Lip Lift Estetiği ile Dudak Asimetrisi Düzeltilir mi?

1.15K görüntülenmeAngel Lip Lifting
0
1 Yorum

İyi akşamlar hocam ben 25 yaşındayım. Dudağım beni çok rahatsız ediyor. Konuşurken kayma oluyor. Araştırdığımda size denk geldim yaptığınız lip lifting dudak kaldırma ameliyatı ile dudak asimetrisi düzeltilir mi? Yardımcı olun lütfen teşekkür ederim.

 

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Lip lifting ile dudak asimetrisi düzeltilebilir. Bazı kişilerde görülen dudak kayması, dudakların asimetrik görüntüsünü bozarak kişilere estetik dışı bir görüntü yaratır. Toplum içinde kendini çekici hissetmeyen kadınlar lip lifting ameliyatı ile dudaklarındaki asimetriyi eşitleyebilir, dudakların kayma problemini ortadan kaldırabilir. Bazı kişilerde dudakların yan kısımları yani dudakların iki ucu çok uzun olabiliyor. Lip lifting estetiğinde dudakların yanları da daraltılarak kalıcı melek dokunuşu elde edilir. Lip lifting estetiğinde kişilerin dudaklarına güleç ve dinamik bir hava yaratacak şekil tasarlanır. Kişilerin dudaklarında beğenmedikleri noktalar en kapsamlı bir şekilde lip lifting estetiğinde ele alınır.Aslında lip lifting ile dudaklarına istediğiniz şekli vermenizi sağlayabiliriz. Uzun yıllar kalıcı sonuçları ile de hem hastayı hemde hekimi memnun eden bir operasyondur. Sevgiler.

0

Doktor Hanım merhaba, benim üst dudağımın sağ tarafı sola göre daha ince. Lip Lift estetiği ile dudak asimetrisi düzeltilir mi? Önerir misiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, lip lift estetiğini dudak asimetrisini düzeltmek için kullandığımız durumlar elbette ki söz konusu. Ancak burada önemli olan asimetrinin şekli ve oranı. Bazı asimetriler lip lift ile düzelmeyebilir. Bu kişiden kişiye değişiklik gösterdiği için tedavi şekli de kişiye özel analiz sonrası belirlenmeli. Çünkü bazı durumlarda asimetriyi dudak dolgusu ile de tedavi ettiğimiz oluyor. Eğer ki sizi muayene edebilirsem, bu şekilde sizde en başarılı olacak yöntemi belirleyebilirim. Sevgiler…

0

Merhaba hocam, bende dudak asimetrisi var. Bu nedenle lip lift ameliyatı olmak istiyorum. Acaba lip lift estetiği ile dudak asimetrisi düzeltilir mi? Yanıtlarsanız çok sevinirim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, lip lift estetiği ile dudak asimetrisi düzeltilebilmektedir. Eğer dudaklarınızda asimetri var ise lip lift yaptırmanız gereken uygulamalardan biridir. Ancak bu şikayet ile gelen hastalarıma öncelikle muayene olmalarını öneriyorum. Eğer çok yoğun bir asimetri yok ise dudaklarınızdaki asimetri dudak dolgusu işlemi ile de düzeltilebilir. Böylelikle cerrahi operasyona ihtiyaç duymazsınız. O nedenle kısa süre içerisinde muayene olarak sizin için en uygun tedavi yöntemini belirlemelisiniz.

0

Doktor hanım iyi haftalar, henüz 22 yaşındayım fakat dudaklarımdaki asimetri çok moralimi bozuyor. Lip lift estetiği ile dudak asimetrisinin düzeltilebildiğini duydum. Doğru mudur, bilgi almak isterim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

İyi günler, lip lift ameliyatını dudak asimetrisini düzeltmek amacıyla birçok hastamıza uygulamaktayız. Fakat asimetri sorunu ile gelen hastalarımıza öncesinde muayene önermekteyiz. Hastada var olan asimetri derecesinin büyüklüğüne göre hangi tedavi yöntemini seçeceğimize karar veriyoruz. Böylesi her zaman daha sağlıklıdır. Bazı kişilerde cerrahi işleme gerek duymadan yalnızca dudak dolgusu ile asimetri sorununu giderebiliyoruz. Fakat bazı hastalar için cerrahi müdahale şart olabiliyor. Bu nedenle muayene olmadan kesin bir bilgi vermek doğru değildir.

0

Leyla Hocam merhaba, bende dudak asimetrisi var. 20 yaşındayım. Lip Lift estetiği ile dudak asimetrisi düzeltilir mi diye merak ediyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, dudak asimetrisi kişiden kişiye farklılaşan bir durum. Sorunuzu yanıtlayabilmek için önce sizi muayene etmeliyim ve asimetri oranını görmeliyim. Birçok durumda dudak asimetrisini gidermek için Lip Lift yöntemini kullanarak başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Ancak bazı durumlarda dudak dolgusu da asimetriyi gidermede yeterli olabiliyor. O yüzden dediğim gibi etkili tedavi kişinin ihtiyacına göre değişir. Önce ihtiyacınızı belirleyelim, sonra tedaviniz için en etkili yönteme karar verelim. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, benim üst dudağımın sağ ve sol kısmı birbirine eşit değil. Sol taraf daha sönük duruyor. Dudak dolgusu ile düzeltmeyi denedim. İlk zamanlar iyiydi ama şimdi yine bozulmaya başladı. Lip Lift diye de bir işlem duydum. Lip Lift estetiği ile dudak asimetrisi düzeltilir mi?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Lip Lift dudak estetiği uygulamalarında çoğu durumda dudak asimetrisi de gideriliyor ve yüze çok daha canlı, dinamik bir ifade verilebiliyor. Ancak elbette bu durum kişiden kişiye değişir. Çünkü herkesteki asimetri şekli ve oranı farklıdır. Lip Lift estetiği dudak asimetrisini gidermede etkilidir ancak net cevabı sadece sizi muayene ettikten sonra verebilirim. Asimetrinin çok fazla olduğu durumlarda önce Lip Lift uygulanıp ardından ufak bir dudak dolgusuyla da işlem tamamlanabilir. Dediğim gibi net bilgi için önce muayene şart.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı