The PowerX® Liposuction

Günümüz teknolojisi ile gelişen liposuction cihazlarının en yeni ve etkili uygulamalarından biri de PowerX oluyor. Diğer cihazlara göre daha hassas vücut şekillendirme imkanı sağlayan The Power X Liposuction hem minimal hem de büyük yüzeylerdeki yağların azalmasına yardımcı oluyor. FDA onaylı, güç destekli liposuction cihazlarından olan VASER Hi-Defin yaratıcılarının ürettiği PowerX uygulaması geniş alanda yağ alımına yardımcı oluyor, aspirasyon süresini azaltıyor daha hızlı iyileşme süreci sağlıyor.

The Power X Liposuction nedir?

Vücut şekillendirmek, yağ aldırmak ve daha zayıf görünmek için birçok Liposuction seçeneği var. Vaser Liposelectionda, aspire edilmeden önce alınacak yağın emilsüye etmek için 3. nesil ultrason kullanılıyor. Smartlipoda ise emilmeden önce yağı eritmek için bir lazer kullanılıyor. Tickle Lipo ise yağ alımını hızlandırmaya yardımcı olan nutasyonel hareketlere (spiral) dayanan bir güç destekli liposuction şeklidir. PowerX tek başına veya Vaser Liposelection ile birlikte kullanılabilen bir güç destekli cihazdır. Power X ile cerrahın tercihine uyacak şekilde özel kanüllerle yağ çekilir ve hastanın ihtiyacına göre güç dengesi ayarlanarak doğal ve estetik bir sonuç sağlanır.

Power X Liposuction kimlere uygundur?

Power X, daha önce liposuction olmuş hastalara da uygulanabilir. Vücudundaki yağ oranından endişe duyan ve daha fit görünmek isteyen kişiler için uygundur. PowerX için ideal hasta, karın, yanaklar ve dış baldırlar gibi alanlarda daha fazla yağa sahip olan kişilerdir. Power X Liposuction, Vaser Hi-Def ile birlikte kullanılabilir.

Power X Liposuctionın avantajı nedir?

Rotasyonel döner el aleti daha kapsamlı yağ çıkarmaya izin verir. Diğer güç destekli emme cihazlarıyla karşılaştırıldığında, yağ dokusu daha yüksek verim ve daha yumuşak sonuçlar elde etmek için kanülün etrafından tamamen çıkarılabilir. Geniş alanda yağ alımı yapılacak hastalarda Vaser Lipo kullanırken, Power X de kullanılabilir. Vaser Liposelection daha derin ve orta katmanlardaki yağları yok ederek işlem süresini hızlandırır. Power X cihazı, bilinen diğer Liposuction cihazlarına göre çok daha sessiz çalışır. Kusursuz vücut şekillendirme sonuçları elde etmenize yardımcı olur. Neredeyse ağrısız ve acısız olarak gerçekleşen işlem sonucunda daha şekilli bir vücuda kavuşacaksınız.

Power X Liposuctionın etkileri nelerdir?

Power X Liposuction hem büyük hem de minimal alanlarda kullanıma uygundur. Operasyon sonrası ilk sonuçlar hemen görülebilir, ancak ilk birkaç hafta sonrasındaki işlem için bir miktar şişkinliğin inmesi beklenmelidir. Son sonuçlar, PowerXin diğer yöntemlerle kullanılmasına bağlı olarak, 4-12 hafta arasında gün yüzüne çıkar.

Diğer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir