Bacak Nasıl Eritilir?

971 görüntülenmeBacak Estetiği
0
1 Yorum

İyi günler Leyla hanım, benim bacaklarımın iç bölgeleri çok kalın, tabii bunun içinde biraz beslenmeme dikkat etmemem de yatıyor. Bacak yağları nasıl eritilir?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

İyi günler, vücutta cilt sıkılaşmasını sağlayan kolajen lifler, kişinin daha ince , daha sıkı daha genç bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Accent Prime tedavisinde dizlerin iç tarafındaki yağ dokusu ve bacakların uyluk bölgelerindeki yağ dokusundaki kolajen lifler uyarılarak bacakların daha ince ve daha fit bir görünüme kavuşması sağlanmaktadır. Bu tedavi yağ hücrelerini etkilemekte, kişinin hayalini kurduğu fiziksel özelliklere geri dönmesine yardımcı tedaviler sunmaktadır. Cildi sıkılaştırarak selülit ve yağ fazlalıklarının neden olduğu halk arasında portakal kabuğu görünümündeki yaşlı, gevşek ve sağlıksız görünümün yerine daha fit ve sıkı bir görüntü gelmektedir.Accent Prime RF ve Ultrason teknolojilerinin kombine sinerjisi ile hastaların tedavi edilmesini gerektiren bölgelerindeki yağ yakımını gerçekleştirmektedir. Tedavide dördüncü seans bittiğinde hacimsel azalmalar görülmektedir. Bacaklardaki yağlanma ortadan kalkmaktadır. Uygulama sonrasında günlük hayata dönmekte hiçbir sıkıntı görülmemektedir. Accent Prime ile cilt tabakalarına verilen ısı kademeli olarak arttığı için cilt yüzeyinde sıcaklık ve uygulama sonrasında da kızarıklık görülebilmektedir. Bu durum tedavi süreçlidir ve kızarıklık 2 ya da 3 saat içerisinde geçmektedir. Uygulamadan sonra cilt nemlemndirici uygulanması cildin rahatlamasını sağlayacaktır. Accent Prime uygulaması her cilt için tipi için uygun niteliktedir. Her mevsim yapılabilen bu tedavinin sonucunda incelmiş güzel bacaklara sahip olunur.

0

Merhaba doktor hanım kolay gelsin, bacaktaki fazla yağlanmaların nasıl önüne geçebilirim? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, bacaklarınızdaki yağlanmanın şiddetine bakmadan sizin için doğru tedaviyi belirlemem mümkün değil. Eğer yağlanmanız diyet ve spor ile geçmiyorsa liposuction etkili bir cerrahi işlemdir. Sevgiler.

0

Leyla Hocam merhaba, özellikle alt bacaklarım benim gereğinden daha kalın ve bu görünümümden çok rahatsızım. Bacak nasıl eritilir? Sizden önerilerinizi rica ediyorum. İyi çalışmalar.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, bölgesel incelmelerde öncelikle tercihimiz Accent Prime ya da VelaShape 3 gibi ileri teknolojili cihazlar yardımıyla yaptığımız medikal tedavi uygulamalarıdır. Ancak bölgedeki yağlanma önemli. Medikal uygulamaların yeterli gelmeyeceğini analiz edersek Liposuction ve germe operasyonuna da başvurabiliriz. Müsait olduğunuz bir zaman diliminde muayene için merkezimize gelebilirseniz mevcut durumunuza bakıp birkaç analiz yapalım ve hangi tedavinin sizin için en uygun olduğuna karar verelim. Sağlıklı günler dilerim.

0

Hocam merhaba, bacaklarım vücudumun diğer bölgelerine göre daha kalın ve yağlanmaya oldukça müsait. Estetik açıdan bende kaygı oluşturan bu durum karşısında oldukça rahatsız hissediyorum. Acaba bacak nasıl eritilir? Ne tavsiye edersiniz? Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, bölgesel incelmede etkili olan birçok tedavi yöntemi mevcuttur. Eğer yağlanma çok fazla değilse VelaShape 3 ve Accent Prime gibi medikal uygulamalardan destek alabiliriz. Fakat yoğun bir yağlanmadan söz ediyorsak liposuction gibi cerrahi işlemlere başvurabiliriz. Şiddetli yağlanmaya sarkma da eşlik ediyorsa germe ameliyatı da uygulanabilir. O nedenle size net bir bilgi sağlayabilmem için öncelikle sizi muayene etmem gerekli.

0

Leyla Hanım merhaba, ben kısa boylu bir kadınım. 1.53 boyundayım. Bu yüzden daha zarif bir görüntü için daha ince bacaklara sahip olmak istiyorum. Bence bacaklarım boyuma oranla çok kalın. Yardımcı olabilir misiniz? Bacak nasıl eritilir? Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, ince bacaklara sahip olmak özellikle çok uzun boylu olmayan kadın hastalarımda çok önemli. Çünkü bacakların inceliği boy algısında oldukça etkili. Tabi ki net bir tedavi yöntemi önerebilmem için öncelikle sizi muayene etmeliyim. Eğer yağlanma fazla değilse Accent Prime ya da VelaShape 3 teknolojileri ile istediğiniz incelmeyi sağlayabiliriz. Ancak yağ oranı fazla ve deri sarkmaya meyilli ise o zaman Liposuction ve germe ameliyatını uygulamamızda gerekebilir. Bunun kararını vermek için sizi muayene olmaya bekliyorum. Bu süreç içerisinde sağlıklı beslenmeye dikkat edin. Elinizden geldiğince düzenli egzersiz yapın. Yüksek tempolu yürüyüşlere çıkın. Faydasını göreceksiniz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba hocam, vücudum orantısız bir görüntüye sahip. Genel olarak ince bir kadınım ama bacaklarım vücuduma göre daha kalın. Bacaklarımı nasıl inceltip vücudumla daha uyumlu hale getirebilirim?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, öncelikle tüm hastalarıma söylediğimi size de söyleyeceğim, eğer formunuzu düzeltmek ve daha fit görünmek istiyorsanız mutlaka beslenmenize dikkat etmeli ve egzersiz yapmalısınız. Bunları yaparken de hayalinizdeki forma kavuşmanıza yardımcı olacak bir bölgesel incelme yönteminden faydalanmalısınız. Bu konuda öne çıkan estetik uygulamalar arasında VelaShape 3 ve Accent Prime var. İki uygulama da bel, bacak, basen gibi bölgesel yağlanma şikayetinin oluştuğu alanlardaki yağları eritmekte ve vücut hatlarının belirginleşmesini sağlamada oldukça etkilidir. Eğer siz de bacaklarınızdaki yağları eritmek ve bacaklarınızı inceltmek istiyorsanız bu uygulamalardan birinden faydalanmalısınız ve formunuzu korumak için beslenme ve egzersize özen göstermelisiniz.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar