Lip Lift Sahte Bir Gülümseme Yaratır mı?

1.07K görüntülenmeAngel Lip Lifting
0
1 Yorum

iyi günler hocam ben 35 yaşındayım yeni evliyim eşim estetiğe karşı ama dudaklarımdan çok mutsuz olduğum için ve sizin yaptığınız lip lifting ameliyatlarını gördüğü için ameliyata onay verdi. Hocam tek endişemiz lip lifting dudak kaldırma estetiği sonrasında yüzümde sahte bir gülümse mi olur mu? bu konuda bilgi verirseniz çok mutlu olurum. Teşekkür ederim.

 

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Lip lifting sahte bir gülüşün tam tersine daha güleç ve naturel bir gülüş sağlar. Dudaklarınızın daha kalkık görünmesini sağladığı için dişleriniz daha belirgin olur, ağız bölgesi daha belirgin görülür. Lip lifting aynı zamanda dudak kenarlarının uzun görünmesinden şikayetçi olan kişileri için de uygundur. Güldüğünüzde dudak kenarlarınızın yanlara doğru çok yayıldığını düşünüyorsanız lip lifting estetiği dudak kenarlarınızı kontrol altına alarak gülüşünüze melek kanadı etkisi yaratır. Lip lifting estetiğinden sonra dudaklarınız daha doğal, meleksi ve sempatik görünecektir. Sadece dudak kaldırma estetiği yaptırarak yüzünüzün bu kadar değişiceğine inanamayacaksınız. Sevgiler.

0

Doktor Hanım merhaba, ben üst dudağım çok ince diye farklı bir doktora muayene oldum. Lip lift önerdi. Yalnız ben doğal bir görüntü istiyorum. Lip Lift sahte bir gülümseme yaratır mı? Yaptırmalı mıyım sizce?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, lip lift alanında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip uzman bir hekim tarafından yapıldığı sürece etkileyici ve başarılı sonuçlar verir. Bizim bu ameliyatı yapmaktaki amacımız yüzde kaybolan bir form söz konusuysa -üst dudak ve burun arasındaki mesafenin uzaması ya da üst dudağın kıvrımını kaybetmesi gibi- bunu normale geri dönüştürmek ve en estetik şekle getirmektir. Dolayısıyla doğal sonuçları amaçlarız ve sahte bir gülüş değil aksine etkileyici, samimi bir gülüş kazandırmak için operasyonumuzu gerçekleştiririz. Sevgiler…

0

Merhaba Leyla Hanım, daha dolgun dudaklar için lip lifting ameliyatı olmak istiyorum ancak endişelerim de yok değil. Acaba lip lift sahte bir gülümseme yaratır mı?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, lip lifting estetiği sahte gülüşün aksine yüzünüze daha doğal ve genç bir görünüm kazandırır. Lip lifting yalnızca dudaklarınızın dolgun görünmesini sağlamaz, aynı zamanda dudaklarınıza melek kanadı etkisi vererek daha orantılı ve estetik bir gülüş katar. Bu ameliyat ile dişleriniz daha belirgin olur, dudaklarınız ön plana çıkar. Eğer kesin kararlıysanız hiç düşünmeden yaptırmanızı öneririm. Sevgiler.

0

İyi günler, dudak kenarlarım çok geniş ve gülünce ağzım palyaçoya dönüyor. Bu durumu düzeltmek istiyorum bu nedenle de lip lift ameliyatı olmayı düşünüyorum ancak bu ameliyat doğallığımı bozar diye endişeliyim. Lip lifting sonrası sahte bir gülüşe sahip olur muyum?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Lip lift uygulaması medikal estetik bir uygulamadır. Medikal estetik uygulamaların amacı sizlerin doğallığını bozmadan vücudunuzda değişiklikler yapmaktır. Profesyonel ellerde yapılan lip lift ameliyatı sizin doğallığınızı bozmaz, aksine yüzünüze daha hoş bir hava katar. Bu sebeple doktorunuzu çok iyi seçmelisiniz. Alanında uzman tecrübeli bir plastik cerrah tarafından uygulanan lip lifting ameliyatının yapay etkilere yol açması düşünülemez. İyi günler dilerim.

0

Leyla Hocam merhaba, 46 yaşındayım. Daha önce birçok medikal estetik işlemi yaptırdım ama cerrahi bir operasyon geçirmedim. Ancak şu an buna ihtiyaç duyuyorum. Çünkü burun ve üst dudak arası mesafem çok açıldı ve medikal yöntemler çözüm olmuyor. Tek endişem Lip Lift sahte bir gülümseme yaratır mı? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Lip Lift ameliyatlarında amacımız yüze kaybettiği formunu geri kazandırmaktır. Dolayısıyla normal bir formun dışında estetik olmayan, sahte bir görüntü sağlamayız. Burada seçeceğiniz doktor çok önemli. Tecrübeli ve uzman olmalı ki yapay bir görünüm yerine doğal bir görünüm elde edebilin. Lip Lift sonuçları medikal estetikten farklı olarak kalıcıdır. Bu ameliyat ile yüzünüz daha genç ve canlı bir ifade kazanır. Ancak tabi ki net bir yorum yapabilmem için öncelikle sizi muayene etmem gerek. Bu şekilde gerekli ihtiyaçlarınızı saptayarak doğru müdahaleler gerçekleştirebiliriz. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, ben 45 yaşındayım ve bugüne kadar hiçbir estetik ameliyat olmadım. Bazı estetik ameliyatlar çok yapay görüntüler veriyor. Benim sorunum üst dudağımda incelme olması ve dudak üstüm ile burnumun arasındaki kısmın çok açılması. Lip Lift ile ilgili bir videonuzu gördüm bu yüzden size yazmak istedim. Ben doğallıktan yanayım ama ameliyat sonrası Lip Lift sahte bir gülümseme yaratır mı? Teşekkür ederim, iyi günler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, öncelikle bilmelisiniz ki estetik operasyonların amacı kişiye doğal görünümünden uzaklaştırmak değil aksine doğallık sınırları içerisinde estetik bir görüntüye ulaştırmaktır. Ama burada estetik operasyonunuzu kimin yapacağı da önemli. Bu sadece ameliyatlar için değil medikal estetik uygulamaları için de geçerli. Alanında bilgili ve tecrübeli bir doktora giderseniz, yapay görünmek ile ilgili bir sıkıntı yaşamazsınız. Lip Lift ameliyatları, dudak çevrenizi belirginleştirir, dudaklarınıza hafif bir hacim katar, üst dudak kıvrımını yukarı kaldırarak burun ve dudak arasındaki mesafeyi kısaltır. Tüm bu etkiler dudaklarınızın yüzünüzde estetik bir belirginliğe kavuşmasını sağlar. Bunun sonucunda da çok daha güzel, estetik ve kesinlikle doğal bir gülüşe sahip olursunuz.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı