Menu

Vaser Liposuction bir kilo verme yöntemi midir?

Merhabalar 97 kiloyum Vaser Liposuction ameliyatı bir kilo verme yöntemi olarak da kullanılabılir mi? Sarkıklık olan karında sıkılaşma da sağlanabiliyor mu?

 

Op. Dr. Leyla Arvas

Merhaba , öncelikle Vaser Liposuction bir kilo verme yöntemi değildir. Bu ameliyat, vücutta kalıplaşmış ya da yer etmiş fazla yağların dışarıya alımı ve vücudun yeniden şekillendirilme işlemi olarak nitelendirilir. Vaser teknolojisiyle yapılan liposuction sonrasında iyileşme klasik liposuction işlemine göre daha kolay ve hızlıdır. Eğer deri elastikiyetini kaybetmiş ve sarkma olmuşsa farklı tedaviler ile size daha iyi bir sonuç vermemiz mümkün olacaktır.

Merhaba hocam, yoğun bir şekilde diyet yapmama rağmen bir türlü istediğim kadar kilo veremiyorum. Vaser Liposuction ile kilo verebilir miyim? Doğumdan sonra aldığım kilolardan bir türlü kurtulamadım, lütfen yardım edin. 

Op. Dr. Leyla Arvas

Merhaba, Vaser Liposuction, kilo verme yöntemi değildir. Vaser Liposuction, vücudunuzda biriken fazla yağların dışarı atılmasına yardımcı olur ve vücudunuzu şekillendirir. Vaser Liposuction uygulamasının amacı sizi zayıflatmak değil daha ince görünmenizi sağlamaktır. Bu nedenle Vaser Liposuction’ı rejim ve spor uygulamalarının sonunda tercih etmelisiniz. Sevgiler.

Siz de Soru Sorabilirsiniz?

close
Yazmaya başladığınızda sonuçlar listelenecektir.
Scroll To Top