Gamze estetiği ne kadar kalıcı?

58 görüntülenmeGamze Estetiği
0
1 Yorum

Merhaba hocam, ben 20 yaşındayım ailemde gamzesi olan var bende çok beğeniyorum, yaptırmak istiyorum acaba gamze estetiği ne kadar kalıcı? 

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, gamze estetiği genellikle kalıcı sonuçlar aldığımız bir uygulamadır. Fakat yine de bazı hastalarda, özellikle yanak dolgunluğu bulunan kişilerde, gamzede açılmalar meydana gelebilmektedir. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında Hollywood yanağı işlemi tavsiye edilir. Bu uygulama yapıldıktan sonra gamze estetiğinin uygulanması ileride yaşanması muhtemel gamze açılması sorununun önüne geçecektir. Ancak her halükarda işlemi uygulatmadan önce uzman bir hekime muayene olmanızı önermekteyim. Sevgiler.

0

Sevgili hocam merhaba, ben Damla 22 yaşındayım ve gamzeleri olan herkese hayran olan biriyim:) Kendi gülüşümde de yanaklarımda gamze oluşması en büyük arzum. Edindiğim bilgilere göre kısa süreli bir işlemle bu gerçekleşebiliyor? Ancak gamze estetiği ne kadar kalıcı acaba? Kişiye göre değişen bir durum mudur? Eğer yaptırırsam sadece bir kez yaptırmak istiyorum çünkü.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Damla hanım merhaba, gülerken sağladığı çekicilik ve sempatik bir görünüm oluşturması nedeniyle gamze estetiği sizin gibi pek çok kişi tarafından talep edilen en popüler estetik cerrahi işlemlerimizin başında gelmektedir. Edindiğiniz süre bilgisi doğru; tek yanak için ortalama 30 dakikanızı alan kısa süreli kolay bir işlemdir. Kimi hastamız tek taraflı istediği gibi iki taraflı isteyen hastalarımız da oluyor. İşlemin süresi buna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak her hâlükârda kısa bir zaman ayırmanızın yeterli olduğu bir tedavi prosedürüdür. Hızlı sonuç veren ve iyileşme süresi oldukça kısa olan etkili ve küçük bir operasyon olarak nitelendirebileceğim gamze estetiği kalıcı bir işlemdir. Bir kere yaptırdıktan sonra işlemi tekrarlamak gerekmez ancak bazı nadir durumlarda kişi elde ettiği sonuçtan memnun olmazsa tekrar uygulama yaptırabilmektedir.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı