Bacak Nasıl Eritilir?

blank
1 Cevap

İyi günler Leyla hanım, benim bacaklarımın iç bölgeleri çok kalın, tabii bunun içinde biraz beslenmeme dikkat etmemem de yatıyor. Bacak yağları nasıl eritilir?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 14, 2020

İyi günler, vücutta cilt sıkılaşmasını sağlayan kolajen lifler, kişinin daha ince , daha sıkı daha genç bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Accent Prime tedavisinde dizlerin iç tarafındaki yağ dokusu ve bacakların uyluk bölgelerindeki yağ dokusundaki kolajen lifler uyarılarak bacakların daha ince ve daha fit bir görünüme kavuşması sağlanmaktadır. Bu tedavi yağ hücrelerini etkilemekte, kişinin hayalini kurduğu fiziksel özelliklere geri dönmesine yardımcı tedaviler sunmaktadır. Cildi sıkılaştırarak selülit ve yağ fazlalıklarının neden olduğu halk arasında portakal kabuğu görünümündeki yaşlı, gevşek ve sağlıksız görünümün yerine daha fit ve sıkı bir görüntü gelmektedir.Accent Prime RF ve Ultrason teknolojilerinin kombine sinerjisi ile hastaların tedavi edilmesini gerektiren bölgelerindeki yağ yakımını gerçekleştirmektedir. Tedavide dördüncü seans bittiğinde hacimsel azalmalar görülmektedir. Bacaklardaki yağlanma ortadan kalkmaktadır. Uygulama sonrasında günlük hayata dönmekte hiçbir sıkıntı görülmemektedir. Accent Prime ile cilt tabakalarına verilen ısı kademeli olarak arttığı için cilt yüzeyinde sıcaklık ve uygulama sonrasında da kızarıklık görülebilmektedir. Bu durum tedavi süreçlidir ve kızarıklık 2 ya da 3 saat içerisinde geçmektedir. Uygulamadan sonra cilt nemlemndirici uygulanması cildin rahatlamasını sağlayacaktır. Accent Prime uygulaması her cilt için tipi için uygun niteliktedir. Her mevsim yapılabilen bu tedavinin sonucunda incelmiş güzel bacaklara sahip olunur.

blank

İyi günler leyla Hanım, bacaklarımı parmaklarımla sıktığım zaman oluşmuş yağlanmayı ve selülitleri görebiliyorum. Açıkcası spor yapmak istiyorum ama çok üşeniyorum. Bacaklarımın estetik ve güzel  görünmesini istiyorum. Bacakları spor yapmadan eritebilmemiz mümkün mü acaba?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 19, 2020

İyi günler, bütün kadınlar bacaklarının ince, sıkı ve gergin bir görüntüde olmasını istemektedir. Diyet ve günlük spor çoğu insan için uygulanması zor, zaman ve istikrar gerektiren uygulamalardır. Bu tür zor süreçleri uygulamakta zorlanan kişiler için Ultrashape tedavisini önermekteyim. Ultrashape, üst bacak, karın, kalça gibi yağlanmaya ve kilo almaya daha uygun olan bölümlerde etkili olarak incelme sağlamaktadır. Kliniğide işlem yapılacak bölgenin yağ sınıflandırması ve yağ oranı özel olarak sınıflandırılmaktadır. Bu işlemi özellikle uzman bir kişi tarafından yapılması gerekmektedir. Ultrashape, ultrason dalgalarıyla vücut içindeki yağları parçalamakta ve eriyen yağların karaciğer vasıtasıyla dolaşım sisteminden dışarı atılmasını sağlamaktadır. Uygulanan bu tedavi yüzde yüz güvenilirlikte olup sinir sistemine, damar ve kas dokusuna kesinlikle zarar vermemektedir Yapılan tedavi sonunda bölgedeki yağların yaklaşık ⅓ oranında eridiği ortaya çıkmıştır. Ancak ultrashape ile tedavi sonrasında hafif diyet ve egzersizlerle destekleyerek forma soktuğumuz bölgenin kalıcılığını sürdürebilirsiniz.

blank

İyi günler Leyla hocam, bacaklarımın üst arka bölgesinde kalınlaşma ve selülit oluşumu var.  Geçen gün mini etek giyip aynada arkadan baktığımda farkettim. Biraz pütür pütür görünüyor. Bacak nasıl eritilir hocam?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 16, 2020

İyi günler, anlattıklarınıza göre bölgesel bir zayıflama ihtiyacınız olduğu görülüyor. İnsan vücudundaki bölgelerde yağ dağılımı eşit değildir. Yaşam şartları, beslenme alışkanlıkları da eklenince bölgesel olarak yağ alımı olabiliyor. Bölgesel yağlanmalardan kliniğimde uyguladığım Ultrashape tedavisi ile acısız ve ağrısız bölgesel yağlardan kısa sürede kurtulmak mümkün. Ultrashape tedavisinde öncelikle tedavi edilecek bölgenin yağlanma oranına bakılır. Tedavinin uygulanacağı bölge belirlenir. Ultrason dalgalarının yağ parçalama özelliği kullanılarak uygulanan yöntemde ultrason frekansı ile yağlar parçalanmaktadır. Bu yağlar parçalandıktan sonra erimekte ve vücutta karaciğere ile vücut dışına atılmaktadır. Bu uygulamada kas, sinir ve damar dokuları kesinlikle etkilenmemektedirler. Ultrashape tedavisinin uygulama bölgesindeki yağların %32 oranında eritebildiği kanıtlanmıştır. Bu tedavi ile cildinizde gözle görülür bir sıkılaşma ve incelme görülmektedir.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar