VelaShape uygulamasından sonra tekrar sarkma görülür mü?

1.05K görüntülenmeVelaShape III
0
1 Yorum

Hocam merhaba ben bir süreden spor yapıyorum fakat vücudum da hala sarkma olan bölgeler var bunun için sizin kullandığınız Velashape vücut şekillendirmeyi gördüm. Bu uygulamayı yaptırmak istiyorum fakat sonra tekrar sarkma olur mu? Bilgi verin lütfen teşekkür ederim.

 

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Vücut şekillendirme tedavilerinde hem yağ dokusunu etkileyen hem de cilt sıkılığını arttıran bir teknoloji kullanılır. VelaShape Body tedavisinde radyo frekans dalgaları ve ultrason teknolojisi birlikte kullanılıyor. Yüksek dereceli radyo frekans dalgası, direk olarak dokuya aktarılıyor ve ciltteki kolajen üretimi artırarak cildin elastikiyetinin maksimum olması hedefleniyor. Aynı zamanda odaklı ultrason uygulaması da yağ dokularını parçalıyor. Böylece hem vücut şekilleniyor, hem de sıkı bir vücuda kavuşuyorsunuz. Vshape uygulamasını kişinin vücuduna ve yağ oranına göre 4-6 seans arasında öneriyoruz. Eğer kişinin sarkmaları çok fazla ise bir seans Thermage Body ile kombine işlem yapılabilir. Bu kombine uygulama sayesinde cildin tekrar sarkması engellenmiş olacaktır.Sevgiler.

0

Kolay gelsin Leyla Hanım, acaba VelaShape yaptırdıktan sonra yeniden cildimde sarkmalar meydana gelir mi?

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, yalnızca VelaShape yapılmasındansa ben Thermage Body ile kombine edilmesini çok daha uygun buluyorum. Böylece sonrasında tekrardan bir sarkma riski ile karşılaşmak oldukça düşük olur. Sevgiler.

0

Merhaba Leyla Hanım, VelaShape uygulamasından sonra tekrar sarkma görülür mü? Teşekkürler.

Op. Dr. Leyla Arvas yorumlandı

Merhaba, Velashape uygulamasına ek olarak Thermage Body ile kombine işlem yapılır ise tekrar sarkma görülme olasılığı oldukça düşük olacaktır. O nedenle yalnızca Velashape yerine Thermage uygulamasını da tedavi planlarınıza eklemenizi öneririm. Sevgiler.

Doktorunuza Sorun

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Sidebar