Menu

Baby botox nedir?

Hocam iyi günler, ben 30 yaşındayım artık kırışıklıklar beni rahatsız etmeye başladı. Botox yaptırmak istiyorum ama araştırdığımda baby botox diye bir şey gördüm. Bu konuda bilgi verir misiniz?

 

Op. Dr. Leyla Arvas

Baby botoks, normal botoxa göre daha az oranda yapılan botox işlemine verilen isimdir. Baby botox minik uygulamalarla yapılarak tamamen doğal ve yüz ifadesiyle doğru orantılı sonuçlar yaratılır. Baby botoksun etkisi, normal botoksa göre daha düşüktür. Bu nedenle baby botoks, derinleşmemiş kırışıklar için önerilir. Genç yaşta botoks yaptıranlar için genellikle baby botox daha uygundur. Böylece kimse yüzünüzde botox olduğunu anlamayacak ve cildiniz daha genç, dinamik görünecektir. Eğer kişinin yüzündeki kırışıklar derinleşmişse baby botox yerine normal botoks daha doğru bir seçim olacaktır. Sevgiler.

Hocam merhaba, daha önce hiç botoks yaptırmadım. İfademin değişmesinden korkuyorum.Baby botox yaptırsam ifademde bozulma olur mu? Baby botox hakkında bilgi verir misiniz ve baby botoksu tavsiye eder misiniz? İyi çalışmalar,

Op. Dr. Leyla Arvas

Merhaba, doğru şekilde uygulanan botoks, yüz ifadenizin değişmesine neden olmaz. Bu yüzden korkmanıza gerek yoktur. Fakat kendinizi daha rahat hissetmek ve en minimumda bir değişiklik için baby botoksu yaptırabilirsiniz. Bebek botoksu, klasik botox uygulamasına göre daha az miktarda yapılır. Cildinizde doğal bir gençlik etkisi görürsünüz. Kırışıklarınız azalır ve cildinizde bebeksi bir yansıma görürsünüz. Sevgiler.

Hocam ben, 25 yaşındayım, dudak üzerindeki minik kırışıklar için botoks yaptırmak istiyorum. Baby botoks diye birşey duydum, bana uygun mudur? Baby botoks nedir?

 

Op. Dr. Leyla Arvas

Merhaba, cildinizdeki minimal kırışıklar için baby botoksu önerebilirim. Baby botoksu, normal botox uygulamasından daha az miktarda uygulanan estetik girişimdir. Baby botoks, sizin gibi cildinde yoğun kırışıkları olmayan, daha genç ve dinamik görünmek isteyen kişiler için uygundur. Baby botoxun geçerliliği 4 ila 6 aydır. Sevgiler.

Siz de Soru Sorabilirsiniz?

close
Yazmaya başladığınızda sonuçlar listelenecektir.
Scroll To Top