliğindeki soğutma sistemi sayesinde neredeyse ağrısız ve acısız bir lazer epilasyon deneyimi sunar. Daha etkili sonuçlar ve minimum rahatsızlık için Süper Epilasyon (SHR) teknolojisini kullanır. Tüm cilt tiplerinde (lazer epilasyon için bir ilk olan tabaklanmış deri dahil olmak üzere), tüm yıl boyunca, herkes için güvenli ve kalıcı bir şekilde kıllardan kurtulmak üzere herhangi bir zamanda kullanılabilir.

Soprano ICE sistemi, önceki Soprano lazerler XL ve Xli’den bir adım ileridedir. Aplikatör içindeki soğutma pompaları sayesinde buz, daha az ağrılı epilasyon imkanı sunar. Aplikatör, performans ve güvenliği korurken önceki modellerden daha hafiftir. Buna ek olarak, SHR teknolojisinin daha sorunsuz sonuçlar için en yüksek kapsama oranlarını sunması klinik olarak kanıtlanmıştır.

Teknik özellikler

Soprano ICE Lazer, her biri bir diyot ışık kaynağı ve 810 nm dalga boyu kullanan standart Lazer Epilasyon (HR) ve Süper Epilasyon (SHR) imkanına sahiptir. Güç (akıcılık) tüy alma tekniğine bağlıdır, SHR için akıcılık, daha az rahatsızlık veren kademeli ısıtma ile 20 J / cm2’ye kadardır. Lazer, 12 x 10 mm’lik geniş bir spot boyutuna sahiptir ve SHR ve HR için 3Hz’lik bir tekrarlama oranına sahiptir ve her iki epilasyon tekniği için temas soğutması standarttır.

Soprano Ice Lazer nasıl çalışır?

Soprano ICE lazer, safir diyot lazeri çevreleyen soğutma pompaları ile yenilikçi bir soğutma sistemi sayesinde neredeyse ağrısız Süper Epilasyon sağlar. Sistem yavaş yavaş kıl folikülüne zarar vermek ve yeniden kılın oluşmasını önlemek için gerekli sıcaklığa kadar ısıtmak suretiyle çalışır. Kıl folikülü, lazerin ışığını emen pigmentasyonu (melanin) hedefleyerek hasar görür. Bu kademeli ısıtma yüksek frekanslı kısa lazer atışları sağlanırken, ICE teknolojisi temasta cildi soğutarak, daha az ağrılı epilasyon için ufak yanıkları ve kızarıklıkları önler.

Soprano Ice Buz Lazer” için 42 soru soruldu.

  1. Misafir dedi ki:

    Merhaba hocam ben lazer epilasyona başlamak istiyorum. Fakat yaz ayına denk gelecek yazın epilasyon yaptırabilir miyim?

    1. Op. Dr. Leyla Arvas dedi ki:

      Merhaba, evet kullandığımız platinum buz lazer cihazıdır ve dört mevsim yapılmaktadır. Yani yazında güvenle epilasyon yaptırabilirsiniz.Sadece epilasyon yaptırdıktan sonra aynı gün güneşlenmemeniz gerekmektedir. Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir