Menu

Vaser Liposuction erkeklerde görülen meme büyümesine etki eder mi?

Hocam merhaba ben 29 yaşında bir erkeğim fakat göğüslerim beni çok rahatsız etmekte. Kıyafet giyerken hep bol tercih ediyorum çünkü kadın memesi gibi bir görüntü oluyor. İnsanlarla konuşurken bile sanki herkes göğüsüme bakıyor. Bu durum sosyal yaşantımı çok etkilemekte lütfen yardımcı olun hocam. Vaser Lipo yöntemiyle bu durumdan kurtulabilir miyim? Teşekkürler.

 

Op. Dr. Leyla Arvas

Merhaba ,erkeklerde kadınsı meme yapısının olmasına Jinekomasti denilmektedir. Bu durum erkeklerde özgüven sorununa neden olur haklısın. Gelişen teknoloji sayesinde meme dokusunda oluşan yağlar ultrasonik ses dalgasıyla eritilip dışarı atılıyor ve deri sıkılaştırılıyor. Bu şekilde şikayeti olan erkek hastalarımıza liposuction yöntemi ile müdahale edebilmekteyiz.Bunun dışında eğer hastanın meme dokusunda da fazlalık varsa Vaser Liposuction kullanmak da gerekebilir Böylece daha şekilli bir vücut görünümü sağlanmış olur. Bu yöntem ile Jinekomastiden kalıcı olarak kurtulmuş olcaksınız. Sağlık günler dilerim.

Leyla hanım, İyi akşamlar, Vaser Liposuction ile jinekomasti sorunumu çözebilir miyiz? Spor yapmama rağmen göğüslerim kadın göğsüne benziyor. İleride sarkma olmasından korkuyorum. Ne yapabilirim.

Op. Dr. Leyla Arvas

iyi akşamlar, Jinekomasti problemi Vaser Liposuction ile tedavi edilebilir. Eğer göğüslerinizde sarkma görülmeye başlandıysa Vaser Liposuction ile göğüslerinizdeki yağ dokusunu dışarı atarak daha sıkı ve fit bir forma kavuşturabiliriz. Vaser Liposuction ile göğüslerinizi yeniden şekillendirerek maskülen bir görünüme sahip olabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

Siz de Soru Sorabilirsiniz?

close
Yazmaya başladığınızda sonuçlar listelenecektir.
Scroll To Top