Kaş Kaldırma Ameliyatı Kimlere Yapılır?

blank
1 Cevap

Hocam benim kaşlarım gün geçtikçe aşağı düşüyor. Özellikle bir kaşımda daha fazla düşüklük var gözümde daha kısık gibi duruyor fakat dolgu botoks yaptırmak istemiyorum kalıcı olsun istiyorum. Kaş kaldırma işlemi benim için uygun mudur sizce? Kaş kaldırma ameliyatı kimlere yapılır?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Haziran 9, 2020

Merhaba, Kaş yapısı kadınlarda daha kavisli bir görünüm oluştururken erkeklerde çok daha düz bir yapı oluşur. Kaş, göz ve burun ile orantılı bir şekilde konumlanmıştır. Yapısal ve yaşa bağlı kaş düşüklüğü yorgun ve mutsuz görünmenize neden olur. Kaşların normal şekline ve açısına getirilmesi sizin daha dinamik bir görüntüye kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Bakışların bile değişeceği bu operasyonda, daha canlı ve etkileyici bakışlara sahip olursunuz. Kaş kaldırma operasyonu tıpkı alın germe operasyonlarında olduğu gibi saçlı deriden yapılan küçük bir kesi yardımıyla gerçekleştirilir. Ya da tam kas üzerinden ya da üst göz kapağından girilerek yapılabilir. Kaş kaldırma operasyonunun kalıcı olması ve izi, istenilen kaş şekline ve tekniğe göre değişir. Hangi tekniği kullanacağıma sizi muayene ettikten sonra karar veriyorum. Aynı operasyon içerisinde hem alın germe hem de kaş kaldırma operasyonu gerekebilir. Bu operasyona sizin ihtiyacınıza göre göz kapağı operasyonu da eklenebilir. Bu işlemler cerrahi işlemler olduğu için kalıcılık süreleri dolgu ve botoxa göre çok daha uzundur. Yine de net bir bilgi almak isterseniz muayeneye gelebilirsiniz.

blank

Merhaba hocam  benim kaşım da düşüklük oluyor ve görüntü olarak çok rahatsız edici  ve fotoğraf çekilirken çok yaşlı gözüküyorum, ameliyat istiyorum ama kaş kaldırma ameliyatı kimlere yapılır?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Temmuz 1, 2020

Merhaba kaş düşüklüğü bir yaştan sonra mutsuz ve yorgun gösterebiliyor, bunun için kaş kaldırma ameliyatı öneririm, bu ameliyatı sağlık problemi olmayan herkes yaptırabilir, tabi öncesinde muayene etmem gerekir. Kaş kaldırma ameliyatı saçlı deriden kesilerek yapılan bir işlemdir.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar