Menu

Popoya vaser liposuction yapılır mı?

Hocam merhaba, benim popom çok büyük kıyafet alırken bile zorlanıyorum. Popoya vaser liposuction yapılır mı? Bu konuda yardımcı olur musunuz?

 

Op. Dr. Leyla Arvas

Merhaba, popoya liposuction asla yapılmaz diyemem. Çünkü bazen kadın veya erkeklerde çok fazla çıkık popolar olabiliyor. Erkeklerde kadınların gibi basenlerin olduğu popolar olabiliyor. Dolayısı ile popoya şekil verme başka bir alan. Vaser liposuction yapılabilecek en iyi yöntem diye düşünüyorum. Çünkü başka dokulara zarar vermediği için uygun yapıldığında gerçekten sonuçları güzel olan bir ameliyat. Dolayısı ile orada şekil vermek önemli. Orada bir fazlalık varsa yağ dokusu da olabilir bu kaslara zarar vermeden kişiye göre şekil vermek gerekiyor. Yani yağ alıyoruz ama bazen kadınlarda o yağı enjekte etmekte gerekebiliyor. Yani şekillendirmelerin hepsinde Vaser Liposuction var. Yağ transferi de olabilir. Sevgiler.

Merhaba hocam, kilo aldıkça yağlar popomda toplanıyor. Spor ve diyet yapıyorum fakat popomdaki kilolardan kurtulamıyorum. Karın bölgesinden kilo verdiğim için popom olduğundan daha büyük görünüyor. Popoya Vaser Liposuction yapılabilir mi? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas

Merhaba, Popoya Vaser Liposuction yapılabilir. Kilo almayla birlikte popoda yağ birikmesi ve ileriki durumlarda popoda sarkma görülebiliyor. Vaser Liposuction tekniği ultrasonik ses dalgalarını kullanarak popodaki yağları sıvı hale getirir. Sıvı formdaki yağlar dışarı daha kolay çıkarıldığı için Vaser Liposuction ameliyatında klasik Liposuction ameliyatına göre daha fazla sıvı çekilir. Eğer poponuzdaki sarkıklıktan kurtulmak ve daha şekilli bir vücuda kavuşmak istiyorsanız poponuzdan alınan yağlar popo kaldırma ve popo lifting için kullanılabilinir. Vaser Liposuction ameliyatından alınan yağlar aynı zamanda vücut şekillendirme için de tercih ediliyor. Sevgiler.

Siz de Soru Sorabilirsiniz?

close
Yazmaya başladığınızda sonuçlar listelenecektir.
Scroll To Top