VelaShape uygulamasından sonra tekrar sarkma görülür mü?

blank
1 Cevap

Hocam merhaba ben bir süreden spor yapıyorum fakat vücudum da hala sarkma olan bölgeler var bunun için sizin kullandığınız Velashape vücut şekillendirmeyi gördüm. Bu uygulamayı yaptırmak istiyorum fakat sonra tekrar sarkma olur mu? Bilgi verin lütfen teşekkür ederim.

 

blank
Op. Dr. Leyla Arvas Eylül 13, 2019

Merhaba, Vücut şekillendirme tedavilerinde hem yağ dokusunu etkileyen hem de cilt sıkılığını arttıran bir teknoloji kullanılır. VelaShape Body tedavisinde radyo frekans dalgaları ve ultrason teknolojisi birlikte kullanılıyor. Yüksek dereceli radyo frekans dalgası, direk olarak dokuya aktarılıyor ve ciltteki kolajen üretimi artırarak cildin elastikiyetinin maksimum olması hedefleniyor. Aynı zamanda odaklı ultrason uygulaması da yağ dokularını parçalıyor. Böylece hem vücut şekilleniyor, hem de sıkı bir vücuda kavuşuyorsunuz. Vshape uygulamasını kişinin vücuduna ve yağ oranına göre 4-6 seans arasında öneriyoruz. Eğer kişinin sarkmaları çok fazla ise bir seans Thermage Body ile kombine işlem yapılabilir. Bu kombine uygulama sayesinde cildin tekrar sarkması engellenmiş olacaktır.Sevgiler.

    Email Adresiniz (Gizli Kalacaktır)

    Sorunuz.

    Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
    Sidebar