Scarlet S Etkisini Ne Zaman Gösterir?

blank
1 Cevap

Merhaba hocam.yüzümde aknelerim var,sivilce izlerim var.Yıllardır geçmedi Scarlet altın iğne iyi geliyor diye okudum.Scarlet S yaptırsam etkisini hemen gösterir mi yoksa bir süre beklemem mi gerekir?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Haziran 16, 2020

Merhaba, Scarlet S son yıllarda adından çok söz ettirdi.Altın iğnelerden oluşan başlığından dolayı “Altın İğne” olarak da adlandırılan Scarlet S uygulamasında radyofrekans enerjisi altın iğneler ile derinin alt tabakasına enjekte edilir. İletilen bu madde deri altındaki hasarlı kolajenin onarılmasını sağlayarak yeni kolajen üretimini başlatır. Bu sayede cildin kendini yenileme süreci başlar. Cilt hasarlı dokuları tamir eder, daha parlak ve sıkı bir cilt ortaya çıkarır. Başlıktaki iğnelerin uzunlukları 0.5 ile 2.0 mm arasında değişmektedir. Mikro-iğneler ile donatılmış olan başlıktaki iğneler radyofrekans akımı ile epidermis tabakasını geçerek dermis tabakasına ulaşır. Verilebilecek en yüksek enerji cilt yüzeyine zarar vermeden doğrudan cilt altına ulaştırılır.Scarlet S uygulamasının sonucunu hemen ilk seans sonrası görebilirsiniz fakat tamamen güzel bir sonucu 3-4 seans yaptırdıktan sonra alabilirsiniz. 2 hafta aralıklarla 3-4 seans öneririm.

blank

İyi günler hocam, yüz bölgemde çok fazla sivilce lekelenmesi var,  benim bu lekelerden acilen kurtulmam lazım çünkü yakın zamanda sözleneceğim. O gün herkes fotoğraf çekicek, açıkcası cildimdeki lekelerin fotoğraflarda çıkmasını istemiyorum. Sayfanızdaki Altın İğne uygulamasını okudum. Scarlet S etkisini ne zaman görürüm? Hemen sonuç alır mıyım?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Ekim 19, 2020

İyi günler, Altın İğne olarak adından söz ettiren Scarlet S uygulaması son zamanların popüler ve etkili tedavi yöntemlerinden biridir. Scarlet S’in Yani Altın İğnenin uygulama başlığındaki altın iğnelerden dolayı bu ismi almıştır. Uzunlukları 0.5 ile 2 milimetre arasında değişen bu küçük iğnelerden geçen radyofrekans akımı, cilt yüzeyine zarar vermeden cildin epidermis tabakasını geçerek dermis tabakasına ulaşmaktadır.Dermis tabakasına ulaşan dalgalar cildin alt katmanlarını onarmakta ve kolajen üretimini başlatmaya yardımcı olmaktadır. Kolajen üretimi cildin parlak, sıkı, ışıldayan bir yapı olmasını sağlamaktadır. Sivilce lekeleri gibi lekelenme tedavisinde çok olumlu sonuçlar alınan Altın İğne ile cilt yenilenmiş olur. İlk seans sonrasında ciltteki değişiklik hemen göze çarpmaktadır. Ancak daha etkili bir tedavi için onbeş günde bir alınacak 4 seans tedavi ile problemli bölgelerinizdeki iyileşme gözle görülür hale gelmektedir.

blank

İyi günler Leyla Hanım, yüzümde sivilce ve akne izleri var, hangi ürünü kullandıysam fayda etmedi. Scarlet S yaptırmak istiyorum. Scarlet S etkisini ne zaman gösterir?

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 23, 2020

İyi günler, başlığındaki altın iğnelerden dolayı Altın İğne olarak da adlandırılan Scarlet S radyofrekans enerjisini kullanmaktadır. Cilt altına iletimi yapılan radyofrekans etkisi cildin alt katmanlarına inerek kolajen oluşumunu sağlamaktadır. Kolajen ile cildin yenilenme süreci başlar ve devam eder. Kolajen bağlarının yoğunlaşması ile deri kendi kendini tamir etmekte ve sonuç olarak daha sıkı ve tazelenmiş bir cilt ortaya çıkmaktadır. Sivilce ve akne izlerinin tedavisinde de kullanılan altın iğnelerin uzunlukları yaklaşık olarak 0.5 ile 2.00 milimetre arasında değişmektedir. Bu iğnelerdeki radyofrekans cilt yüzeyine zarar vermeden dermis tabakasına ulaşmaktadır. Scarlet S uygulamasının sonucu birinci seanstan sonra belli olmaktadır, ancak daha yoğun verim alınabilmesi için iki hafta aralıklarla 3 ya da 4 seans yapılmasını önermekteyim.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar