Vajina Daraltma Kimlere Yapılır?

1.00K görüntülenmeGenital Estetik
0
1 Yorum

Merhaba hocam ben 33 yaşındayım 1 çocuk annesiyim. Doğumdan sonra genetik estetik ihtiyacımın olduğunu düşünüyorum. Vajina daraltma için uygun muyum? Vajina daraltma kimlere uygulanır? Bu konuda bilgi almak istiyorum. Teşekkür ederim.

 

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba Doğum sonrası vajinasında genişleme ve rahimde sarkma görünen kadınlar için vajina daraltma estetiği uygundur. Vajina genişliği problemini durdurmadığınızda ileri yaşlarda idrar kaçırma, idrar torbası ve kalın bağırsağın sarkması, her ikisinin bir arada olması ve hatta rahmin sarkmasına kadar gidebilir. Vajinanızın geniş olup olmadığını anlamak için vajinanıza iki parmağınızı rahatça yerleştirmeniz önerilir. Eğer iki parmağı kolayca sıkıp, kavrayamıyorsanız vajina genişliği estetiği yaptırmanızı öneririz. Vajina kasları gevşediğinde cinsel ilişki sırasında ses gelmesi, haz hissi duymama, cinsel isteksizlik gibi problemlerle yüzleşebilirsiniz. Sevgiler

0

Merhaba doktor hanım, vajina daraltma ameliyatı olmak istiyorum ancak operasyon için uygun olup olmadığım konusunda endişelerim var. Rica etsem bilgi verebilir misiniz, vajina daraltma kimlere yapılır?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, özellikle doğum sonrası veya cinsel ilişki ya da genetik faktörlere bağlı olarak kişinin vajinasında genişleme meydana gelebilir. Vajina genişleme sorunu yaşayan her kadın vajina daraltma operasyonundan faydalanabilir. Ancak operasyon öncesi uzman bir hekime muayene olarak vajinanızda enfeksiyon olup olmadığı konusunda tedbirli davranmanız önemlidir. Ayrıca vajina daraltma uygulamaları regl döneminde uygulanmamalıdır.

0

Merhaba hocam, acaba vajina daraltma kimlere yapılır? Bu operasyon için en uygun adaylar kimlerdir?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhabalar, kadınlarda cinsel ilişki veya doğum nedeniyle ortaya çıkan vajina genişlemesi vajina daraltma estetik operasyonları yardımı ile kolaylıkla düzeltilebilen bir rahatsızlıktır. Bu sebeplerden birine bağlı olarak vajina genişlemesi yaşayan her kadın vajina daraltma işlemi yaptırabilir. Ancak vajinanızda bir enfeksiyon bulunmaması ve adet döneminde olmamanız gerekir. Vajina daraltma için hem cerrahi hem de cerrahi olmayan tedavi yöntemleri mevcuttur. Sizin için en uygun yöntemin hangisi olacağına karar verebilmemiz için en kısa zamanda kliniğimize beklerim. Sevgiler.

0

Leyla Hocam merhaba, ben vajina daraltma operasyonu olmak istiyorum. Buna ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Vajina daraltma kimlere yapılır? Doğru bir karar mı verdim diye merak ediyorum. Yanıtlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, doğum, genetik aktarımlar, cinsel ilişki dolayısıyla vajinal dokuların hasar görmesi ve farklı sebeplerden dolayı vajinasında genişleme meydana gelen her kadına vajina daraltma estetiği yapmak mümkündür. Tabi ameliyat uygunluğu için genel sağlık durumunun da elverişli olması önemlidir. Sizin uygunluğunuzla ilgili net bir şey söyleyebilmem için öncelikle sizi muayene etmem lazım. Uygun bir zamanda muayene için gelebilirseniz gerekli tetkik ve analizleri yaparak ilerleyelim. Sağlıklı günler dilerim.

0

Leyla Hanım merhaba, vajinamda bollaşma olduğunu hissediyorum ve vajina daraltma yaptırmak istiyorum. Bu işlem için uygun muyum? Vajina daraltma kimlere yapılır? Yardımcı olur musunuz?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, öncelikle belirtmeliyim ki size özel uygunluk durumunu değerlendirebilmek için öncelikle sizi muayene etmem gerekiyor. Genel olarak konuşmak gerekirse genetik aktarımlar, doğum ya da cinsel ilişkiden dolayı vajinal dokuları hasar gören ve vajinasında genişleme olan her kadına genel sağlık durumu elverdiği sürece vajina daraltma estetiği yapılabilir. Sağlıklı günler dilerim.

0

Merhaba Leyla hanım doğum yaptığımdan dolayı vajinamda sarkma oluştu. Vajinamı sıkılaştırmak için vajina daraltma ameliyatı yaptırabilir miyim, vajina daraltma ameliyatı kimler için uygundur?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba. Doğum, cinsel ilişki ya da genetik nedenlerden dolayı vajinal dokuları zarar gören ve vajinası genişleyen her kadına vajina daraltma ameliyatı yapılabilir. Bu konuda herhangi bir tıbbı kısıtlama yoktur sadece vajina daraltma ameliyatından önce kişide vajinal enfeksiyon olmadığından emin olmak gerekir.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar
    error: Kopyalama Yasaklandı