Kalça Nasıl Eritilir?

blank
1 Cevap

İyi günler Leyla Hanım, bundan beş yıl önce bir ameliyat geçirdim ve  cerrahım hareket kısıtlaması getirdi. Hareketsiz bir yaşamdan dolayı kalça bölgemde yağlanma oldu. Diyet yaptım ama kalçamdaki yağlanmalardan yine de kurtulamadım. Kalça nasıl eritilir?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ağustos 19, 2020

İyi günler, hareketsiz bir hayatın doğal getirisi bölgesel yağ oluşumlarıdır. Bu yağlanmalar özellikle göbek, kalça, basen ve bacak bölgesinde görülmektedir. Sporla desteklenmeyen diyet uygulamalarında Accent Prime inatçı yağ dokuları ile savaşmakta ve özellikle kalça bölgesindeki yağlanma ile mücadele etmektedir. Prime İncelme radyofrekans ve ultrason teknolojilerini tek cihazda birleştiren bir teknolojidir. Kalıplaşmış ve erimesi zor olan bölgesel yağ fazlalıklarının eritilmesinde hızlı ve etkili sonuçlar vermektedir. İlk dört seansta cildi sıkılaştırmayı, inatçı yağ dokusunun eritilmesini, vücut şekillendirmeyi ve selülit tedavisini hedefler. Accent Prime incelme uygulamasında ultraspeed uygulama başlığı istenilen bölgedeki yağları ultrasonik dalgalar göndererek ısıtır. Ultrason enerjisi yağ hücrelerini deformatize edip parçalar. Accent Prime uygulamasında temel olarak deri altına enerji gönderilir ve bu enerji sayesinde parçalanmış yağ hücreleri vücudun lenfamatik sisteminden dışarı atılır. İlk etapta ayda minimum dört seans uygulanması önerilen tedavide seans süresi 1 ya da 2 seans daha artırmak mümkündür. Hastalara acısız ve konforlu bir incelme olanağı sağlayan Accent Prime incelme uygulamasından sonra hasta hemen gündelik yaşantısına dönebilmektedir. İşlem sonrasında kalça bölgesinde kızarıklık oluşması normaldir ve birkaç saat içerisinde kaybolmaktadır. Uygulama mevsimsel etkilerden etkilenmeyeceği için her mevsim yaptırılabilir.

blank

İyi günler Leyla hocam, dizlerimdeki sıvı azalması nedeniyle tedavi görüyorum. Bu yüzden yürümekte bile zorlanıyorum. bu durum kalçamın büyümesine sebep oldu. Kalça nasıl erir?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 19, 2020

İyi günler, ilkönce geçmiş olsun, sizin için zor bir durum ancak doktorunuzun tedavinize devam etmesiyle yakın zamanda iyileşeğinizi düşünüyorum. Kalçanızdaki büyüme tamamen sağlık sorununuzdan ve hareketsizlikten kaynaklı bir durum. Sakın üzülmeyin, bu durumuz Accent Prime ile tedavi sonrasında pozitif olarak düzelme sağlayacaktır. Accent Prime uygulaması özellikle kalça bölgesindeki erimesi zor yağların eritilmesinde, vücut şekillendirmesinde olumlu sonuçlar vermektedir. Yönlendirilmiş ultrasonik ses dalgaları ile radyofrekans enerjisini kullanarak vücutta birikmiş yağları parçalamakta ve vücudu şekle sokmaktadır. İlk dört seanstan sonra etkisi görülür hale gelen uygulama acısız ve konforlu olması sebebiyle tercih edilmektedir. Yapılan işlem sonrasında kişi gündelik hayatına dönebilmekte ve herhangi bir acı duymamaktadır.

blank

Merhaba hocam, birçok kadının istediği dolgun kalçalara sahibim ama ben biraz kalçalarımın küçük olmasını istiyorum. Ne kadar kalça hareketi yapsam da erimiyor, kalçalar nasıl eritilir hocam? Özellikle ameliyat olmayan bir şey önerebilirmisiniz?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 16, 2020

Merhaba, kadınlar kendi vücutlarından kimi zaman rahatsızlık duyabilirler ve vücutlarında değişiklik yapmak isteyebilirler, bu gayet normal durumdur. Kalça bölgesi vücutta erimesi en zor bölgelerden biridir. Bu inatçı yağ kütleleri Accent Prime ile eritilmekte ve kalçanızı olduğundan daha küçük hale getirebilmektedir. Accent Prime uygulaması bir türlü erimeyen kalıplaşmış yağ dokusunu eritmekte çok hızlı sonuçlar vermektedir ve vücut şekillendirilmesinde önemli bir noktadadır. Uygulamada temel olarak ultraspeed uygulama başlığı kullanılmakta ve bu başlık cilt altına gönderdiği ultrasonik dalgalarla yağları ısıtmaktadır. Daha sonra ultrason enerjisi kullanılarak ısınan yağ hücreleri parçalanır ve vücudun lenf sisteminden dışarı atılır. Ayda 4 seans uygulanan tedaviye ek olarak iki seans daha eklenebilmektedir. İşlem sonrasında tedavi uygulanan bölgede kızarıklık oluşabilmektedir ancak bu kızarıklıklar gün içinde kendiliğinden geçmektedir.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar