Boyun bölgesindeki kırışıklıklar nasıl geçer ?

963 görüntülenmeBoyun Estetiği
0
1 Yorum

Merhaba Doktor Hanım, yüzümde ve boynumda meydana gelen kırışıklık ve sarkmaların giderilmesi için nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında sizden bilgi almak istiyorum. Yüz estetiği ile hangi işlemler yapılıyor ve sonuçları neler oluyor bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.

 

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba , yüz estetiği ile ciltte meydana gelen sarkma ve kırışıkların düzeltilmesi, yaşlanma belirtilerin giderilmesi için uygulamalar yapılmaktadır. Yüz estetiği ile, göz çevresinde oluşan kırışıklıklar, göz sarkmalarının toparlanması, alında oluşan çizgiler ve boyun sarkmaları tedavi edilebilmektedir. Yüz estetiği operasyonu yapılmadan önce hastaların ihtiyacı olan tedavi yöntemi belirlenir ve hasta hekim ortak kararı ile operasyon yapılır. Dilerseniz kliniğimizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilir ve cilt durumunuza uygun tedavi yöntemi için görüşebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Selamlar hocam, boyun bölgemdeki kırışıklıklardan kurtulmak için ne yapmalıyım? Evde kendi başıma bir şeyler yapsam bu çare olur mu?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, evde kendi yöntemlerinizle kırışıklık gidermenin bir yolu yoktur. Boyun bölgesinde kırışıklık ve sarkmaları yok etmenin tek yolu estetik müdahaledir. Biz boyundaki kırışıklıkları gidermek için nefertiti botoksu ile ulthera tedavisinden yararlanıyoruz. Ancak sizin için doğru bir tedavi planlaması yapılmasını istiyorsanız öncelikle uzman bir hekime muayene olmalısınız. Sevgiler.

0

Merhaba hocam, boyun bölgesindeki kırışıklıklar nasıl geçer? Ne önerirsiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, boyun bölgesinde oluşan kırışıklıkları yok etmenin birçok yöntemi vardır. Sizin için en uygun tedaviyi belirleyebilmem için öncelikle sizi muayene etmem gerekiyor. Boynunuzdaki kırışıklık ve varsa sarkmanın derecesine göre tedavi planlaması yapabiliriz. Eğer kırışıklık çok yoğun değil ise nefertiti botoksu ve ulthera tedavilerini önerebilirim. Ancak yoğun bir kırışıklık var ise ve buna sarkma da eşlik ediyorsa boyun germe ameliyatı olmanız gerekebilir.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar