Lip Lift Estetiği ile Dudak Asimetrisi Düzeltilir mi?

blank
1 Cevap

İyi akşamlar hocam ben 25 yaşındayım. Dudağım beni çok rahatsız ediyor. Konuşurken kayma oluyor. Araştırdığımda size denk geldim yaptığınız lip lifting dudak kaldırma ameliyatı ile dudak asimetrisi düzeltilir mi? Yardımcı olun lütfen teşekkür ederim.

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Lip lifting ile dudak asimetrisi düzeltilebilir. Bazı kişilerde görülen dudak kayması, dudakların asimetrik görüntüsünü bozarak kişilere estetik dışı bir görüntü yaratır. Toplum içinde kendini çekici hissetmeyen kadınlar lip lifting ameliyatı ile dudaklarındaki asimetriyi eşitleyebilir, dudakların kayma problemini ortadan kaldırabilir. Bazı kişilerde dudakların yan kısımları yani dudakların iki ucu çok uzun olabiliyor. Lip lifting estetiğinde dudakların yanları da daraltılarak kalıcı melek dokunuşu elde edilir. Lip lifting estetiğinde kişilerin dudaklarına güleç ve dinamik bir hava yaratacak şekil tasarlanır. Kişilerin dudaklarında beğenmedikleri noktalar en kapsamlı bir şekilde lip lifting estetiğinde ele alınır.Aslında lip lifting ile dudaklarına istediğiniz şekli vermenizi sağlayabiliriz. Uzun yıllar kalıcı sonuçları ile de hem hastayı hemde hekimi memnun eden bir operasyondur. Sevgiler.

blank

Merhaba Leyla Hocam, dudağımda doğumdan kaynaklı bir problem var. Üst dudağımın yarısı diğer yarısına göre biraz farklı ve konuşurken kayma oluyor. Lip lift ile dudak asimetrisi düzeltilir mi yoksa komplike bir ameliyat mı olmam lazım? Teşekkürler.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

Merhaba, Lip Lift ile dudak asimetrisi düzeltilebiliyor. Tabi ki asimetriyi görmek gerekir bazı durumlarda lip lift yetersiz kalabilir. Doğumdan kaynaklı dudak asimetrilerinde, dudak kaymalarında ya da sonradan kaza gibi dış bir etkene bağlı oluşan asimetrilerde lip lift uygulaması duruma göre tercih edilebilir. Lip lift ameliyatında dudak üstündeki deri yukarıya doğru kaldırılır. Dudak asimetrisinde dudağın hangi tarafında problem varsa oraya daha titizlikle yaklaşılarak yukarı kaldırma işlemi yapılır ve dudak eşitlenir. Bazı kişilerin dudak kenarları normalden biraz daha uzun olabilir ve bu uzunluk asimetri görüntüyü negatif destekleyebilir. Lip lift dudak kenarlarını da doğal olarak şekillendirir ve yukarıya doğru kalkmasını sağlar. Dudaklarda sağlanan melek kanadı etkisi ile kişiye mutlu, enerjik ve genç bir hava katar. Dolgu işlemleri gibi tekrarlanmasına gerek olmayan lip lift uygulamasıyla dudaklar doğal ve simetrik görünür. Kalıcı sonuçlarla hem hastanın hem de doktor memnuniyeti sağlanır.

blank

Merhabalar Leyla Hocam. Seneler öncesinde dudağıma dolgu yaptırmıştım. Şimdi bir tarafı daha sönük gibi ve diğer tarafı eski halini koruyor. Bu yüzden dudağım hiç asimetrik durmuyor. Merak ediyorum, Lip Lift Estetiği ile dudak asimetrisi düzelir mi?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

Merhaba. Lip Lift ameliyatı dudağınızın asimetrisini düzeltmek ve güzel bir görünüm katmak için yapılır. Sizin durumunuzda yapılan dolgunun bir kısmı erimiş bir kısmı erimemiş olabilir. Böyle durumlarda ilk önce dolgu eritme, sonrasında ise lip lift işlemi uygulanır. Bu sayede hem dudağınızın asimetrisi düzeltilmiş olur hem de dudağınız hayal ettiğiniz şekle kavuşturulur.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar