Erkekler Liposuction Yaptırabilir mi?

blank
1 Cevap

Merhaba hocam, benim göbek ve yanlarımda yağlanma var ne kadar spor yapsam da gitmeyen bir yağ kitlem var. Liposuction işlemi erkeklere de uygulanabilir mi?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Haziran 5, 2020

Merhaba, evet erkekler artık kadınlar kadar yaygın olmasa da hemen hemen onlar kadar liposuction yaptırmaya başladılar. Özellikle karın, bel bölgesinde dediğiniz gibi sporla ve diyetle kurtulamadığınız yağ dokularından, liposuction sayesinde kolaylıkla kurtulabilirsiniz. O yüzden erkeklerin liposuction yaptırma oranı giderek artıyor. Aynı zamanda bazı erkeklerde meme dokusunun anormal olduğu, yani normalden büyük olması durumu oluşabiliyor, buna jinekomasti de diyoruz. Bu durumda, liposuction yöntemiyle biz bu bölgeye sadece oradaki meme ve yağ dokusunu liposuction teknikleriyle azaltarak, memede hiç iz bırakmadan bu soruna çözüm bulabiliyoruz. Bu da bahsettiğim gibi, liposuction işlemleri arasına eklendiği için erkeklerde liposuction uygulama oranı da gün geçtikçe artmaktadır. Eğer göbek bölgenizde sporla geçmeyen bir yağlanma varsa gönül rahatlığıyla bize başvurabilirsiniz. Aynı zamanda liposuction işlemini tüm vücuda uygulayabiliyoruz. Bacak, kol göbek ile beraber bel ve sırt bölgelerine de rahatlıkla uygulama yapabiliyoruz.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar