Lip Lift Sahte Bir Gülümseme Yaratır mı?

blank
1 Cevap

iyi günler hocam ben 35 yaşındayım yeni evliyim eşim estetiğe karşı ama dudaklarımdan çok mutsuz olduğum için ve sizin yaptığınız lip lifting ameliyatlarını gördüğü için ameliyata onay verdi. Hocam tek endişemiz lip lifting dudak kaldırma estetiği sonrasında yüzümde sahte bir gülümse mi olur mu? bu konuda bilgi verirseniz çok mutlu olurum. Teşekkür ederim.

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Lip lifting sahte bir gülüşün tam tersine daha güleç ve naturel bir gülüş sağlar. Dudaklarınızın daha kalkık görünmesini sağladığı için dişleriniz daha belirgin olur, ağız bölgesi daha belirgin görülür. Lip lifting aynı zamanda dudak kenarlarının uzun görünmesinden şikayetçi olan kişileri için de uygundur. Güldüğünüzde dudak kenarlarınızın yanlara doğru çok yayıldığını düşünüyorsanız lip lifting estetiği dudak kenarlarınızı kontrol altına alarak gülüşünüze melek kanadı etkisi yaratır. Lip lifting estetiğinden sonra dudaklarınız daha doğal, meleksi ve sempatik görünecektir. Sadece dudak kaldırma estetiği yaptırarak yüzünüzün bu kadar değişiceğine inanamayacaksınız. Sevgiler.

blank

Doktor hanım hayırlı günler dilerim, Ben 43 yaşındayım dudak arasında derin çizgilerim oluştu yıllardır sigara içiyor olmamın da negatif etkileri vardır diye düşünüyorum. Fakat korkum şudur ki Lip lift sahte bir gülümseme yaratır mı?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 14, 2021

Bu prosedür hem daha genç hem de yaşlı hastalara fayda sağlayabilir. Daha genç hastalarda, prosedür tipik olarak dolgularla plastik bir görünüm elde etmekten kaçınmak için kullanılır. Dolgulardan tüm dudakların fayda görmeyeceğini anlamak önemlidir. Kaldırma, üst dudağa daha fazla hacim ve diş gösterimi ile daha açık ve belirgin bir görünüm kazandırır. Yaşlandıkça üst dudak hacim kaybeder ve uzunluğu artar. Yaşlı hastalarda uygulandığında, kaldırma, daha genç bir yüz dengesi ve ağız çevresindeki şehvetin geri kazanılmasına yardımcı olur. Ayrıca, kayıp dudak hacminin yanı sıra ruj kanama çizgileri ve kırışıklıkları iyileştirmek için harikalar yaratır. Fakat genç veya yaşlı olun hiç farketmez gülüş kaslara ve dişlere bağlı olan dudak hareketidir biz ise dudağın burunda biten derisi ile işlem yapıyoruz dolayısıyle dudaklardaki veya ağızdaki mimiğin değişimi söz konusu olamaz, sahte bir ifade katmaz hatta gülüşünüzü güzelleştirir.

blank

İyi günler Leyla Hocam, dudaklarım ince olduğu için ve açıkçası botoks gibi işlemlerle uğraşmak istemediğim için kalıcı bir işlem olan lip lift yaptırmak istiyorum. Ancak benim aklıma takılan bir soru var, yanıtlarsanız çok memnun olurum. Hocam videolarınızda dudakların iki kenarından yukarıya doğru bir ifade olacağını belirttiniz. Lip lift sahte bir gülümseme yaratır mı?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

İyi günler, Lip lift uygulaması sonrasında dudaklar yukarı doğru kalkık, doğal ve genç görünür. Dudak derisinin yukarıya doğru çekilmesiyle beraber dişler ve dudakların yapısı görünür hale gelerek kişiye gülümser bir ifade kazandırılır. Bazı kişilerde ağız kenarları normalden biraz daha uzun ve yanaklara doğru ilerleyen bir şekilde görünebilir. Lip lift ile bu problem de ortadan kalkar. Lip lift operasyonunda dudak yapısı yukarıya doğru hafifçe çekildiği için doğal olarak dudak kenarlarında da bir kısalma olur. Kişiyi daha çekici ve naturel gösteren bu operasyonda sahte bir gülümsemenin aksine, dudaklar daha meleksi görünür, doğallığın ortaya çıktığı hacimli bir dudak yapısı oluşturulduğu için kişi yaptırdığı işlemden son derece memnun olmaktadır. Dudaklarda sahte bir gülümseme oluşturmaz.

blank

Merhaba Leyla Hanım. Dudağımın görüntüsünden memnun değilim ve Lip Lift ameliyatı olmaya karar verdim. Ancak aklıma takılan bir soru var. Yüzümün ve gülüşümün doğallığı kaybolur mu? Lip Lift yüzümde sahte bir gülümseme yaratır mı?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

Merhaba. Lip Lift ameliyatı yaparken yüzünüzün asimetrisini korumak esastır. İşlemin sonucunda dudağınızı istediğiniz gibi şekillendirirken aynı zamanda asimetri ve doğallıkta sağlanır. Yapılan lip lift işleminde doğal bir görünüm elde edeceğiniz için gülümsemenizde doğal olacaktır.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar