Jinekomasti ameliyat fiyatı nedir ve hangi durumlara göre fiyat değişir?

blank
1 Cevap

Hocam merhaba, ben 33 yaşındayım ileri derecede jinekomasti var. Yaklaşık 3 yıldır daha fazlalaştı.Hem sosyal yaşantımı hem psikolojimi çok etkiliyor bu durum. Ameliyat olmak istiyorum fakat hocam fiyatlar hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim hocam iyi çalışmalar

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, jinekomasti ameliyatlarında fiyatını etkileyen en önemli unsur hastanın meme dokusunda olan büyüklük, hastanın kilosu, ameliyatta uygulanacak anestezi türü ve hekiminizin ameliyat tekniğidir. Fiyat bilgisini uzman hekime danışıp muayene olduktan sonra net olarak öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda jinekomasti ameliyatı estetik operasyon olduğundan devlet tarafından karşılanmaz ve devlet hastanelerinde yapılmaz. Birde fiyatı etkileyen durum ameliyat sonrasında kullanmanız gereken korsedir. Bazı ameliyatlarda korse ücreti dahil fiyat bilgisi verilir. Bunuda ameliyata karar verdiğinizde uzman hekime sormanız da fayda vardır. Jinekomasti operasyonunda jinekomasti tipi ve büyüklüğü fiyatı etkiler. Aynı zamanda kombine ameliyatlarda istenebiliyor bu durumda fiyatı etkiler. Fiyat bilgisi için sitemizdeki iletişim formunu doldurabilir yada 530 068 44 33/ 212 241 46 24 numarayı arayabilirsiniz.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar