Menu

Vaser Liposuction ameliyatı kimler için uygundur?

Merhaba, hocam ben uzun yıllardır spor yapıyorum. Ama bölgesel olarak fazlalıklarım var. Bunun için Vaser Liposuction operasyonu olmak istiyorum. Size danışmak istediğim vaser liposuction ameliyatı kimler için uygundur?

 

Op. Dr. Leyla Arvas

Merhaba, Bu ameliyatı genel olarak çok kilolu hastalara uygulamıyoruz. Özellikle 4D Lipo Hi-Definition olarakta geçer. Yani vücutta daha atletik bir görüntü oluşturmak. Bu ameliyatı uygularken vücut kitle indeksimizin 26 nın üzerinde olmaması gerekiyor. Bu ameliyatı obez hastalara uygulayamıyoruz. Dolayısıyla belirli bölgelerde lokalize olmuş gitmeyen yağ dokuları olan, çok spor yaptığı halde belli alanlardan yağ kaybetmeyen hastalarımız için daha uygun. Aldığımız yağlar hiçbir şekilde boşa gitmiyor. Cihazımız özel bir cihaz olduğu için yağlar adeta tereyağı kıvamından zeytinyağı kıvamına geçiyor. Fakat bu yağlar hala kullanılabilir oluyor. Dolayısıyla biz bunları enjeksiyon olarak transfer edebiliyoruz. Sevgiler.

Merhaba hocam, kilolarımdan hızlı bir şekilde kurtulmak istiyorum. Diyet ve spor yaptım göbeğimde ki yağlar bir türlü gitmiyor. Vaser Liposuction ameliyatı kimler içindir, bana uygun mudur?

Op. Dr. Leyla Arvas

Merhaba, Vaser Liposuction ameliyatı için önce hastanın vücut kitle endeksini öğrenmek gerekiyor. Eğer hasta çok kiloluysa bu ameliyat için uygun değil demektir. Vaser Liposuction, rejim ve spor yapmasına rağmen kilo veremeyen kişilere önerilir. Bu ameliyat kilo verme yöntemi değil sadece incelme ve vücut şekillendirme tekniğidir.Sevgiler.

Siz de Soru Sorabilirsiniz?

close
Yazmaya başladığınızda sonuçlar listelenecektir.
Scroll To Top