Kilo Verdikten Sonra Oluşan Sarkmalar Nasıl Geçer?

blank
1 Cevap

Merhaba ismim Nisa 20 yaşındayım size İzmir den yazıyorum. Kilo alıp vermeye bağlı olarak karın bölgemde sarkıklık ve çatlaklar oluştu bu görünüm ciddi anlamda psikolojini bozuyor gerçekten çok mutsuzum. Ameliyattan çok korkuyorum ameliyatsız çözüm yolu varmıdır ? Ameliyat süreci hakkında bilgi ve fiyat alabilir miyim? Cevap verirseniz çok sevinirim.

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba , karın germe ameliyatı kilo alıp vermeye bağlı karın bölgesinde oluşan çatlak ve sarkıklık olan hastalarda kalıcı ve ideal sonuç veren bir yöntemdir. Operasyonlar tam teşekküllü hastanelerde genel anestezi altında yaklaşık 4-5 saat sürmektedir. Operasyon sonrası 1 ya da 2 gece hastanede kalış yapılmakta 1 ay boyunca da uygun görülen korse giyilmektedir. İyileşme süreci ise, çalışıyorsanız eğer 10-15 gün sonrasında günlük yaşantınıza rahatlıkla dönebilirsiniz. Karın bölgenizde ciddi anlamda sarkıklık mevcutsa ameliyatsız yöntemlerlerle müdahale etmek malesef mümkün değildir. Doktorunuz muayene sonrasında sizi en doğru şekilde yönlendirecektir. Sağlık Bakanlığı onaylı ve mevzuata uygun merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu sebeple; form sayfamızdan ya da (0212) 241 46 24 no lu telefondan kliniğimizi arayarak operasyon fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar