Vajina Daraltma Kimlere Yapılır?

blank
1 Cevap

Merhaba hocam ben 33 yaşındayım 1 çocuk annesiyim. Doğumdan sonra genetik estetik ihtiyacımın olduğunu düşünüyorum. Vajina daraltma için uygun muyum? Vajina daraltma kimlere uygulanır? Bu konuda bilgi almak istiyorum. Teşekkür ederim.

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba Doğum sonrası vajinasında genişleme ve rahimde sarkma görünen kadınlar için vajina daraltma estetiği uygundur. Vajina genişliği problemini durdurmadığınızda ileri yaşlarda idrar kaçırma, idrar torbası ve kalın bağırsağın sarkması, her ikisinin bir arada olması ve hatta rahmin sarkmasına kadar gidebilir. Vajinanızın geniş olup olmadığını anlamak için vajinanıza iki parmağınızı rahatça yerleştirmeniz önerilir. Eğer iki parmağı kolayca sıkıp, kavrayamıyorsanız vajina genişliği estetiği yaptırmanızı öneririz. Vajina kasları gevşediğinde cinsel ilişki sırasında ses gelmesi, haz hissi duymama, cinsel isteksizlik gibi problemlerle yüzleşebilirsiniz. Sevgiler

blank

İyi günler Leyla Hanım benim iki tane ikiz çocuklarım var. Yani 4 çocuk sahibiyim. 4 çocuktan sonra açıkcası tekrar hamile kalmak istemediğim için tüplerimi bağlattım. Eşim ilişki sırasında vajinamın genişlediğini söylüyor. Doğumlardan sonra olabildiğini okudum. Acaba gerçekten vajinam geniş mi? Vajina daraltma ameliyatı için uygun muyum? Bilgi verirseniz memnun olurum.

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2021

İyi günler vajina daraltma estetiğini genel olarak vajinası doğumlardan dolayı genişleyen hastalarımıza öneriyoruz. Siz bu kontrolü evde kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz. Eğere iki parmağınız vajen içine rahat bir şekilde giriyorsa, vajen kaslarınızı sıktığınız zaman parmaklarınız kaslar tarafından sıkıştırılamıyorsa cinsel mutluluğunuz bakımından vajina estetiği yaptırmanız yerinde olacaktır. Vajina genişliği hem sizin hem de eşinizin zevk almasını engelleyen bir durumdur. İleriki yıllarda idrar kaçırma problemlerinin yaşanmaması, ya da rahim sarkma ortaya çıkmaması için erken dönemde bu operasyonun yapılması uygun olur. Vajina daraltma ile cinsel ilişki sırasında ortaya çıkan ses gelmesi, bir şey hissetmeme, orgazm olamama gibi tüm olumsuz durumlar da ortadan kalkmaktadır.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar