Badem Göz Estetiği İz Kalır mı?

blank
1 Cevap

Hocam ben mükemmel bakışlarım olsun istiyorum. Kedi gibi gözlerim olsun istiyorum. Araştırdım buna badem göz deniliyor galiba. Badem göz ameliyatıyla gözlerimi çekebilir misiniz? Ama iz kalsın istemiyorum. Eğer iz kalmıycaksa bu ay yaptırmayı düşünüyorum fiyat bilgisi verir misiniz? Badem göz estetiğinde iz kalır mı?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Haziran 10, 2020

Merhaba, Badem göz estetiği cerrahi bir işlemdir fakat cerrahi olmasına rağmen herhangi bir iz kalmaz. Öncelikle size lokal anestezi uyguluyoruz. Daha sonra gözlerin dış ve üst köşesinden minik bir kesi açıyoruz. Medikal ipleri açılan kesilerin içine yerleştirilerek göz kenarlarını yukarı doğru çekiyoruz. Bu askılama işlemi kemik zarına sabitlendiği için 3 ila 6 sene arasında kalıcılığa sahiptir. İki göz estetiği ortalama 60 dakika sürer. İşlemden sonra herhangi bir ağrı hissetmezsiniz. Operasyon sonrası kolaylıkla günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. İstediğiniz çekiklik ve kedi göz görüntüsü için kombine işlem yapmak gerekir. Badem göz estetiği ile daha etkili bir lifting görüntüsü isterseniz diğer medikal estetik işlemlerini de değerlendirebilirsiniz. Badem göz estetiği ile göz çevrenize botox yaptırarak kırışıklarınızdan kurtulabilir, gözlerinizin daha çekik görünmesini sağlayabilirsiniz. Eğer kaşlarınızda da düşüklük varsa, iple kaş ve şakak askılama estetiği sizin için uygun olacaktır. Gözlerinizin ilk bakışta genç ve çekici görünmesi için göz çevresinde etkili olacak estetik işlemleri değerlendirmelisiniz. Kaş kaldırma, göz altı ışık dolgusu, göz kapağı estetiği gibi işlemler göz çevrenizde bütünüyle gençlik etkisi yaratacaktır.

blank

Hocam badem göz estetiği düşünüyorum fakat en korktuğum şey; Badem göz estetiği iz kalır mı?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Temmuz 1, 2020

Merhaba, badem göz estetiğinde iki yöntem uyguluyorum. Biri cerrahi yöntem, diğeri ise ip askı yöntemidir. Her iki yöntemde de iz saç içinde kaldığı için hiçbir şekilde görünmeyecektir. Saçlı deriye de zararı yoktur, hiç iz kalmayan bir yöntemdir.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar