Pubis Estetiği Sonrası İyileşme Süreci?

908 görüntülenmeGenital Estetik
0
1 Yorum

Pubis estetiği nasıl gerçekleştirilir?

 

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Puboplasti yani pubis estetiği, bu bölgenin aşırı düzeyde yağlı ve kalın oluşu durumunda sezaryen operasyonu için yapılan kesiye benzer bir cerrahi kesi yapılarak yağların çıkartılması olabilmektedir. Pubis estetiği operasyonları (puboplasti) genelde liposuction ile bu alandan yağ çekilerek yapılmaktadır. Böylelikle o bölgenin küçültülerek estetik olarak daha güzel bir görünüm kazanması sağlanabilmektedir.

0

Merhaba hocam, pubis estetiği sonrası iyileşme dönemi nasıl ilerliyor acaba?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, genital bölgenin üst kısmındaki şişliğin nedeni fazla yağlanma ise o kısma liposuction uygulanarak fazla yağın vücuttan atılması amaçlanır. Liposuction işleminde iyileşme dönemi kısadır ve oldukça konforlu bir süreç sizi bekler. İlk 2-3 gün işlem bölgesinde ağrı hissedilmesi normaldir. Sonrasında hasta gündelik hayatına rahatlıkla geri dönebilir. Ancak ilk 4 hafta cinsel ilişkiye girmemesi gerekmektedir.

0

Leyla Hanım selamlar, pubis estetiği olmak istiyorum. Ancak sonraki süreç çok zorlu mu geçiyor emin değilim. Pubis estetiği sonrası iyileşme süreci nasıldır?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, genital bölgenin üst kısmındaki şişlik fazla yağlanmadan kaynaklanıyor ise o bölgeye liposuction uygulanarak fazla yağ vücuttan atılır. Liposuction sonrası iyileşme süreci çok uzun sürmez ve oldukça konforludur. İlk 2-3 gün tedavi bölgesinde hafif bir ağrı hissedilebilir. Sonrasında kişi rahatlıkla gündelik yaşamına geri dönebilir. Ancak ilk 3 hafta cinsel ilişkiye girmemesi gerekir.

0

Leyla Hocam merhaba, genital bölgemin özellikle üst kısmında rahatsız edici bir yağlanma olmasından dolayı pubis estetiği olmak istiyorum. Ancak izin sürecimi de ayarlamam lazım. Pubis estetiği sonrası iyileşme süreci nasıl oluyor? Bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, genital bölgedeki rahatsız edici yağlanma problemini çözmek amacıyla pubis estetiği gerçekleştirmekteyiz. Liposuction yöntemini kullandığımız bu işlem sonrasında ortalama 2- 3 gün sonra iyileşme tamamlanır ve normal yaşantınıza dönebilirsiniz. İlk 1 hafta boyunca cinsel ilişki yaşamanızı önermiyorum. İzin sürecinizi minimum 3 gün maksimum 7 gün olarak ayarlarsanız sıkıntı yaşamazsınız. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, genital bölgemin üst kısmında yağlanma var. Bölge çok şiş görünüyor. Bu rahatsız edici görüntüden kurtulmak için pubis estetiği olmaya karar verdim. Şu an sonrasını araştırıyorum. Pubis estetiği sonrası iyileşme süreci nasıl oluyor? Yanıtlayabilir misiniz? İyi günler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, genital bölgenin üst kısmındaki yağlardan rahatsız olan hastalarımızı bu sorundan kurtarmak amacıyla pubis estetiği gerçekleştiriyoruz. Bu yağlanmaya yok etmek amacıyla genellikle Liposuction yöntemini uyguluyoruz. Üst genital bölge alanına küçük kesiler açıyoruz ve bu kesilerden girerek Liposuction işlemi ile fazla yağın vücuttan atılmasını sağlıyoruz. Bu işlem sonrasında iyileşme süreciniz ortalama 2- 3 gün kadar alır. Sadece 1 hafta boyunca cinsel ilişkiden kaçının. İyileşme süresi kısa ve zahmetsiz bir operasyondur. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Leyla hanım pubis estetiği yaptırarak üst genital bölgemdeki yağlı ve şişkin görüntüden kurtulmak istiyorum. Ameliyat olmadan önce pubis estetiği sonrasındaki iyileşme süreciyle ilgili beni biraz bilgilendirebilir misiniz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, pubis estetiği üst genital bölgedeki yağlanmadan kurtulmak için yapılan estetik uygulamaya verilen isimdir. Üst genital bölgedeki yağlanmadan kurtulmak için genellikle Liposuction yönteminden faydalanılır. Liposuction kapsamında üst genital bölge alanına küçük kesiler açılır ve bu kesiler yardımıyla fazla yağın vücuttan liposuction yardımı ile atılması sağlanır. Oldukça kolay uygulanabilen bu yöntem sonrasında iyileşme süreci 2-3 gündür, pubis estetiği sonrasında kısa süre içinde günlük yaşantısına dönebilir ama yaklaşık olarak 1 hafta cinsel ilişkiden kaçınılmalıdır.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı