Boyun bölgesindeki kırışıklıklar nasıl geçer ?

blank
1 Cevap

Merhaba Doktor Hanım, yüzümde ve boynumda meydana gelen kırışıklık ve sarkmaların giderilmesi için nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında sizden bilgi almak istiyorum. Yüz estetiği ile hangi işlemler yapılıyor ve sonuçları neler oluyor bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba , yüz estetiği ile ciltte meydana gelen sarkma ve kırışıkların düzeltilmesi, yaşlanma belirtilerin giderilmesi için uygulamalar yapılmaktadır. Yüz estetiği ile, göz çevresinde oluşan kırışıklıklar, göz sarkmalarının toparlanması, alında oluşan çizgiler ve boyun sarkmaları tedavi edilebilmektedir. Yüz estetiği operasyonu yapılmadan önce hastaların ihtiyacı olan tedavi yöntemi belirlenir ve hasta hekim ortak kararı ile operasyon yapılır. Dilerseniz kliniğimizi ziyaret ederek detaylı bilgi alabilir ve cilt durumunuza uygun tedavi yöntemi için görüşebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar